Ekogroszek workowany Dobrzyca

Ekogroszek w Dobrzycy możesz kupić w firmie SAM-BUD-ROL - możemy pochwalić się ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku. Od wielu lat cieszymy się ogromnym zaufaniem wśród swoich obecnych odbiorców. Duży wpływ ma na to fakt, iż prezentowanej ofercie dostępny jest najwyższej jakości ekogroszek w bardzo konkurencyjnej cenie. Dla naszych odbiorców stworzyliśmy bogaty wybór wielu rodzajów ekogroszku, a także worki o zróżnicowanej wielkości, co zdecydowanie ułatwia wybranie najlepszego opału do swojego pieca. Jako doświadczony producent ekogroszku możemy zapewnić naszym klientom naprawdę atrakcyjną ofertę z doskonałym stosunkiem bardzo wysokiej jakości do niskiej ceny. Sprawdź naszą ofertę na ekogroszek od doświadczonego i godnego zaufania producenta i już dziś złóż zamówienie na wybraną ilość oraz rodzaj opału przystosowany do parametrów Twojego kotła.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Dobrzyca

EKOGROSZEK dla wymagających

Jeżeli jesteś wymagającym odbiorcą i zamierzasz przystąpić do ogrzewania własnego domu lub innego budynku w sposób przemyślany, to z pewnością zainteresuje Cię nasz ekogroszek. Jest to odmiana paliwa opałowego, która znakomicie sprawdza się w kotłach różnej wielkości. Ekogroszek Dzięki temu, że oddaje naprawdę dużo ciepła podczas spalania, to jest w stanie zapewnić właściwą temperaturę w ogrzewanym wnętrzu. Podstawową zaletą ekogroszku workowanego oferowanego przez nas w Dobrzycy jest jego jakość. Jako sprawdzony producent prezentujemy wyłącznie węgiel ekogroszek o wysokiej klasie, który z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom.

Jeżeli interesuje Cię tani ekogroszek w Dobrzycy lub w okolicy, to jesteś w odpowiednim miejscu. Wieloletnia obecność w branży sprawia, że wiemy, jak redukować koszty produkcji przy jednoczesnym utrzymaniu wysokich standardów jakościowych. Wszystko po to, aby zaproponować naszym obecnym i potencjalnym odbiorcom naprawdę dobry i wydajny opał w bardzo atrakcyjnej cenie.

Najlepszy ekogroszek w Dobrzycy

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Oferowany przez nas ekogroszek workowany w Dobrzycy jest gwarancją niewielkiej ilości popiołu oraz wysokiej wartości opałowej. W asortymencie SAM-BUD-ROL znajdziesz bogaty wybór różnych wariantów tego bardzo wydajnego i ekonomicznego paliwa opałowego, co znacznie ułatwi Ci wybranie odpowiedniego wariantu do swojego pieca. Dostępny u nas węgiel ekogroszek jest kompatybilny z kotłami typu ecodesign, ale nie tylko. Można go również stosować w kotłach klasy 3, 4 oraz 5. Ekogroszek workowany występuje także w workach o pojemności 25 kg lub w big bagach, które mieszczą aż 1 tonę surowca opałowego. Produkt ten ma ziarna o różnej średnicy od 1 mm do 25 mm. Jeśli interesuje Cię ekogroszek w Dobrzycy i okolicach, to proponowane przez nas produkty będą doskonałym wyborem. Postaw na jakość w korzystnej cenie.

Ekogroszek EcodesignEKOGROSZEK ECODESIGN
najlepszy z najlepszych
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]28,00 - 30,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]2,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,60%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]4,00 - 9,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek Power MaxEKOGROSZEK POWER MAX
bezkompromisowa energia
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]27,50 - 29,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]3,00 - 6,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,70%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ClassicEKOGROSZEK CLASSIC
niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]25,50 - 27,50 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]4,00 - 7,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 20 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%
Ekogroszek ComfortEKOGROSZEK COMFORT
ekonomiczny i niezawodny
WARTOŚĆ OPAŁOWA [Qir]24,00 - 26,00 MJ/kg
ZAWARTOŚĆ POPIOŁU [AR]5,00 - 9,00%
ZAWARTOŚĆ SIARKI [SRT]0,20 - 0,90%
ZAWARTOŚĆ WILGOCI [WTR]6,00 - 12,00%
ZDOLNOŚĆ SPIEKANIA0 - 10 RI
WYMIAR ZIARNA5,00 - 25,00 mm
ZAWARTOŚĆ PODZIARNA0,00 - 10,00%
ZAWARTOŚĆ NADZIARNA0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wagi – do ważenia naszego ekogroszku używamy niezwykle precyzyjnych, legalizowanych wag;

  • Gwarancja uziarnienia – zyskujesz pewność, że węgiel posiada właściwą granulację i jest pozbawiony podziarna, ponieważ przesiewamy go, wykorzystując profesjonalną linię technologiczną;

  • Gwarancja jakości – wszystkie dane producenta i parametry ekogroszku znajdziesz na opakowaniu. Gdy zauważysz, że opis nie jest zgodny z zawartością, możesz zgłosić reklamację.

  • Czyste składowanie – worek chroni przed zabrudzeniem posesji i kotłowni, a także ułatwia dozowanie odpowiedniej ilości węgla do dozownika.

Ekogroszek workowany w Dobrzycy
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Dobrzyca

Jeżeli interesuje Cię ekogroszek w Dobrzycy i okolicach, to koniecznie zapoznaj się z ofertą składu opału SAM-BUD-ROL. W stworzonej przez nas ofercie czeka na Ciebie szeroki wybór rozmaitych rodzajów groszku ekologicznego, który pasuje do większości kotłów. Ekogroszek workowany to najlepsze rozwiązanie na to, aby skutecznie zaoszczędzić na opale. Zakup tego opału to niezwykle ekonomiczna i rozsądna decyzja. Aby dodatkowo zwiększyć korzyści finansowe, warto kupić tani ekogroszek od dobrego producenta. Da Ci to gwarancję wyjątkowo konkurencyjnej ceny, a także tego, że wybrany opał spełni Twoje wymagania oraz będzie zgodny z wszystkimi normami.

Oferowany w firmie SAM-BUD-ROL węgiel ekogroszek to produkt, który posiada gwarancję producenta oraz niezbędne certyfikaty jakości. Dzięki temu decydując się na zakup opału w SAM-BUD-ROL, możesz mieć pewność, iż dostarczony Tobie opał będzie efektywnie ogrzewał pomieszczenia o dowolnej powierzchni. Podczas procesu spalania nie dojdzie do produkcji dużej ilości siarki i popiołu, co korzystnie wpłynie na obsługę pieca oraz pozwoli zaoszczędzić czas.

Ekogroszek workowany oferowany przez nas m.in. w Dobrzycy to nie tylko sposób na tańsze, ale także bardziej przyjazne środowisku ogrzewanie domu w okresie jesienno-zimowym. Dzięki niemu można zagwarantować sobie pożądaną temperaturę w pomieszczeniach bez jednoczesnego wytwarzania dokuczliwego, gęstego dymu oraz emisji do otoczenia szkodliwych substancji. Te wszystkie cechy sprawiają, że ekogroszek to doskonały wybór, jeżeli zależy Ci na naprawdę dobrym jakościowo paliwie opałowym, które będzie odznaczać się konkurencyjną ceną oraz wysoką wydajnością.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

5 na 5
- Łukasz -

Jestem bardzo zadowolony

jest super - polecam

5 na 5
- Stefan -

Polecam wszystkim!!!

Kiedyś używałem innego, trochę tańszego ekogroszku, ale on pozostawiał dużo popiołu, zaczęło mnie to denerwować. Kolega polecił mi ten ekogroszek i jestem mu za to bardzo wdzięczny. Teraz nie muszę się martwić o ilość pozostawianego popiołu, bo jest go naprawdę mało! Świetna obsługa klienta oraz bardzo szybka dostawa. Jeśli kupować ekogroszek to tylko w SAM-BUD-ROLu!

5 na 5
- Sabina -

Ekogroszek

Zdecydowanie najlepszy ekogroszek!

Obsługujemy miejscowości:

ChoczWyrzyskKostrzynCzempińŚroda Wielkopolska