Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Zalewo

Odpowiadając na oczekiwania klientów indywidualnych i biznesowych, którzy poszukują efektywnego ekogroszku w mieście Zalewo, opracowaliśmy w naszym sklepie bogatą ofertę ekonomicznych rozwiązań do ogrzewania. Będą to między innymi typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co z pewnością wybierzesz opał dostosowany do możliwości Twojego urządzenia grzewczego. Możemy poszczycić się zdobywanym przez trzy dekady doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą zadowolonych klientów. Dzięki temu możemy zapewnić, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w Zalewie, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i znakomitych szczegółów technicznych, ale również wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Zalewo

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o wyjątkowo wymagających klientach, którzy chcą zapewnić sobie rozsądne i korzystne finansowo sposoby ogrzewania budynku mieszkalnego, siedziby przedsiębiorstwa lub budynku o innym charakterze, oferujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Zalewie, lecz również na terenie wielu innych miast w kraju. Jako doświadczony producent innowacyjnego materiału opałowego, możemy mieć pewność, że elementy jego specyfikacji spełniają wszystkie wymagania w kwestii procesów spalania oraz odznaczają się doskonałym standardem w stosunku do konkurencyjnych propozycji.

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek opałowy sprawdzi się w piecach różnych wielkości. Do jego najistotniejszych zalet można zaliczyć łatwość utrzymania higieny w kotle, zautomatyzowany proces dostarczania ciepła oraz zapewnienie żądanej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Dodatkowo, jako wytwórca i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najkorzystniejszych w Polsce z utrzymaniem wysokich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Zalewie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Zalewie i okolicach, to doskonały wybór nawet dla osób o szczególnie wysokich oczekiwaniach. Jako producent nowoczesnego paliwa z węgla, zadbaliśmy o to, aby opał odznaczał się dobrą ilością produkowanego ciepła i niewielką ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszego asortymentu nadają się do użytku w urządzeniach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Co więcej, ekogroszek workowany jest materiałem korzystnym cenowo, efektywnym energetycznie, a szeroki wybór oferowanych produktów sprawia, że bez problemu znajdziesz odpowiedni materiał dla siebie. W celu ułatwienia transportu i przechowywania zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. W środku znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w naszym sklepie należy do jednych z najlepszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Zalewo)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, schludne magazynowanie – utrzymanie ładu w kotłowni lub na zewnątrz domu jest prostsze dzięki trzymaniu ekogroszku w solidnych polipropylenowych workach,

  • oferuje najlepszą jakość – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego doskonały skład i właściwości, o których dokładne dane umieściliśmy na opakowaniach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i wygodny w transporcie, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a następnie do kotłowni bądź na działkę nie sprawia żadnego problemu,

  • gwarantuje komfort użytkowania oraz łatwość porcjowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zapewnić, że w opakowaniach umieściliśmy precyzyjnie odliczoną masę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Zalewie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Zalewo

Jeżeli pragniesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Zalewo i okolicach, to zachęcamy Cię do zaznajomienia się z detalami naszego asortymentu i zamówienia wysokiej klasy opału. W naszym sklepie zapewniamy innowacyjne paliwo węglowe, które można także kupić w licznych pozostałych miejscach na terenie całej Polski. Dzięki zamknięciu produktu w solidnych workach jego transport i magazynowanie jest wygodne oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek opałowy dostępny w SAM-BUD-ROL to powiązanie świetnej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych z atrakcyjną ceną zakupu. Pragniemy, aby efektywne paliwo było łatwo dostępne dla wszystkich klientów, ze względu na co zdecydowaliśmy się na produkcję paliwa grzewczego spełniającego wszystkie obowiązujące normy i dysponującego poważanymi poświadczeniami jakości, który można wykorzystać bez nadwyrężania rodzinnego bądź firmowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL od lat zalicza się do najbardziej atrakcyjnych w kraju.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek dostępny w Zalewie może być wykorzystany do ogrzewania budynków o różnych rozmiarach i jest kompatybilny z większością urządzeń grzewczych. Paliwo nie powoduje powstawania dużej ilości szkodliwych substancji i popiołu na etapie spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie żądanej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Zalewo - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek