Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lubawa

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów indywidualnych i firmowych, którzy poszukują wysokiej jakości ekogroszku w Lubawie, opracowaliśmy w SAM-BUD-ROL bogatą ofertę innowacyjnych rozwiązań do ogrzewania. Można wśród nich odnaleźć przykładowo wersje Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co szybko i sprawnie znajdziesz produkt dostosowany do parametrów posiadanego urządzenia grzewczego. Możemy pochwalić się zdobywanym przez trzy dekady doświadczeniem na rynku i długą listą zadowolonych klientów. W efekcie mamy pewność, że obecny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Lubawa, spełni Twoje potrzeby nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i znakomitych parametrów technicznych, lecz także wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lubawa

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy pragną zadbać o komfortowe i opłacalne sposoby ogrzewania domu, siedziby firmy bądź budynku o innym charakterze, sprzedajemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Lubawie, lecz również na terenie wielu innych miast w kraju. Będąc doświadczonym producentem nowoczesnego materiału opałowego, upewniliśmy się, że elementy jego specyfikacji zgadzają się ze wszystkimi normami procesów spalania oraz wyróżniają się w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań.

Nasz ekogroszek jest odpowiedni do wykorzystania w piecach różnych gabarytach. Do jego największych atutów można zaliczyć wsparcie dla zachowania higieny w piecu, niewymagający ingerencji mechanizm spalania oraz utrzymanie wymaganej temperatury w każdym wnętrzu. Ponadto, jako doświadczony wytwórca i funkcjonujący w tym sektorze od lat dystrybutor opału cały czas pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najniższych na rynku bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Lubawie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Lubawa i okolicach, to doskonała propozycja dla wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających klientów. Jako wytwórca nowoczesnego paliwa z węgla, przypilnowaliśmy, aby produkt cechował się dobrą ilością produkowanego ciepła i niewielką ilością pozostałości. Wszystkie elementy naszego asortymentu nadają się do użytku w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – węgiel ekogroszek jest materiałem ekonomicznym, efektywnym energetycznie, a różnorodność obecnych produktów powoduje, że z łatwością wybierzesz najlepszy opał dla siebie. Aby usprawnić transport i przechowywanie, materiały są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w naszym sklepie należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Lubawa)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia proste, czyste przechowywanie – utrzymanie porządku w pobliżu kotła lub na zewnątrz budynku jest prostsze dzięki zamknięciu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najlepszą jakość – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których szczegółowe dane znajdują się na workach,

  • są bezproblemowe w transporcie – ekogroszek workowany jest łatwy i wygodny w przewożeniu, a przełożenie go do pojazdu dostawczego, a następnie do kotłowni bądź na posesję nie powoduje żadnego problemu,

  • zapewnia wygodę użytkowania i łatwość dawkowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz precyzyjnie odliczoną zawartość ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Lubawie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lubawa

Jeżeli planujesz skorzystać z rozwiązań takich jak ekogroszek workowany w mieście Lubawa i sąsiednich miejscowościach, to gorąco proponujemy zapoznanie się ze szczegółami oferty naszego sklepu i zamówienia wysokiej jakości opału. Jako eksperci od materiałów opałowych sprzedajemy innowacyjne paliwo węglowe, które można też nabyć w różnych pozostałych regionach na obszarze całego kraju. Dzięki zamknięciu opału w solidnych workach jego przewożenie i składowanie jest proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek produkowany przez naszą firmę to połączenie wysokiej jakości i znakomitych parametrów technicznych z atrakcyjną kwotą kupna. Chcemy, aby efektywne paliwo było bez problemu dostępne dla wszystkich klientów, wobec czego zdecydowaliśmy się na dostarczanie materiału opałowego spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące regulacje i mającego wymagane potwierdzenia jakości, który możesz kupić bez obciążania rodzinnego czy biznesowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie z pewnością jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w kraju.

To jeszcze nie koniec! Ekogroszek dostępny w mieście Lubawa może być wykorzystany do ogrzewania domów i innych budynków o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością pieców. Paliwo nie powoduje powstawania dużej proporcji szkodliwych substancji ani pozostałości podczas spalania, jednocześnie gwarantując zachowanie optymalnej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Lubawa - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek