Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Barczewo

Aby sprostać oczekiwaniom klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy szukają opłacalnego ekogroszku w mieście Barczewo, stworzyliśmy w naszej firmie różnorodną ofertę ekonomicznych materiałów opałowych. Znajdziesz wśród nich przykładowo rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co z łatwością znajdziesz produkt dostosowany do parametrów posiadanego kotła. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Ze względu na te kluczowe informacje możemy zapewnić, że dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który można zakupić w Barczewie, spełni Twoje wymagania nie tylko pod względem klasy rozwiązań i świetnych parametrów technicznych, lecz też atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Barczewo

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o wyjątkowo wymagających klientach, którzy chcą zapewnić sobie rozsądne i korzystne finansowo ogrzewanie domu jednorodzinnego, firmy bądź magazynu, sprzedajemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w mieście Barczewo, ale również na terenie wielu innych miast w kraju. Będąc producentem innowacyjnego opału, możemy mieć pewność, że jego parametry spełniają wszystkie wymagania dotyczące procesów spalania oraz odznaczają się świetnym standardem w porównaniu do konkurencyjnych odpowiedników.

Nasz ekogroszek jest odpowiedni do wykorzystania w kotłach różnych wielkości. Do jego kluczowych plusów zalicza się między innymi łatwość utrzymania czystości w urządzeniu grzewczym, zautomatyzowany mechanizm ogrzewania i zapewnienie wymaganej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Ponadto, jako wytwórca i obecny w tej branży od lat dystrybutor opału cały czas pilnujemy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najniższych w kraju z utrzymaniem odpowiednich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Barczewie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Barczewo i okolicach, to świetny wybór nawet dla osób o szczególnie wysokich wymaganiach. Jako wytwórca innowacyjnego paliwa węglowego, zadbaliśmy o to, aby materiał wyróżniał się dobrą ilością wytwarzanego ciepła i niewielką ilością popiołu. Wszystkie elementy naszej oferty nadają się do użytku w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Dodatkowo ekogroszek jest materiałem ekonomicznym, efektywnym, a różnorodność proponowanych rodzajów sprawia, że bez problemu wybierzesz optymalny materiał dla siebie. W celu ułatwienia przewozu i składowania materiały są umieszczane w opakowaniach o masie 25 kg. Wewnątrz znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Barczewo)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, higieniczne składowanie – utrzymanie porządku w pobliżu kotła lub na zewnątrz domu jest łatwiejsze dzięki zamknięciu materiału w solidnych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego doskonały skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których szczegółowe informacje znajdują się na opakowaniach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i komfortowy w transporcie, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a później do kotłowni czy na podwórko nie sprawia najmniejszego problemu,

  • zapewnia komfort oraz łatwość porcjowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz bezbłędnie odliczoną objętość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Barczewie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Barczewo

Jeśli planujesz skorzystać z produktów takich jak ekogroszek workowany w mieście Barczewo i sąsiednich miejscowościach, to gorąco proponujemy zapoznanie się ze szczegółami naszej oferty i zamówienia odpowiedniego produktu. W naszym sklepie zapewniamy innowacyjne paliwo węglowe, które można także nabyć w różnych pozostałych miejscowościach na terenie całej Polski. Przez zamknięcie opału w wytrzymałych opakowaniach jego przewóz i przechowywanie są proste oraz zupełnie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek naszej produkcji to połączenie doskonałej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów z opłacalną ceną kupna. Pragniemy, aby efektywne energetycznie materiały opałowe były bez problemu dostępne dla wszystkich klientów, dlatego postawiliśmy na wytwarzanie paliwa grzewczego spełniającego wszelkie obowiązujące przepisy i mającego niezbędne certyfikaty jakości, który można zakupić bez obciążania rodzinnego czy biznesowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL bez wątpienia należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych na rynku.

To nie wszystko! Ekogroszek dostępny w Barczewie jest przeznaczony do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością kotłów. Paliwo nie wytwarza dużej proporcji szkodliwych związków chemicznych i popiołu podczas spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie optymalnej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Barczewo - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek