Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lidzbark

Chcąc sprostać potrzebom klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy poszukują opłacalnego ekogroszku w Lidzbarku, stworzyliśmy w naszej firmie szeroką ofertę najnowocześniejszych rozwiązań do ogrzewania. Są to przykładowo wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu bez problemu kupisz opał dostosowany do specyfikacji Twojego kotła. Możemy poszczycić się ponad 30-letnim doświadczeniem w tym sektorze i niezwykle długą listą zadowolonych klientów. W efekcie mamy pewność, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zakupić w mieście Lidzbark, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko w odniesieniu do jakości i świetnych parametrów, lecz także korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lidzbark

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o szczególnie wymagających klientach, którzy pragną zadbać o wydajne i korzystne finansowo sposoby dostarczania ciepła do budynku mieszkalnego, placówki przedsiębiorstwa lub magazynu, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Lidzbarku, ale także w obrębie wielu innych miejscowości w całym kraju. Jako producent najnowocześniejszego paliwa węglowego, zapewniamy, że jego parametry zgadzają się ze wszystkimi normami procesów spalania oraz odznaczają się znakomitą klasą na tle konkurencyjnych rozwiązań.

Nasz węgiel ekogroszek sprawdzi się w piecach dowolnych rozmiarach. Do jego największych plusów możemy zaliczyć możliwość utrzymania higieny w piecu, niewymagający ingerencji mechanizm dostarczania ciepła i zagwarantowanie odpowiedniej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Ponadto, jako producent i funkcjonujący w tym sektorze od lat dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najlepszych w kraju z utrzymaniem odpowiednich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Lidzbarku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Lidzbarku i okolicach, to świetny wybór dla wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. Będąc ekspertami od nowoczesnego opału węglowego, przypilnowaliśmy, aby produkt wyróżniał się korzystną wartością opałową i niedużą zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszej oferty sprawdzą się w użytku w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – węgiel ekogroszek jest materiałem opłacalnym, efektywnym, a różnorodność oferowanych rodzajów gwarantuje, że bez problemu znajdziesz odpowiedni materiał dostosowany do Twoich potrzeb. W celu usprawnienia przewozu i przechowywania materiały są pakowane do 25-kilogramowych worków. Wewnątrz znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najlepszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Lidzbark)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia proste, higieniczne przechowywanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki trzymaniu ekogroszku w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najlepszą jakość – dowodem świetnego standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego znakomity skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których szczegółowe dane umieściliśmy na workach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i wygodny w transporcie, a przełożenie go do pojazdu dostawczego, a następnie do kotłowni bądź na działkę nie powoduje żadnego problemu,

  • gwarantuje komfort i łatwość porcjowania – w SAM-BUD-ROL upewniamy się, że w workach umieściliśmy dokładnie odliczoną masę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Lidzbarku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lidzbark

Jeżeli chcesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Lidzbark i okolicach, to zapraszamy Cię do zaznajomienia się ze szczegółami naszej oferty i złożenie zamówienia. Jako eksperci od opału sprzedajemy innowacyjne paliwa węglowe, które możesz także nabyć w licznych pozostałych regionach na obszarze Polski. Przez zamknięcie produktu w solidnych opakowaniach jego przewóz i magazynowanie jest proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek wytwarzany przez naszą firmę to powiązanie wysokiej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych z korzystną kwotą kupna. Pragniemy, aby wydajne materiały opałowe były bez problemu dostępne dla każdego klienta, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie materiału opałowego zgodnego ze wszystkimi aktualnie funkcjonującymi regulacjami i dysponującego poważanymi poświadczeniami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania prywatnego bądź firmowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy z pewnością należy do jednych z najkorzystniejszych nad Wisłą.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek sprzedawany w Lidzbarku jest przeznaczony do ogrzewania domów i innych budynków o różnych rozmiarach i jest zgodny z większością urządzeń grzewczych. Materiał nie wytwarza dużej ilości szkodliwych substancji ani popiołu na etapie spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie żądanej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle powoduje powstawania minimalnej ilości dymu i niebezpiecznych substancji.

Ekogroszek Lidzbark - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek