Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Elbląg

W naszym sklepie znajdziesz tylko wysokiej jakości, sprawdzony ekogroszek, który jest idealny do ogrzewania domu i cechuje się sporą wydajnością. Produkt spełnia wszystkie polskie normy i jest doskonałą alternatywą dla zwykłego węgla. Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się jego kilka wersji i każdą możesz zamówić już teraz w atrakcyjnej cenie. Ekogroszek workowany w Elblągu możesz zakupić poprzez naszą profesjonalną platformę internetową. Gwarantujemy, że będziesz bardzo zadowolony z naszych profesjonalnych usług. Zamów najlepszy ekogroszek w Elblągu już teraz, nie trać czasu i przygotuj się na zimę, kupując sprawdzone, nowoczesne paliwo węglowe do ogrzewania domu przy pomocy pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Elbląg

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Stawiamy tylko na najlepszej jakości opał, który gwarantuje, że w Twoim domu zawsze będzie ciepło i bezpiecznie. Nasz węgiel ekogroszek spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa i można go spalać bez obaw w różnego typu piecach dostępnych w naszym kraju. Oprócz tego cena ekogroszku sprawia, że jest to bardzo dobra inwestycja, która szybko pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy.

Jeżeli szukasz najlepszego ekogroszku w Elblągu oraz w okolicach, to znajdziesz go tylko w naszym sklepie internetowym SAM-BUD-ROL. Jest to doskonała alternatywa dla węgla - bardziej wydajniejsza w spalaniu. Dzięki naszemu produktowi, żar w piecu będzie utrzymywał się przez długi czas, a Tobie pozostaje się cieszyć przyjemną, dodatnią temperaturą w swoim domu.

Najlepszy ekogroszek w Elblągu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dlaczego nasz ekogroszek jest tak dobry i jest godną alternatywą dla zwykłego węgla? To przede wszystkim kwestia wydajności i kosztów, jakie się na to przekładają. Proponowany przez nas produkt ma bardzo wysoką wydajność energetyczną, pozostawia po sobie mało popiołu i ma niską zawartość siarki. Produkt można bezpiecznie wykorzystywać w piecach klasy 3, 4 i 5, oraz w piecach spełniających standardy Ecodesign. Ekogroszek jest dostępny w workach polipropylenowych, a jedna paczka waży do około 25 kilogramów. Nasz ekogroszek to świetny surowiec do ogrzewania mieszkań, domów oraz innych budynków. Jeśli zależy Ci na sprawdzonym, nowoczesnym paliwie węglowym, to powinieneś postawić właśnie na ten produkt. Mieszkając w Elblągu lub w okolicach, możesz go zamówić poprzez nasz sklep internetowy i to w bardzo atrakcyjnej cenie.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Elbląg)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Worki polipropylenowe są bardzo wygodne w transporcie oraz wytrzymałe. Dzięki temu można je łatwo dostarczyć pod dowolny adres w Elblągu i w okolicach, a potem szybko rozładować do kotłowni lub na podwórko.

  • Nasz ekogroszek bardzo łatwo się przechowuje w kotłowni. Worki można zakrywać, żadne ziarna nie będą leżeć na ziemi, a także znika problem drażniącego i osadzającego się pyłu węglowego.

  • Produkt idealnie się dozuje i odmierza, dzięki czemu rozpalanie i dokładanie do żaru jest znacznie wygodniejsze. Wystarczy, że worek z ekogroszkiem przeniesiesz niedaleko pieca.

  • To także gwarancja oryginalnego i pewnego źródła opału. Na worku znajdziesz pełen opis, skład oraz parametry, jakie spełnia nasz ekogroszek. Dowiesz się też trochę o normach, jakie powinien spełniać opał do ogrzewania w Polsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Elblągu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Elbląg

W trosce o środowisko najlepiej zrezygnować ze zwykłego węgla i zainwestować w znacznie lepszą alternatywę, jaką jest ekogroszek. To produkt, który nie tylko jest bardzo wydajny i długo utrzymuje żar w piecu, czego efektem jest przyjemna, dodatnia temperatura panująca w całym domu, to również bardzo opłacalny, ekonomiczny surowiec. Nie trać czasu na inne paliwa do ogrzewania domu i zainwestuj w pewną technologię, jaką jest ekogroszek. Produkt jest dostępny w naszym sklepie internetowym w atrakcyjnej cenie.

Nasza firma oferuje wysokiej klasy opał już od ponad 30 lat, dlatego możemy zagwarantować nie tylko najlepszą obsługę i doświadczoną kadrę pracowniczą, ale także opał najwyższej jakości, który ogrzewa wiele polskich domów co sezon. Warto już teraz skorzystać z naszych profesjonalnych usług i przekonać się, dlaczego ekogroszek jest tak atrakcyjną i dobrą alternatywą dla ogrzewania domowego przy pomocy pieca. W przypadku dodatkowych pytań lub chęci zasięgnięcia więcej informacji na temat naszej bogatej oferty ekogroszku zachęcamy do kontaktu mailowego, lub telefonicznego. Jeden z naszych pracowników szybko i konkretnie opisze wszystkie zalety ogrzewania przy pomocy ekogroszku, a także rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości.

Ekogroszek Elbląg - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek