Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Tolkmicko

Odpowiadając na wymagania klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy poszukują efektywnego ekogroszku w mieście Tolkmicko, przygotowaliśmy w naszej firmie szeroką ofertę innowacyjnych materiałów opałowych. Będą to przykładowo wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu z łatwością wybierzesz opał odpowiedni do specyfikacji Twojego urządzenia grzewczego. Możemy poszczycić się ponad 30-letnim doświadczeniem w tym sektorze i długą listą zadowolonych klientów. W efekcie mamy pewność, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Tolkmicko, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i świetnych parametrów, ale także korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Tolkmicko

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy planują zadbać o rozsądne i ekonomiczne ogrzewanie domu jednorodzinnego, biura lub budynku o innym charakterze, proponujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Tolkmicku, lecz też w wielu innych miastach w kraju. Będąc wytwórcą nowoczesnego paliwa węglowego, upewniliśmy się, że jego parametry zgadzają się ze wszystkimi normami jakości węgla oraz wyróżniają się w porównaniu do konkurencyjnych propozycji.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek sprawdzi się w piecach dowolnych rozmiarach. Do jego kluczowych plusów zalicza się między innymi wsparcie dla zachowania porządku w piecu, niewymagający ingerencji proces spalania, a także zapewnienie optymalnej temperatury w każdym miejscu w budynku. Ponadto, jako producent i funkcjonujący w tym sektorze od lat dystrybutor materiałów opałowych bez przerwy dbamy, aby cena ekogroszku była jedną z najlepszych na rynku z utrzymaniem wysokich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Tolkmicku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Tolkmicko i okolicach, to doskonała pozycja dla wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających klientów. Jako wytwórca nowoczesnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby opał odznaczał się korzystną ilością produkowanego ciepła i niedużą ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie elementy naszego asortymentu nadają się do użytku w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Dodatkowo ekogroszek opałowy jest paliwem opłacalnym, efektywnym energetycznie, a bogaty wybór oferowanych wariantów gwarantuje, że na pewno wybierzesz najlepszy opał dostosowany do Twoich potrzeb. W celu usprawnienia transportu i przechowywania zamówienia są umieszczane w workach o pojemności 25 kg. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w naszym sklepie jest jedną z najkorzystniejszych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Tolkmicko)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, czyste magazynowanie – utrzymanie ładu w okolicy pieca lub na zewnątrz budynku jest prostsze dzięki przechowaniu opału w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • oferuje doskonałą jakość – dowodem świetnego standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego doskonały skład i parametry, o których dokładne informacje znajdują się na opakowaniach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek workowany jest łatwy i komfortowy w przewożeniu, a przeniesienie go do auta dostawczego, a później do magazynu bądź na podwórko nie sprawia najmniejszego problemu,

  • gwarantuje komfort użytkowania oraz łatwość dawkowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz precyzyjnie zmierzoną wagę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Tolkmicku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Tolkmicko

Jeśli planujesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Tolkmicko i sąsiednich miejscowościach, to zapraszamy Cię do zapoznania się ze szczegółami naszego asortymentu i zamówienia wysokiej klasy produktu. W naszej firmie sprzedajemy innowacyjne paliwa węglowe, które można również zamówić w wielu innych miastach na terenie Polski. Dzięki zamknięciu opału w solidnych opakowaniach jego przewożenie i przechowywanie są komfortowe oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek opałowy produkowany w SAM-BUD-ROL to połączenie świetnej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych z opłacalną kwotą zakupu. Chcemy, aby efektywne energetycznie źródła opału były łatwo dostępne dla każdej osoby, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie paliwa grzewczego zgodnego ze wszystkimi obowiązującymi normami i dysponującego niezbędnymi potwierdzeniami jakości, który można wykorzystać bez obciążania prywatnego lub firmowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL od lat zalicza się do najkorzystniejszych na rynku.

Na tym jednak nie koniec! Ekogroszek sprzedawany w Tolkmicku może być używany do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości kotłów. Opał nie wytwarza dużej zawartości szkodliwych substancji ani pozostałości na etapie spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie optymalnej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle wydziela minimalnej ilości dymu i niebezpiecznych substancji.

Ekogroszek Tolkmicko - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek