Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wielbark

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy chcą skorzystać z wydajnego ekogroszku w Wielbarku, przygotowaliśmy w naszym sklepie bogatą ofertę najnowocześniejszych paliw węglowych. Można wśród nich znaleźć przykładowo wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi bez problemu wybierzesz opał dopasowany do specyfikacji Twojego pieca. Możemy pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i niezwykle długą listą darzących nas zaufaniem klientów. W efekcie możemy zagwarantować, że obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który można kupić w Wielbarku, spełni Twoje wymagania nie tylko pod względem jakości i doskonałych parametrów technicznych, ale także atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wielbark

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy planują postawić na wydajne i korzystne finansowo ogrzewanie domu jednorodzinnego, biura bądź budynku o innym charakterze, proponujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w mieście Wielbark, ale również w wielu innych miastach w kraju. Będąc doświadczonym producentem nowoczesnego opału, możemy mieć pewność, że elementy jego specyfikacji są zgodne ze wszystkimi normami węgla oraz wyróżniają się w stosunku do innych dostępnych na rynku rozwiązań.

Nasz węgiel ekogroszek nadaje się do spalania w piecach różnych rozmiarach. Do jego kluczowych plusów zalicza się między innymi łatwość zachowania higieny w urządzeniu grzewczym, zautomatyzowany proces spalania, a także zagwarantowanie żądanej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Ponadto, jako wytwórca i funkcjonujący w tej branży od lat dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najbardziej atrakcyjnych w Polsce bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Wielbarku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w Wielbarku i okolicach, to znakomity wybór dla wszystkich, nawet tych szczególnie wymagających klientów. Będąc ekspertami od nowoczesnego paliwa z węgla, przypilnowaliśmy, aby materiał cechował się wysoką wartością opałową i niedużą zawartością pozostałości. Wszystkie elementy naszego asortymentu nadają się do użytku w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Co więcej, węgiel ekogroszek jest paliwem opłacalnym, efektywnym energetycznie, a różnorodność oferowanych wariantów powoduje, że bez problemu znajdziesz najlepszy opał dla siebie. W celu ułatwienia transportu i magazynowania materiały są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. W środku możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku w naszym sklepie jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Wielbark)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia wygodne, higieniczne przechowywanie – zachowanie ładu w kotłowni lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki trzymaniu opału w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najlepszej jakości – dowodem odpowiedniego standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego doskonały skład i właściwości, o których szczegółowe informacje umieszczono na opakowaniach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i wygodny w przewożeniu, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a następnie do kotłowni lub na działkę nie sprawia najmniejszego kłopotu,

  • gwarantuje komfort oraz łatwość dawkowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz precyzyjnie odmierzoną ilość ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Wielbarku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wielbark

Jeśli pragniesz zamówić ekogroszek workowany w Wielbarku i sąsiednich miejscowościach, to zapraszamy Cię do zaznajomienia się z detalami naszej oferty i zamówienia wysokiej klasy produktu. W naszym sklepie zapewniamy nowoczesne produkty węglowe, które możesz też zamówić w licznych pozostałych miastach na terenie całego kraju. Wskutek zamknięcia opału w solidnych opakowaniach jego transport i przechowywanie są wygodne oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek opałowy naszej produkcji to powiązanie doskonałej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów z atrakcyjną ceną kupna. Pragniemy, aby efektywne źródła opału były łatwo dostępne dla każdego klienta, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie opału zgodnego ze wszelkimi najistotniejszymi normami i posiadającego poważane atesty jakości, który można wykorzystać bez nadwyrężania domowego lub biznesowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL bez wątpienia należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych w kraju.

Na tym jednak nie koniec! Ekogroszek oferowany w Wielbarku może być używany do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości kotłów. Opał nie produkuje dużej ilości tlenków siarki ani popiołu na etapie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie optymalnej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle wytwarza minimalnej ilości dymu i niebezpiecznych związków.

Ekogroszek Wielbark - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek