Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Biskupiec

Szukasz ofert na ekogroszek w mieście Biskupiec? Dobrze trafiłeś – serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która zawiera wydajne paliwo węglowe w najniższej cenie. W naszej firmie od ponad trzech dekad świadczymy usługi w wytwarzaniu oraz sprzedaży najwyższej klasy opału, dzięki czemu byliśmy w stanie zdobyć zaufanie wielu osób prywatnych i firm z różnych województw. Aktualnie znajdziesz u nas głównie ekogroszek workowany, który oferujemy nie tylko w mieście Biskupiec, ale także różnych innych regionach w kraju. Co więcej, biorąc pod uwagę potrzeby klientów, udostępniamy różne typy nowoczesnych materiałów opałowych, których najwyższa klasa współgra z atrakcyjną ceną. Zachęcamy do poznania zalet takiego rozwiązania!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Biskupiec

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek oferowany w Biskupcu i okolicach to niewątpliwie produkt skierowany do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają nowoczesnego i paliwa o obniżonej szkodliwości dla środowiska. Widoczne w naszej ofercie ekogroszki workowane są odpowiednie do ogrzewania nie tylko budynków prywatnych, ale także budynków o innym charakterze – siedzib przedsiębiorstw, hal magazynowych oraz wielu podobnych miejsc. Śmiało można stosować węgiel ekogroszek w różnych gabarytów urządzeniach grzewczych, z pełną świadomością, że wyprodukowane ciepło dostarczy prawidłową temperaturę we wszystkich pomieszczeniach.

To jeszcze nie wszystko! W roli producenta jesteśmy w stanie zaoferować Ci wydajny i doskonałej jakości węgiel w świetnej cenie – koszt dostępnego u nas ekogroszku należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych na rynku. Wobec tego możesz postawić na świetny, ceniony przez klientów i spełniający wszystkie wymogi węgiel bez naciągania rodzinnego albo firmowego majątku. Korzystając z dostępnego u nas opału obniżysz koszty ogrzewania.

Najlepszy ekogroszek w Biskupcu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w ofercie SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w mieście Biskupiec i okolicach charakteryzuje się w największym stopniu niezwykle korzystną ilością dostarczanego ciepła i niewielką zawartością pozostałości produkowaną w trakcie spalania. Z dobrymi rezultatami można używać nasze materiały opałowe w kotłach klasy 3., 4. i 5. oraz urządzeniach rodzaju ecodesign. Zaopatrując się w dostępne w naszym asortymencie paliwo ekogroszek, otrzymujesz paliwo z ziarnami o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Zamówiony ekogroszek jest pakowany w odporne na uszkodzenia, wygodne w składowaniu worki zawierające 25 kg opału, które są przy tym proste w transporcie. W naszym asortymencie znajdziesz wydajny materiał w różnych rodzajach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, które różnią się od siebie wydajnością, zdolnością spiekania i zawartością wilgoci, siarki oraz popiołu. Jedno pozostaje niezmienne – niska spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Biskupiec)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancję jakości rozwiązań, za którą odpowiadają cenieni oraz sprawdzeni producenci, a także dedykowane certyfikaty umieszczone na workach, poświadczające o kompozycji oraz zawartości materiału,

  • dogodny przewóz – ekogroszek workowany jest prosty, a także szybki w transporcie z i do samochodu, co automatycznie przekłada się na szybkość dowozu dokładnie pod wskazany adres,

  • porządek – oferowany przez naszą firmę opał jest bezproblemowy i czysty w składowaniu, dzięki umieszczeniu go w polipropylenowych, wytrzymałych workach, które mogą być przechowywane zarówno w ciepłowni, jak i na podwórku,

  • opcja wygodnego odmierzania zapewniana ze względu na odpowiednio zmierzoną ilość i ciężar efektywnego paliwa węglowego, które z łatwością zmieści się w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Biskupcu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Biskupiec

W przedsiębiorstwie SAM-BUD-ROL od dekad sprzedajemy naszym klientom rewelacyjnej jakości paliwo, które jest polecane do budynków mieszkalnych, fabryk czy siedzib przedsiębiorstw. Nasz sklep, w obrębie którego znajduje się na przykład ekogroszek workowany sprzedawany w Biskupcu i okolicach, powstał przede wszystkim z myślą o wymaganiach osób prywatnych i przedsiębiorstw chcących skorzystać z wydajnego, zgodnego z kotłami różnych kategorii innowacyjnego paliwa węglowego.

Kupno wydajnego paliwa węglowego prosto od firmy, która zajmuje się także produkcją, to również świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Cena ekogroszku oferowanego przez naszą firmę jest bardzo opłacalna, a dodatkowo sam ekogroszek jest zaliczany do rozwiązań ekonomicznych. Oczywiście, zadbaliśmy o nie tylko atrakcyjny koszt produktu, ale również wysoką jakość i skuteczność. Dzięki skupieniu się na tych aspektach dostępny u nas ekogroszek workowany jest zgodny z obowiązującymi regulacjami.

Perfekcyjnym dowodem doskonałej klasy ekogroszku oferowanego w Biskupcu są różnorodne badania, podkreślające jego znakomite szczegóły techniczne i właściwości. Z nami nie ma mowy o ryzyku – każdy z produktów zawiera na opakowaniu szczegółowe dane w kwestii zawartości zawartości po spalaniu, siarki i wilgoci, wydajności oraz współczynnika spiekalności (RI). W efekcie nie musisz się obawiać, że podczas ogrzewania wytworzą się duże ilości niekorzystnych substancji czy różnego rodzaju pozostałości, które mogą zwiększyć ryzyko uszkodzenia kotła grzewczego. Polecamy zamówienie węgla ekogroszku, dzięki któremu zagwarantujesz sobie ciepło w danym budynku.

Ekogroszek Biskupiec - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek