Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Biała Piska

Starając się sprostać wymaganiom klientów indywidualnych i firmowych, którzy chcą skorzystać z wysokiej jakości ekogroszku w mieście Biała Piska, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodną ofertę ekonomicznych rozwiązań do ogrzewania. Będą to na przykład wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co szybko i sprawnie znajdziesz produkt dopasowany do parametrów dowolnego urządzenia grzewczego. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem na rynku i długą listą usatysfakcjonowanych klientów. W efekcie mamy pewność, że dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który można nabyć w Białej Piskiej, sprosta Twoim potrzebom nie tylko pod względem klasy rozwiązań i świetnych szczegółów technicznych, lecz również atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Biała Piska

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o wysokich wymaganiach, którzy chcą zadbać o rozsądne i opłacalne ogrzewanie budynku mieszkalnego, firmy czy magazynu, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Biała Piska, lecz także w wielu innych miejscowościach w całej Polsce. Będąc wytwórcą innowacyjnego opału, możemy mieć pewność, że elementy jego specyfikacji spełniają wszystkie wymagania w kwestii procesów spalania oraz odznaczają się znakomitym standardem w stosunku do konkurencyjnych rozwiązań.

Nasz węgiel ekogroszek sprawdzi się w urządzeniach grzewczych różnych wielkości. Do jego kluczowych atutów możemy zaliczyć wsparcie dla utrzymania higieny w kotle, automatyczny proces spalania oraz zapewnienie wymaganej temperatury w każdym wnętrzu. Ponadto, jako doświadczony producent i obecny w tym sektorze od lat dystrybutor materiałów opałowych nieustannie pilnujemy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najbardziej atrakcyjnych w kraju z utrzymaniem wysokich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Białej Piskiej

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Białej Piskiej i okolicach, to znakomita pozycja nawet dla osób o wyjątkowo wysokich oczekiwaniach. Jako wytwórca nowoczesnego opału węglowego, przypilnowaliśmy, aby produkt charakteryzował się korzystną ilością produkowanego ciepła i niewielką ilością pozostałości. Wszystkie części naszego asortymentu nadają się do użytku w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – ekogroszek workowany jest paliwem korzystnym cenowo, efektywnym, a bogaty wybór dostępnych rodzajów sprawia, że z łatwością znajdziesz odpowiedni opał dostosowany do Twoich potrzeb. Aby usprawnić transport i składowanie, materiały są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. Wewnątrz znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najlepszych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Biała Piska)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia wygodne, higieniczne składowanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na podwórku jest możliwe dzięki trzymaniu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najlepszą jakość – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego znakomity skład i właściwości, o których szczegółowe dane umieściliśmy na opakowaniach,

  • są bezproblemowe w przewożeniu – ekogroszek workowany jest prosty i komfortowy w transporcie, a przeniesienie go do samochodu dostawczego, a później do magazynu czy na działkę nie sprawia najmniejszego kłopotu,

  • gwarantuje komfort i łatwość dawkowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w opakowaniach umieściliśmy dokładnie odmierzoną ilość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Białej Piskiej
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Biała Piska

Jeżeli chcesz zamówić ekogroszek workowany w Białej Piskiej i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się ze szczegółami naszej oferty i zamówienia wysokiej klasy opału. W SAM-BUD-ROL sprzedajemy innowacyjne paliwa węglowe, które można również kupić w licznych pozostałych miejscowościach na terenie Polski. Wskutek zamknięcia produktu w solidnych workach jego przewóz i magazynowanie jest komfortowe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek dostępny w SAM-BUD-ROL to połączenie świetnej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów z opłacalną ceną kupna. Dążymy do tego, aby wydajne paliwo było łatwo dostępne dla wszystkich klientów, dlatego już dawno rozpoczęliśmy produkcję paliwa grzewczego spełniającego wszystkie obowiązujące wytyczne i dysponującego wymaganymi potwierdzeniami jakości, który można wykorzystać bez obciążania rodzinnego czy biznesowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL niewątpliwie zalicza się do najbardziej konkurencyjnych na rynku.

To nie wszystko! Ekogroszek oferowany w mieście Biała Piska może być wykorzystany do ogrzewania domów i innych budynków o różnych rozmiarach i jest odpowiedni do większości pieców. Materiał nie powoduje powstawania dużej proporcji tlenków siarki ani popiołu podczas spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Biała Piska - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek