Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kętrzyn

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów prywatnych i biznesowych, którzy szukają efektywnego ekogroszku w Kętrzynie, stworzyliśmy w naszej firmie różnorodną ofertę innowacyjnych rozwiązań do ogrzewania. Będą to przykładowo rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co bez problemu kupisz opał dostosowany do parametrów posiadanego kotła. Możemy pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem w tym sektorze i niezwykle długą listą darzących nas zaufaniem klientów. W efekcie możemy zapewnić, że dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który można zakupić w Kętrzynie, sprosta Twoim potrzebom nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i doskonałych parametrów technicznych, ale też korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kętrzyn

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o szczególnie wymagających klientach, którzy planują zadbać o komfortowe i ekonomiczne sposoby ogrzewania domu jednorodzinnego, biura lub hali produkcyjnej, oferujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w mieście Kętrzyn, ale także na terenie wielu innych miast w kraju. Jako wytwórca innowacyjnego materiału opałowego, zapewniamy, że elementy jego specyfikacji spełniają wszystkie wymagania w kwestii węgla oraz wyróżniają się na tle konkurencyjnych rozwiązań.

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany jest odpowiedni do spalania w kotłach różnych wielkości. Do jego kluczowych plusów zalicza się między innymi możliwość utrzymania porządku w kotle, niewymagający ingerencji proces dostarczania ciepła oraz zapewnienie wymaganej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Co więcej, jako wytwórca i obecny w tym sektorze od lat dystrybutor paliw grzewczych bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najkorzystniejszych w Polsce z utrzymaniem wysokich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Kętrzynie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Kętrzyn i okolicach, to doskonała pozycja dla wszystkich, nawet szczególnie wymagających klientów. Jako producent nowoczesnego paliwa z węgla, przypilnowaliśmy, aby produkt cechował się dobrą wartością opałową i niedużą ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie części naszej oferty nadają się do użytku w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Dodatkowo ekogroszek jest paliwem opłacalnym, efektywnym energetycznie, a bogaty wybór dostępnych typów sprawia, że bez problemu znajdziesz odpowiedni opał dla siebie. W celu usprawnienia transportu i przechowywania wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najkorzystniejszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Kętrzyn)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na wygodne, czyste składowanie – utrzymanie porządku w pobliżu pieca lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki przechowaniu materiału w trwałych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – dowodem świetnego standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i właściwości, o których dokładne informacje znajdują się na opakowaniach,

  • są wygodne w transporcie – ekogroszek workowany jest łatwy i szybki w transporcie, a przeniesienie go do samochodu dostawczego, a potem do kotłowni lub na posesję nie powoduje żadnego kłopotu,

  • zapewnia komfort użytkowania i łatwość dozowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zapewnić, że w opakowaniach umieściliśmy dokładnie zmierzoną ilość ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Kętrzynie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kętrzyn

Jeśli planujesz zamówić ekogroszek workowany w Kętrzynie i sąsiednich miejscowościach, to zachęcamy Cię do zaznajomienia się ze szczegółami naszego asortymentu i zamówienia wysokiej jakości materiału. W naszym sklepie zapewniamy innowacyjne paliwo węglowe, które możesz również zamówić w różnych pozostałych regionach na obszarze całej Polski. Przez zamknięcie produktu w trwałych opakowaniach jego przewóz i składowanie jest łatwe oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek workowany wytwarzany przez naszą firmę to połączenie wysokiej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów z atrakcyjną ceną kupna. Dążymy do tego, aby efektywne energetycznie paliwo było łatwo dostępne dla każdego klienta, dlatego postawiliśmy na wytwarzanie materiału opałowego spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące wytyczne i posiadającego niezbędne certyfikaty jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania rodzinnego bądź biznesowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL niewątpliwie zalicza się do najkorzystniejszych w branży.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek sprzedawany w Kętrzynie jest przeznaczony do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości pieców. Opał nie powoduje powstawania dużej proporcji tlenków siarki i pozostałości podczas spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie optymalnej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle wytwarza minimalnej ilości dymu i niebezpiecznych związków.

Ekogroszek Kętrzyn - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek