Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Braniewo

Nasz ekogroszek to doskonała inwestycja, która zapewni Ci ciepło w domu oraz bardzo się opłaci. Korzystając z platformy SAM-BUD-ROL, możesz już na najbliższy sezon grzewczy zamówić partię sprawdzonego i nowoczesnego paliwa węglowego, które jest nie tylko wydajne, ale także wysokoenergetyczne, dzięki czemu bardzo długo utrzymuje żar. Zamawiając ekogroszek w Braniewie poprzez SAM-BUD-ROL, zyskujesz także na atrakcyjnej cenie, która pozwoli Ci sporo zaoszczędzić. Nie baw się w standardowe ogrzewanie węglem i postaw na znacznie lepszy ekogroszek, który nie tylko jest wydajniejszy i lepiej się rozpala, ale także spełnia normy środowiskowe w naszym kraju. Zainwestuj w ekogroszek workowany w Braniewie, który zapewni Ci przyjemne ciepło w domu przez wszystkie zimowe dni.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Braniewo

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Jeżeli jesteś wymagającym klientem i najważniejsza jest dla Ciebie jakość produktu, to oferta SAM-BUD-ROL będzie dla Ciebie idealna. Nasze ceny ekogroszku są najlepsze na rynku, a jako materiał opałowy sprawdza się doskonale, co potwierdza wielu naszych klientów. Szukasz dobrego ekogroszku workowanego w Braniewie lub w okolicach? Dobra wiadomość, znajdziesz go właśnie u nas!

Proponowany przez nas węgiel ekogroszek skutecznie i szybko się rozpala oraz pozostawia po sobie małą ilość popiołu. Dlatego ekogroszek workowany będzie najbardziej wydajną i ekonomiczną opcją dla Ciebie. Skorzystaj już teraz z naszej oferty i wejdź na naszą platformę SAM-BUD-ROL.

Najlepszy ekogroszek w Braniewie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dobrze się znamy na swojej branży, dlatego możemy potwierdzić, że oferowany przez nas ekogroszek jest wyprodukowany nie tylko z ziaren wysokiej jakość w rozmiarze od 5 do 25 milimetrów, ale także idealnie sprawdza się w większości pieców w klasy 3 lub 4. Nasz ekogroszek można także wykorzystać w kotłach o najwyższej klasie 5, a także tych ze standardem Ecodesign. Jest to produkt o bardzo wysokiej kaloryczności, niskimi poziomie pyłu i siarki, a także łatwo się rozpalający i długo utrzymujący żar. Wszystkie rodzaje ekogroszków sprzedajemy w bardzo wytrzymałych workach polipropylenowych o wadze około 25 kilogramów, które są specjalnie odmierzone pod wymiar większości komór opałowych w sprzedawanych piecach w naszym kraju. W SAM-BUD-ROL możesz już teraz zamówić ekogroszek dostępny Braniewie oraz okolicach o wysokich parametrach jakościowych.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Braniewo)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Ekogroszek w worku polipropylenowym znacznie łatwiej się transportuje i można go szybko zawieźć pod dowolny adres na terenie Braniewa oraz w jego okolicach.

  • Worki są bardzo wytrzymałe i można je przenosić z miejsca na miejsca bez obaw o jego zerwanie. Dzięki temu znacznie łatwiej będzie Ci dozować porcję przy rozpalaniu pieca lub dokładaniu kolejnych partii ekogroszku.

  • Z naszym ekogroszkiem znacznie łatwiej utrzymać czystość w pomieszczeniach, gdzie się go przechowuje. Zawsze leży w worku, nie styka się z wilgocią oraz nie ma problemów z pyłem, który osiada w całym pomieszczeniu i wszystko brudzi.

  • Kupując nasz ekogroszek w workach, możesz być pewien, że kupujesz produkt z pewnego źródła. Na opakowaniu znajdziesz informacje o składzie ekogroszku, jego podstawowych parametrach oraz jakie normy musi spełniać, żeby być dopuszczony do obrotu.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Braniewie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Braniewo

Korzystając z usług Sam-Bud-Rol, zawsze możesz być pewien, że zamawiasz wysokiej klasy ekogroszek, który jest nie tylko wydajny i świetnie spala się w piecu, ale także spełnia wszystkie wymagane normy oraz pochodzi ze sprawdzonego źródła. Nasz produkt to bardzo dobra propozycja, która szybko Ci się opłaci. Jakość naszych produktów potwierdzają nasi stali klienci, którzy co każdy sezon grzewczy zamawiają od nas nowoczesne paliwa węglowe do ogrzewania swoich domów i innych budynków. Jeśli mieszkasz w Braniewie i potrzebujesz sprawdzonego surowca do ogrzewania budynku, to nasz niezawodny ekogroszek będzie dla Ciebie idealnym wyborem.

Na swoją renomę pracujemy od ponad 30 lat i cały czas poszerzamy swoją ofertę. Korzystanie z naszego sklepu jest bardzo wygodne oraz proste, a sama transakcja powinna trwać około kilku minut. Jeżeli masz więcej pytań na temat naszej profesjonalnej oferty, to skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta. Jeden z naszych doświadczonych pracowników z chęcią opowie o zaletach, jakie wiążą się z korzystania z naszego surowca do ogrzewania.

Ekogroszek Braniewo - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek