Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Młynary

Odpowiadając na wymagania klientów prywatnych i biznesowych, którzy poszukują efektywnego ekogroszku w mieście Młynary, opracowaliśmy w naszym sklepie bogatą ofertę nowoczesnych paliw węglowych. Będą to między innymi wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu z pewnością wybierzesz materiał odpowiedni do parametrów posiadanego kotła. Możemy pochwalić się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem w branży i długą listą zadowolonych klientów. W efekcie mamy pewność, że obecny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Młynarach, spełni Twoje wymagania nie tylko pod kątem standardu produkcji i doskonałych parametrów, lecz też korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Młynary

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o szczególnie wymagających klientach, którzy chcą postawić na rozsądne i opłacalne ogrzewanie budynku mieszkalnego, siedziby firmy czy hali produkcyjnej, sprzedajemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Młynarach, lecz też w wielu innych miastach w całej Polsce. Jako producent innowacyjnego materiału opałowego, możemy mieć pewność, że parametry techniczne spełniają wszystkie wymagania w kwestii procesów spalania oraz odznaczają się doskonałym standardem w stosunku do konkurencyjnych rozwiązań.

Nasz ekogroszek jest odpowiedni do wykorzystania w piecach różnych rozmiarach. Do jego kluczowych plusów można zaliczyć łatwość zachowania higieny w kotle, niewymagający ingerencji proces dostarczania ciepła oraz utrzymanie optymalnej temperatury w dowolnym wnętrzu. Dodatkowo, jako doświadczony wytwórca i działający w tej branży od lat dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najlepszych na rynku z utrzymaniem wysokich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Młynarach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Młynary i okolicach, to znakomita propozycja dla wszystkich, nawet szczególnie wymagających klientów. Będąc ekspertami od innowacyjnego opału węglowego, zadbaliśmy o to, aby opał cechował się wysoką ilością wytwarzanego ciepła i niewielką zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie elementy naszej oferty nadają się do użytku w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko – ekogroszek workowany jest produktem opłacalnym, efektywnym, a różnorodność proponowanych rodzajów gwarantuje, że z łatwością wybierzesz odpowiedni opał dostosowany do swoich własnych potrzeb. Aby usprawnić transport i magazynowanie, wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych worków. W środku znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najkorzystniejszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Młynary)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia wygodne, czyste składowanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na zewnątrz domu jest prostsze dzięki trzymaniu opału w solidnych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego znakomity skład i właściwości, o których dokładne dane umieszczono na workach,

  • są wygodne w transporcie – ekogroszek workowany jest prosty i wygodny w przewożeniu, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a później do magazynu bądź na działkę nie sprawia najmniejszego kłopotu,

  • zapewnia komfort oraz łatwość porcjowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w opakowaniach umieściliśmy precyzyjnie zmierzoną wagę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Młynarach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Młynary

Jeśli pragniesz postawić na ekogroszek workowany w Młynarach i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się ze szczegółami naszej oferty i zamówienia odpowiedniego materiału. W SAM-BUD-ROL oferujemy nowoczesne paliwo węglowe, które możesz także kupić w licznych innych regionach na terenie całej Polski. Przez zamknięcie materiału w wytrzymałych workach jego przewożenie i składowanie jest łatwe oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek dostępny w SAM-BUD-ROL to połączenie doskonałej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów z atrakcyjną kwotą zakupu. Pragniemy, aby efektywne paliwo było łatwo dostępne dla każdej osoby, dlatego już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie paliwa grzewczego spełniającego wszelkie obowiązujące normy i dysponującego niezbędnymi atestami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania domowego lub biznesowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL niewątpliwie należy do jednych z najkorzystniejszych nad Wisłą.

To nie wszystko! Ekogroszek dostępny w mieście Młynary może być używany do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością urządzeń grzewczych. Opał nie produkuje dużej proporcji szkodliwych związków chemicznych ani pozostałości w procesie spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie optymalnej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Młynary - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek