Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Węgorzewo

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy chcą skorzystać z wydajnego ekogroszku w Węgorzewie, stworzyliśmy w naszej firmie szeroką ofertę innowacyjnych paliw węglowych. Znajdziesz wśród nich między innymi wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co z łatwością wybierzesz materiał dopasowany do specyfikacji swojego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem w tym sektorze i obszerną listą darzących nas zaufaniem klientów. W efekcie mamy pewność, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można zakupić w Węgorzewie, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i świetnych szczegółów technicznych, lecz także wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Węgorzewo

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o wyjątkowo wymagających klientach, którzy pragną zapewnić sobie rozsądne i opłacalne sposoby ogrzewania budynku mieszkalnego, placówki przedsiębiorstwa lub magazynu, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w mieście Węgorzewo, lecz także w wielu innych miastach w całej Polsce. Będąc producentem najnowocześniejszego materiału opałowego, zapewniamy, że jego parametry spełniają wszystkie normy jakości węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą w porównaniu do innych obecnych na rynku rozwiązań.

Dostępny w naszym asortymencie węgiel ekogroszek nadaje się do wykorzystania w kotłach dowolnej wielkości. Do jego najważniejszych atutów zalicza się między innymi wsparcie dla utrzymania porządku w urządzeniu grzewczym, automatyczny mechanizm spalania i zagwarantowanie odpowiedniej temperatury w każdym wnętrzu. Co więcej, jako doświadczony producent i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najkorzystniejszych na rynku z utrzymaniem odpowiednich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Węgorzewie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Węgorzewo i okolicach, to doskonały wybór dla wszystkich, także tych najbardziej wymagających klientów. Będąc specjalistami od innowacyjnego paliwa węglowego, przypilnowaliśmy, aby materiał odznaczał się dobrą wartością opałową i niewielką zawartością popiołu. Wszystkie produkty z naszej oferty nadają się do użytku w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Dodatkowo ekogroszek opałowy jest materiałem opłacalnym, efektywnym, a różnorodność proponowanych wariantów powoduje, że z łatwością wybierzesz najlepszy opał dla siebie. W celu ułatwienia przewozu i składowania zamówienia są umieszczane w workach o masie 25 kilogramów. W środku znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najkorzystniejszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Węgorzewo)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia proste, schludne magazynowanie – utrzymanie ładu w okolicy kotła lub na zewnątrz domu jest łatwiejsze dzięki zamknięciu ekogroszku w solidnych polipropylenowych workach,

  • oferuje doskonałą jakość – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego doskonały skład i parametry, o których dokładne informacje umieściliśmy na opakowaniach,

  • są bezproblemowe w przewożeniu – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i komfortowy w przewożeniu, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a następnie do magazynu bądź na posesję nie sprawia najmniejszego problemu,

  • gwarantuje wygodę oraz łatwość dozowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w workach znajdziesz bezbłędnie odmierzoną wagę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Węgorzewie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Węgorzewo

Jeżeli planujesz zamówić ekogroszek workowany w Węgorzewie i okolicach, to zapraszamy Cię do zapoznania się ze szczegółami naszego asortymentu i złożenie zamówienia. W naszej firmie sprzedajemy nowoczesne paliwa węglowe, które możesz również nabyć w licznych pozostałych miejscowościach na obszarze całej Polski. Przez zamknięcie materiału w trwałych workach jego przewóz i magazynowanie jest wygodne oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek produkowany w SAM-BUD-ROL to powiązanie doskonałej jakości i znakomitych parametrów z opłacalną ceną zakupu. Pragniemy, aby efektywne energetycznie źródła opału były łatwo dostępne dla każdego klienta, wobec czego postawiliśmy na dostarczanie opału spełniającego wszelkie obowiązujące regulacje i dysponującego poważanymi certyfikatami jakości, który możesz kupić bez obciążania domowego czy biznesowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie z pewnością jest jedną z najkorzystniejszych w branży.

To jednak nie koniec! Ekogroszek sprzedawany w mieście Węgorzewo jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków o różnej wielkości i jest zgodny z większością urządzeń grzewczych. Materiał nie produkuje dużej proporcji tlenków siarki ani popiołu podczas spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie optymalnej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle powoduje powstawania minimalnej ilości dymu i szkodliwych związków.

Ekogroszek Węgorzewo - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek