Ekogroszek workowany Olsztyn

Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego paliwa do ogrzewania domu, to najlepszym wyborem będzie ekogroszek workowany, który możesz zamówić już teraz na naszej profesjonalnej platformie. Oferujemy niezwykle wydajny ekogroszek w Olsztynie - cechuje się on wysokim poziomem energetyczności oraz występuje pod postacią ziaren wielkości od 5 do 25 mm. Produkt spełnia wszystkie wymagania niezbędne do obrotu na polskim rynku, a także do spalania go w piecach. Jest znacznie lepszą i czystszą opcją w porównaniu do standardowego węgla - jednocześnie nie stracisz na temperaturze i dodatkowo zauważysz znaczne oszczędności w swoim budżecie. Ekogroszek workowany w Olsztynie od Sam-Bud-Rol to nowoczesne paliwo węglowe dla Ciebie.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Olsztyn

EKOGROSZEK dla wymagających

Ekogroszek oferowany przez naszą firmę to świetny wybór - jeśli potrzebujesz sprawdzonego surowca energetycznego do swojego kotła, powinieneś już teraz skorzystać z naszej wyjątkowej oferty. Cena ekogroszku jest bardzo atrakcyjna i powinna pozwolić Ci na szybkie oszczędności. Najlepszy ekogroszek w Olsztynie oraz okolicach możesz zamówić na platformie sklepowej SAM-BUD-ROL.

Ten produkt cechuje się naprawdę dużą wydajnością i jest wprost stworzony dla tak wymagającego klienta, jak Ty, który chce, by w jego domu było ciepło oraz nie znosi kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Nasz węgiel ekogroszek to doskonałe paliwo do pieca, które zapewni przyjemną temperaturę w pomieszczeniach i bardzo długo utrzymuje żar. Warto korzystać ze sprawdzonych metod ogrzewania domu - nasz ekogroszek z pewnością się do tego nadaje.

Najlepszy ekogroszek w Olsztynie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Proponowany przez nas produkt charakteryzuje się wysoką wydajnością i wartością energetyczną, dlatego idealnie sprawdzi się w kotłach najwyższej klasy 5 lub ecodesign. Jednak jeżeli jesteś właścicielem pieca klasy 3 lub 4, to także żaden problem, bo nasz ekogroszek spełnia odpowiednie krajowe normy i można go bezpiecznie użytkować. Produkt sprzedajemy w workach polipropylenowych - znajdują się w nich ziarna wielkości od 5 do 25 mm. Warto podkreślić, że nasz ekogroszek po spaleniu pozostawia po sobie znacznie mniej popiołu, co oznacza, że sprzątanie komory będzie znacznie szybsze. Produkt możesz zamówić już teraz w naszym sklepie internetowym - jeżeli mieszkasz w Olsztynie oraz przygotowujesz się do zimy, to świetną inwestycją dla Ciebie będzie właśnie nasze nowoczesne paliwo węglowe.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Olsztyn)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Sprzedawany przez nas ekogroszek w workach jest nie tylko łatwy w noszeniu, również jego transport nie sprawia żadnego problemu. Ciężarówka lub półciężarówka z naszym ekogroszkiem może podjechać pod dowolny adres w Olsztynie.

  • Gwarantujemy także, że znacznie łatwiej z takim workiem utrzymać porządek w pomieszczeniu, gdzie będzie on przechowywany. Pozwala to rozwiązać odwieczny problem z wszędobylskim pyłem węglowym.

  • Dozowanie też jest znacznie prostsze. Podczas rozpalania pieca lub jego kontroli wystarczy podejść z workiem i wrzucić odpowiednią ilość ekogroszku, żeby zwiększyć żar i utrzymać ciepło w komorze.

  • Ponadto masz też pewność, że zamawiasz legalny i wysokiej jakości produkt. Na opakowaniu znajdziesz pełne informacje o składzie ekogroszku, jego dokładnych parametrach, a także normach i certyfikatach, jakie spełnia.

Ekogroszek workowany w Olsztynie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Olsztyn

Jeżeli chciałbyś zainwestować w dobre paliwo do ogrzewania domu, które jest jednocześnie bardzo opłacalne finansowo, to nie pozostaje nam nic innego, jak zaproponować Ci wydajny i wysokoenergetyczny ekogroszek z logiem Sam-Bud-Rol. Zaufało nam już wielu klientów - korzystają oni z oferty naszego profesjonalnego sklepu i zamawiają najlepszy ekogroszek na rynku, żeby skutecznie ogrzewać swój dom w sezonie zimowym. Nasz produkt spełnia wszelkie standardy oraz normy, a także cieszy się niesłabnącą popularnością i skutecznie zastępuje zwykły węgiel. Dołącz do grona zadowolonych klientów i korzystaj ze sprawdzonego i niezawodnego źródła ciepła.

Spore doświadczenie oraz nowoczesne rozwiązania sprawiają, że z sukcesami działamy na rynku już od ponad 30 lat. Nasza atrakcyjna oferta jest idealnie skrojona pod Twoje wysokie wymagania i tylko u nas znajdziesz odpowiedniej jakości opał, który skutecznie ogrzeje Twój dom oraz pozwoli Ci zaoszczędzić. Dlatego nie trać czasu na inne surowce do ogrzewania oraz propozycje konkurencji - skorzystaj już teraz z profesjonalnej oferty naszej platformy. W Sam-Bud-Rol kupisz najwyższej jakość ekogroszek w Olsztynie oraz okolicach.

Ekogroszek Olsztyn - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek