Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Olsztyn

Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego paliwa do ogrzewania domu, to najlepszym wyborem będzie ekogroszek workowany, który możesz zamówić już teraz na naszej profesjonalnej platformie. Oferujemy niezwykle wydajny ekogroszek w Olsztynie - cechuje się on wysokim poziomem energetyczności oraz występuje pod postacią ziaren wielkości od 5 do 25 mm. Produkt spełnia wszystkie wymagania niezbędne do obrotu na polskim rynku, a także do spalania go w piecach. Jest znacznie lepszą i czystszą opcją w porównaniu do standardowego węgla - jednocześnie nie stracisz na temperaturze i dodatkowo zauważysz znaczne oszczędności w swoim budżecie. Ekogroszek workowany w Olsztynie od Sam-Bud-Rol to nowoczesne paliwo węglowe dla Ciebie.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Olsztyn

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek oferowany przez naszą firmę to świetny wybór - jeśli potrzebujesz sprawdzonego surowca energetycznego do swojego kotła, powinieneś już teraz skorzystać z naszej wyjątkowej oferty. Cena ekogroszku jest bardzo atrakcyjna i powinna pozwolić Ci na szybkie oszczędności. Najlepszy ekogroszek w Olsztynie oraz okolicach możesz zamówić na platformie sklepowej SAM-BUD-ROL.

Ten produkt cechuje się naprawdę dużą wydajnością i jest wprost stworzony dla tak wymagającego klienta, jak Ty, który chce, by w jego domu było ciepło oraz nie znosi kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Nasz węgiel ekogroszek to doskonałe paliwo do pieca, które zapewni przyjemną temperaturę w pomieszczeniach i bardzo długo utrzymuje żar. Warto korzystać ze sprawdzonych metod ogrzewania domu - nasz ekogroszek z pewnością się do tego nadaje.

Najlepszy ekogroszek w Olsztynie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Proponowany przez nas produkt charakteryzuje się wysoką wydajnością i wartością energetyczną, dlatego idealnie sprawdzi się w kotłach najwyższej klasy 5 lub ecodesign. Jednak jeżeli jesteś właścicielem pieca klasy 3 lub 4, to także żaden problem, bo nasz ekogroszek spełnia odpowiednie krajowe normy i można go bezpiecznie użytkować. Produkt sprzedajemy w workach polipropylenowych - znajdują się w nich ziarna wielkości od 5 do 25 mm. Warto podkreślić, że nasz ekogroszek po spaleniu pozostawia po sobie znacznie mniej popiołu, co oznacza, że sprzątanie komory będzie znacznie szybsze. Produkt możesz zamówić już teraz w naszym sklepie internetowym - jeżeli mieszkasz w Olsztynie oraz przygotowujesz się do zimy, to świetną inwestycją dla Ciebie będzie właśnie nasze nowoczesne paliwo węglowe.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Olsztyn)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Sprzedawany przez nas ekogroszek w workach jest nie tylko łatwy w noszeniu, również jego transport nie sprawia żadnego problemu. Ciężarówka lub półciężarówka z naszym ekogroszkiem może podjechać pod dowolny adres w Olsztynie.

  • Gwarantujemy także, że znacznie łatwiej z takim workiem utrzymać porządek w pomieszczeniu, gdzie będzie on przechowywany. Pozwala to rozwiązać odwieczny problem z wszędobylskim pyłem węglowym.

  • Dozowanie też jest znacznie prostsze. Podczas rozpalania pieca lub jego kontroli wystarczy podejść z workiem i wrzucić odpowiednią ilość ekogroszku, żeby zwiększyć żar i utrzymać ciepło w komorze.

  • Ponadto masz też pewność, że zamawiasz legalny i wysokiej jakości produkt. Na opakowaniu znajdziesz pełne informacje o składzie ekogroszku, jego dokładnych parametrach, a także normach i certyfikatach, jakie spełnia.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Olsztynie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Olsztyn

Jeżeli chciałbyś zainwestować w dobre paliwo do ogrzewania domu, które jest jednocześnie bardzo opłacalne finansowo, to nie pozostaje nam nic innego, jak zaproponować Ci wydajny i wysokoenergetyczny ekogroszek z logiem Sam-Bud-Rol. Zaufało nam już wielu klientów - korzystają oni z oferty naszego profesjonalnego sklepu i zamawiają najlepszy ekogroszek na rynku, żeby skutecznie ogrzewać swój dom w sezonie zimowym. Nasz produkt spełnia wszelkie standardy oraz normy, a także cieszy się niesłabnącą popularnością i skutecznie zastępuje zwykły węgiel. Dołącz do grona zadowolonych klientów i korzystaj ze sprawdzonego i niezawodnego źródła ciepła.

Spore doświadczenie oraz nowoczesne rozwiązania sprawiają, że z sukcesami działamy na rynku już od ponad 30 lat. Nasza atrakcyjna oferta jest idealnie skrojona pod Twoje wysokie wymagania i tylko u nas znajdziesz odpowiedniej jakości opał, który skutecznie ogrzeje Twój dom oraz pozwoli Ci zaoszczędzić. Dlatego nie trać czasu na inne surowce do ogrzewania oraz propozycje konkurencji - skorzystaj już teraz z profesjonalnej oferty naszej platformy. W Sam-Bud-Rol kupisz najwyższej jakość ekogroszek w Olsztynie oraz okolicach.

Ekogroszek Olsztyn - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek