Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Olsztynek

Odpowiadając na wymagania klientów prywatnych i firmowych, którzy potrzebują opłacalnego ekogroszku w Olsztynku, stworzyliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodną ofertę najnowocześniejszych paliw węglowych. Można wśród nich znaleźć przykładowo rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co szybko i sprawnie znajdziesz produkt odpowiedni do specyfikacji swojego kotła. Możemy pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą zadowolonych klientów. Dzięki temu możemy zapewnić, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można kupić w Olsztynku, spełni Twoje oczekiwania nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i znakomitych parametrów, ale również wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Olsztynek

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy planują zapewnić sobie wydajne i korzystne finansowo sposoby ogrzewania domu, siedziby przedsiębiorstwa lub hali produkcyjnej, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w Olsztynku, ale również na terenie wielu innych miejscowości w całym kraju. Będąc doświadczonym wytwórcą nowoczesnego materiału opałowego, upewniliśmy się, że elementy jego specyfikacji spełniają wszystkie normy procesów spalania oraz odznaczają się znakomitą klasą w stosunku do innych dostępnych na rynku propozycji.

Dostępny w naszym asortymencie węgiel ekogroszek sprawdzi się w urządzeniach grzewczych dowolnej wielkości. Do jego kluczowych atutów zalicza się między innymi wsparcie dla zachowania czystości w kotle, zautomatyzowany proces ogrzewania i zagwarantowanie żądanej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Dodatkowo, jako producent i funkcjonujący w tym sektorze od lat dystrybutor paliw grzewczych nieustannie pilnujemy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najbardziej atrakcyjnych na rynku z utrzymaniem wysokich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Olsztynku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym sklepie ekogroszek workowany, który zamówisz w Olsztynku i okolicach, to świetna pozycja dla wszystkich, także tych wyjątkowo wymagających klientów. Będąc ekspertami od innowacyjnego paliwa węglowego, przypilnowaliśmy, aby materiał charakteryzował się korzystną ilością dostarczanego ciepła i niedużą ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie elementy naszej oferty sprawdzą się w użytku w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Dodatkowo ekogroszek jest paliwem korzystnym cenowo, efektywnym energetycznie, a różnorodność oferowanych typów sprawia, że na pewno wybierzesz odpowiedni materiał dostosowany do Twoich potrzeb. W celu ułatwienia przewozu i składowania zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych worków. Wewnątrz znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najkorzystniejszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Olsztynek)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, schludne składowanie – zachowanie ładu w pobliżu pieca lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki zamknięciu materiału w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najwyższą jakość – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego znakomity skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których szczegółowe informacje umieściliśmy na opakowaniach,

  • są wygodne w przewożeniu – ekogroszek workowany jest łatwy i szybki w przewożeniu, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a potem do pomieszczenia z piecem lub na działkę nie powoduje żadnego problemu,

  • gwarantuje komfort i łatwość dawkowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w workach znajdziesz dokładnie zmierzoną ilość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Olsztynku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Olsztynek

Jeżeli chcesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Olsztynek i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się ze szczegółami naszego asortymentu i złożenie zamówienia. Jako eksperci od materiałów opałowych sprzedajemy nowoczesne produkty węglowe, które można też kupić w różnych innych miastach na terenie całego kraju. Dzięki zamknięciu materiału w trwałych workach jego transport i magazynowanie są wygodne oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek wytwarzany przez naszą firmę to powiązanie wysokiej jakości i perfekcyjnych parametrów technicznych z korzystną ceną kupna. Pragniemy, aby efektywne energetycznie źródła opału były bez problemu dostępne dla każdej osoby, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie paliwa grzewczego spełniającego wszelkie aktualnie funkcjonujące wytyczne i posiadającego niezbędne certyfikaty jakości, który można zakupić bez obciążania domowego bądź firmowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy od lat należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych w Polsce.

To jednak nie koniec! Ekogroszek dostępny w mieście Olsztynek jest przeznaczony do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością pieców. Materiał nie produkuje dużej ilości szkodliwych związków chemicznych i pozostałości na etapie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie optymalnej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle powoduje powstawania minimalnej ilości dymu i trujących substancji.

Ekogroszek Olsztynek - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek