Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Giżycko

Chcesz skorzystać z ekogroszku workowanego w Giżycku? W takiej sytuacji zachęcamy do poznania naszego asortymentu! Nasze przedsiębiorstwo od 1989 roku funkcjonuje w rynku materiałów opałowych, a przez ten czas mogliśmy wypracować nie tylko cenne doświadczenie, ale także zaufanie klientów. Z tego powodu zdecydowaliśmy się zainicjować wytwarzanie na własny rachunek innowacyjnego opału, wyróżniającego się wydajnością, jakością i atrakcyjną proporcją ceny do jakości. Sprzedawany przez naszą firmę ekogroszek oferowany w mieście Giżycko jest odpowiedni do niemal wszystkich kotłów, z kolei zróżnicowanie oferowanych produktów gwarantuje, że bez wysiłku wybierzesz materiał dopasowany do Twoich oczekiwań i potrzeb oraz rodzaju urządzenia grzewczego.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Giżycko

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który oferujemy w mieście Giżycko i pobliskich miejscowościach, to innowacyjne paliwo węglowe dedykowane szczególnie wymagającym klientom. Szczególnie polecamy jego użytkowanie osobom, które chcą skorzystać z efektywnego energetycznie, ekonomicznego oraz komfortowego opału do ogrzewania domu jednorodzinnego, placówki firmy lub każdego budynku o innym zastosowaniu. Zadbaliśmy o to, aby dostępny u nas ekogroszek workowany zapewniał sporo ciepła, pozwalając na utrzymanie w pomieszczeniach odpowiedniej temperatury.

Dodatkowo nasze produkty nadają się do użytku w kotłach o każdej wielkości, a ich najistotniejszą zaletą jest świetna jakość i dobre parametry, które zapewniamy jako producent. Opał spełnia obowiązujące regulacje, jest bezpieczny w czasie używania, a przy tym nie musisz naciągać indywidualnego lub firmowego portfela, żeby go kupić. Cena ekogroszku dostępnego w naszym asortymencie z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Najlepszy ekogroszek w Giżycku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeżeli interesuje Cię wykorzystanie ekogroszku workowanego dostępnego w mieście Giżycko, to obecny w naszej ofercie opał na pewno stanie na wysokości zadania. W SAM-BUD-ROL oferujemy przede wszystkim nowoczesne materiały opałowe z węgla w czterech typach. Wszystkie odznaczają się świetną wartością opałową, niewielką ilością pozostałości wytwarzanych w trakcie wykorzystywania materiału i obecnością ziaren, których średnica ma rozmiar od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest przeznaczony do wykorzystania w kotłach klas od 3 do 5 oraz ecodesign. W naszym sklepie masz możliwość zamówić paliwo w sporych, wygodnych workach o objętości 25 kg, nie przepłacając – sprzedajemy paliwo na niezwykle atrakcyjnych warunkach kupna. Niska cena ekogroszku produkcji SAM-BUD-ROL łączy się z wysoką klasą, przez co nie musisz wahać się pomiędzy znakomitymi parametrami a finansami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Giżycko)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja doskonałej jakości – jako producent ekogroszku możemy zapewnić doskonałe standardy opału, o czym możesz dowiedzieć się więcej z informacji na opakowaniach. Zamieściliśmy na nich właściwości i składniki danego wariantu.

  • Ułatwienie utrzymania porządku – dostępny u nas ekogroszek jest przechowywany w polipropylenowych workach, które są czyste i wygodne w magazynowaniu w kotłowni bądź na podwórku.

  • Prostota dozowania – materiał sprzedajemy w workach o pojemności pozwalającej na proste przeniesienie go do podajnika opału.

  • Szybki transport – nasze paliwo to nie tylko bezproblemowe i wygodne przechowywanie, lecz też łatwy, sprawny transport. Dzięki umieszczeniu produktów w workach możesz z łatwością przenieść je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Giżycku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Giżycko

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy potrzebują wysokiej klasy ekogroszku workowanego w mieście Giżycko i sąsiednich miejscowościach, stworzyliśmy w naszym sklepie różnorodny asortyment innowacyjnego materiału opałowego. W naszym sklepie znajdziesz produkty takie jak Power Max, Classic, Ecodesign i Comfort, które odznaczają się doskonałymi parametrami oraz niskimi cenami zakupu. Cena ekogroszku produkowanego przez SAM-BUD-ROL należy do jednych z najkorzystniejszych na rynku, a jednocześnie nasi klienci mogą mieć pewność, że wszelkie standardy stoją na idealnym poziomie.

Dostępny w naszej ofercie węgiel ekogroszek spełnia wszystkie obowiązujące przepisy, uzyskał najważniejsze certyfikaty jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To najlepszy dowód na to, że opał w naszym sklepie odznacza się świetną klasą w porównaniu do pozostałych propozycji obecnych w Polsce. Co więcej, możesz bez wahania wykorzystywać produkty w większości pieców, nie obawiając się o defekty urządzenia grzewczego. Z pomocą naszego ekogroszku sprzedawanego w mieście Giżycko zredukujesz koszt ogrzewania budynku, dodatkowo zapewniając optymalną temperaturę w każdym pomieszczeniu.

W naszej firmie dbamy również o środowisko. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne rozwiązanie. Na etapie spalania nie produkuje dymu i nadmiernej ilości niebezpiecznych, szkodliwych dla środowiska chemikaliów. W efekcie możesz korzystać z jego wydajności, jednocześnie przyczyniając się do zmniejszenia zanieczyszczeń powietrza. Jeśli interesuje Cię skorzystanie z wydajnego ekogroszku, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Ekogroszek Giżycko - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek