Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Morąg

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy chcą skorzystać z efektywnego ekogroszku w Morągu, stworzyliśmy w SAM-BUD-ROL bogatą ofertę najnowocześniejszych materiałów opałowych. Można wśród nich odnaleźć przykładowo rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co z łatwością znajdziesz materiał dostosowany do parametrów aktualnie używanego kotła. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i długą listą usatysfakcjonowanych klientów. Dzięki temu mamy pewność, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zakupić w mieście Morąg, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko pod względem standardu produkcji i doskonałych parametrów, lecz również korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Morąg

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o szczególnie wymagających klientach, którzy pragną zadbać o wydajne i ekonomiczne ogrzewanie domu, biura lub hali produkcyjnej, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Morąg, ale również w wielu innych miastach w całej Polsce. Jako doświadczony producent najnowocześniejszego opału, upewniliśmy się, że elementy jego specyfikacji zgadzają się ze wszystkimi normami węgla oraz wyróżniają się w stosunku do innych obecnych na rynku odpowiedników.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany nadaje się do spalania w kotłach dowolnej wielkości. Do jego najistotniejszych plusów możemy zaliczyć łatwość zachowania czystości w piecu, niewymagający ingerencji proces spalania, a także utrzymanie optymalnej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Dodatkowo, jako wytwórca i funkcjonujący w tej branży od lat dystrybutor opału nieustannie dbamy, aby cena ekogroszku była jedną z najlepszych w kraju z utrzymaniem odpowiednich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Morągu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który zamówisz w Morągu i okolicach, to świetna pozycja nawet dla osób o szczególnie wysokich wymaganiach. Będąc ekspertami od nowoczesnego paliwa węglowego, zadbaliśmy o to, aby opał cechował się wysoką ilością wytwarzanego ciepła i niedużą ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie części naszego asortymentu sprawdzą się w użytku w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Ponadto ekogroszek workowany jest materiałem ekonomicznym, wydajnym, a szeroki wybór oferowanych typów gwarantuje, że z łatwością kupisz optymalny opał dostosowany do Twoich potrzeb. Aby usprawnić przewóz i składowanie, zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych worków. Wewnątrz znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najlepszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Morąg)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia wygodne, schludne magazynowanie – zachowanie ładu w kotłowni lub na zewnątrz budynku jest łatwiejsze dzięki trzymaniu materiału w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najwyższą jakość – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i parametry, o których szczegółowe dane znajdują się na opakowaniach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i wygodny w transporcie, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a następnie do magazynu czy na działkę nie sprawia żadnego kłopotu,

  • zapewnia wygodę użytkowania oraz łatwość porcjowania – w naszej firmie staramy się zagwarantować, że w workach znajdziesz precyzyjnie odliczoną masę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Morągu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Morąg

Jeżeli chcesz skorzystać z materiałów takich jak ekogroszek workowany w mieście Morąg i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. Jako eksperci od materiałów opałowych sprzedajemy nowoczesne paliwa węglowe, które można także zamówić w licznych innych miejscowościach na terenie Polski. Wskutek zamknięcia opału w trwałych workach jego przewożenie i magazynowanie jest proste oraz zupełnie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek wytwarzany przez naszą firmę to powiązanie wysokiej klasy rozwiązań i idealnych parametrów technicznych z atrakcyjną ceną zakupu. Chcemy, aby wydajne paliwo było bez problemu dostępne dla każdej osoby, dlatego już dawno rozpoczęliśmy produkcję paliwa grzewczego spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące wytyczne i dysponującego niezbędnymi potwierdzeniami jakości, który można wykorzystać bez nadwyrężania domowego bądź biznesowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy od lat zalicza się do najkorzystniejszych nad Wisłą.

To jednak nie koniec! Ekogroszek dostępny w Morągu jest przeznaczony do ogrzewania domów i innych budynków o różnych rozmiarach i jest kompatybilny z większością urządzeń grzewczych. Materiał nie powoduje powstawania dużej zawartości szkodliwych substancji i pozostałości na etapie spalania, jednocześnie gwarantując zachowanie optymalnej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle powoduje powstawania minimalnej ilości dymu i niebezpiecznych związków.

Ekogroszek Morąg - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek