Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sępopol

Potrzebujesz ekogroszku workowanego w mieście Sępopol? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do poznania szczegółów naszego asortymentu! Nasze przedsiębiorstwo już od ponad 30 lat operuje w rynku materiałów opałowych, podczas których mogliśmy zdobyć nie tylko bezcenne doświadczenie, lecz również zaufanie klientów. Dzięki temu zdecydowaliśmy się zainicjować samodzielną produkcję najnowocześniejszego opału, cechującego się wydajnością, jakością i atrakcyjną proporcją ceny do jakości. Obecny w naszym asortymencie ekogroszek dostępny w mieście Sępopol sprawdzi się jako paliwo do większości kotłów, a różnorodność obecnych produktów zapewnia, że z łatwością zakupisz opał idealny do swoich wymagań i możliwości oraz wariantu kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sępopol

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który zamówisz w Sępopolu i pobliskich miejscowościach, to nowoczesne źródło ciepła dedykowane wyjątkowo wymagającym klientom. Szczególnie zalecamy jego wykorzystanie tym, którzy potrzebują efektywnego, ekonomicznego oraz komfortowego paliwa do ogrzewania domu, biura lub każdego miejsca o innym charakterze. Zadbaliśmy o to, aby sprzedawany ekogroszek workowany produkował dużo ciepła, umożliwiając utrzymanie w pomieszczeniach odpowiedniej temperatury.

Ponadto nasze produkty nadają się do wykorzystania w kotłach o różnych gabarytach, a do ich najistotniejszych plusów zalicza się doskonała jakość i korzystne szczegóły specyfikacji, o które zadbaliśmy jako wytwórca. Ekogroszek spełnia wszystkie normy jakościowe, jest bezpieczny w trakcie użytkowania, a co najważniejsze – nie ma potrzeby nadwyrężać osobistego lub firmowego budżetu, aby go zakupić. Cena ekogroszku w w naszym sklepie z pewnością okaże się atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Sępopolu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeżeli chcesz wykorzystać potencjał ekogroszku workowanego w Sępopolu, to dostępny w naszym asortymencie produkt na pewno sprosta Twoim wymaganiom. Nasza firma oferuje przede wszystkim nowoczesne paliwo węglowe w czterech wariantach. Wszystkie z nich odznaczają się korzystną wartością opałową, niewielką zawartością pozostałości wytwarzanych podczas użytkowania i obecnością ziaren, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest przeznaczony do użytku w kotłach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. Dzięki naszej firmie masz możliwość zamówić paliwo w sporych, pojemnych workach o wadze 25 kg, w korzystnej cenie – zapewniamy materiały opałowe na naprawdę atrakcyjnych warunkach kupna. Niska cena ekogroszku oferowanego przez naszą firmę idzie w parze z wysoką klasą, dzięki czemu nie musisz wybierać pomiędzy znakomitymi wartościami parametrów a opłacalnością.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Sępopol)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Wysoki standard wykonania – jako specjaliści w kwestii ekogroszku możemy zapewnić najwyższe standardy produktów, o których możesz przeczytać na opakowaniach. Zamieściliśmy na nich kluczowe cechy i skład konkretnego paliwa.

  • Ułatwienie zachowania porządku – dostępny u nas opał jest dostarczany w polipropylenowych workach, które są czyste i wygodne w składowaniu w kotłowni bądź na zewnątrz.

  • Łatwość porcjowania – paliwo sprzedajemy w workach o wadze, która pozwala na sprawne przeniesienie go do podajnika opału.

  • Szybki transport – nasz ekogroszek to nie tylko proste i komfortowe magazynowanie, ale też prosty, szybki transport. Dzięki umieszczeniu produktów w workach masz możliwość bez trudności przetransportować je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Sępopolu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Sępopol

Zwracając uwagę na wymagania klientów, którzy szukają dobrego ekogroszku workowanego w Sępopolu i okolicach, stworzyliśmy w SAM-BUD-ROL szeroki wybór innowacyjnego paliwa węglowego. W aktualnym asortymencie znajdziesz rozwiązania takie jak Power Max, Classic, Ecodesign czy Comfort, które wyróżniają się świetnymi parametrami technicznymi oraz korzystnymi kosztami. Cena ekogroszku naszej produkcji należy do jednych z najkorzystniejszych na rynku, a jednocześnie nasi klienci mogą mieć pewność, że wszystkie standardy produkcji zostały zachowane.

Sprzedawany węgiel ekogroszek spełnia wszystkie obowiązujące normy, zdobył wymagane poświadczenia jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To najlepszy dowód na to, że nasze paliwo charakteryzuje się wysoką klasą w porównaniu do innych produktów obecnych w Polsce. Dodatkowo możesz bezpiecznie stosować paliwo w większości kotłów, nie bojąc się o defekty urządzenia grzewczego. Dzięki zakupowi oferowanego w naszym sklepie ekogroszku sprzedawanego w Sępopolu obniżysz rachunki za ogrzewanie budynku, jednocześnie utrzymując odpowiednią temperaturę w każdym pomieszczeniu.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest natura – dbamy też o środowisko. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest efektywnym źródłem ciepła. Podczas spalania nie generuje dymu i większych ilości niebezpiecznych, groźnych dla przyrody substancji. Dzięki temu możesz korzystać z jego atutów, jednocześnie ograniczając zanieczyszczanie powietrza. Jeżeli interesuje Cię zakup naszego ekogroszku, to zachęcamy do kontaktu!

Ekogroszek Sępopol - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek