Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ryn

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów prywatnych i firmowych, którzy potrzebują wysokiej jakości ekogroszku w mieście Ryn, przygotowaliśmy w naszym sklepie różnorodną ofertę nowoczesnych paliw węglowych. Można wśród nich znaleźć przykładowo rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie znajdziesz produkt odpowiedni do specyfikacji swojego pieca. Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w branży i obszerną listą zadowolonych klientów. W efekcie mamy pewność, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Ryn, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i znakomitych parametrów, ale także korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ryn

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o wyjątkowo wymagających klientach, którzy planują zadbać o rozsądne i ekonomiczne ogrzewanie domu jednorodzinnego, biura lub dowolnego innego budynku, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Rynie, lecz też na terenie wielu innych miast w całej Polsce. Jako producent nowoczesnego materiału opałowego, zapewniamy, że elementy jego specyfikacji zgadzają się ze wszystkimi normami węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą na tle innych dostępnych na rynku odpowiedników.

Dostępny w naszym sklepie węgiel ekogroszek jest odpowiedni do wykorzystania w urządzeniach grzewczych różnych wielkości. Do jego największych plusów zalicza się między innymi wsparcie dla zachowania czystości w kotle, zautomatyzowany proces spalania, a także utrzymanie optymalnej temperatury w każdym wnętrzu. Ponadto, jako doświadczony producent i działający w tej branży od lat dystrybutor materiałów opałowych bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą z utrzymaniem wysokich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Rynie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który zamówisz w Rynie i okolicach, to świetna pozycja nawet dla osób o wyjątkowo wysokich oczekiwaniach. Będąc ekspertami od innowacyjnego paliwa z węgla, przypilnowaliśmy, aby materiał cechował się dobrą wartością opałową i niewielką zawartością popiołu. Wszystkie części naszej oferty nadają się do użytku w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Ponadto ekogroszek workowany jest materiałem ekonomicznym, efektywnym energetycznie, a bogaty wybór oferowanych produktów powoduje, że bez problemu wybierzesz optymalny opał dla siebie. W celu ułatwienia przewozu i przechowywania zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. Wewnątrz znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najlepszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Ryn)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia wygodne, schludne składowanie – zachowanie porządku w okolicy pieca lub na zewnątrz domu jest możliwe dzięki zamknięciu materiału w trwałych polipropylenowych workach,

  • oferuje najlepszą jakość – dowodem świetnego standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których szczegółowe informacje umieściliśmy na workach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek workowany jest łatwy i wygodny w transporcie, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a potem do kotłowni bądź na posesję nie powoduje żadnego problemu,

  • gwarantuje wygodę użytkowania oraz łatwość porcjowania – na etapie pakowania staramy się zapewnić, że w workach umieściliśmy bezbłędnie zmierzoną ilość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Rynie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ryn

Jeżeli pragniesz skorzystać z materiałów takich jak ekogroszek workowany w Rynie i sąsiednich miejscowościach, to gorąco proponujemy zapoznanie się z detalami naszej oferty i zamówienia wysokiej klasy materiału. Jako eksperci od opału zapewniamy nowoczesne paliwo węglowe, które można również nabyć w licznych innych miejscowościach na terenie Polski. Dzięki zamknięciu opału w trwałych opakowaniach jego przewóz i przechowywanie są wygodne oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek opałowy produkowany przez naszą firmę to połączenie świetnej klasy rozwiązań i idealnych parametrów z korzystną kwotą zakupu. Chcemy, aby efektywne energetycznie paliwo było bez problemu dostępne dla każdej osoby, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie materiału opałowego spełniającego wszystkie obowiązujące wytyczne i mającego niezbędne poświadczenia jakości, który można zakupić bez obciążania domowego czy biznesowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie bez wątpienia należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych na rynku.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek dostępny w mieście Ryn może być wykorzystany do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnych gabarytach i jest kompatybilny z większością pieców. Materiał nie powoduje powstawania dużej proporcji szkodliwych substancji ani pozostałości podczas spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie wymaganej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Ryn - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek