Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Bartoszyce

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy szukają wydajnego ekogroszku w mieście Bartoszyce, opracowaliśmy w naszej firmie szeroką ofertę innowacyjnych paliw węglowych. Znajdziesz wśród nich między innymi wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie wybierzesz materiał dopasowany do możliwości swojego pieca. Możemy pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą usatysfakcjonowanych klientów. Ze względu na te kluczowe aspekty możemy zagwarantować, że obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który można nabyć w Bartoszycach, spełni Twoje potrzeby nie tylko w odniesieniu do jakości i znakomitych parametrów technicznych, ale także korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Bartoszyce

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o szczególnie wymagających klientach, którzy pragną zadbać o rozsądne i ekonomiczne ogrzewanie budynku mieszkalnego, biura lub magazynu, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Bartoszycach, ale też w wielu innych miejscowościach w kraju. Jako wytwórca innowacyjnego opału, możemy mieć pewność, że jego parametry zgadzają się ze wszystkimi normami węgla oraz wyróżniają się w stosunku do innych dostępnych na rynku rozwiązań.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek nadaje się do użytku w urządzeniach grzewczych o dowolnej wielkości. Do jego najważniejszych zalet zalicza się między innymi łatwość zachowania porządku w urządzeniu grzewczym, niewymagający ingerencji proces ogrzewania oraz zapewnienie żądanej temperatury w każdym wnętrzu. Dodatkowo, jako wytwórca i wieloletni dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najlepszych na rynku z utrzymaniem odpowiednich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Bartoszycach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym sklepie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Bartoszyce i okolicach, to doskonały wybór dla wszystkich, nawet tych szczególnie wymagających klientów. Będąc ekspertami od nowoczesnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby materiał odznaczał się wysoką wartością opałową i niedużą zawartością pozostałości. Wszystkie produkty z naszej oferty mogą być wykorzystywane w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Dodatkowo ekogroszek opałowy jest paliwem opłacalnym, wydajnym, a szeroki wybór dostępnych wariantów gwarantuje, że z łatwością wybierzesz optymalny opał dostosowany do swoich własnych potrzeb. W celu usprawnienia transportu i składowania zamówienia są umieszczane w workach o masie 25 kg. W środku znajdziesz ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Bartoszyce)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na komfortowe, czyste magazynowanie – zachowanie ładu w kotłowni lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki zamknięciu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • oferuje doskonałą jakość – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego nienaganny skład i właściwości, o których szczegółowe dane umieszczono na workach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek workowany jest prosty i komfortowy w przewożeniu, a przełożenie go do auta dostawczego, a później do kotłowni bądź na podwórko nie powoduje najmniejszego kłopotu,

  • gwarantuje komfort użytkowania oraz łatwość dawkowania – na etapie pakowania staramy się zapewnić, że w workach znajdziesz dokładnie odliczoną wagę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Bartoszycach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Bartoszyce

Jeśli planujesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Bartoszyce i okolicach, to zachęcamy Cię do zapoznania się z detalami naszego asortymentu i zamówienia wysokiej klasy materiału. Jako eksperci od materiałów opałowych zapewniamy innowacyjne paliwo węglowe, które można też zamówić w licznych innych miejscach na terenie całego kraju. Przez zamknięcie produktu w solidnych workach jego transport i przechowywanie jest komfortowe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek opałowy wytwarzany przez naszą firmę to powiązanie wysokiej klasy rozwiązań i idealnych parametrów technicznych z atrakcyjną ceną kupna. Chcemy, aby efektywne energetycznie paliwo było łatwo dostępne dla każdej osoby, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie paliwa grzewczego spełniającego wszelkie obowiązujące regulacje i dysponującego wymaganymi potwierdzeniami jakości, który można zakupić bez obciążania prywatnego bądź biznesowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy bez wątpienia zalicza się do najkorzystniejszych nad Wisłą.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek oferowany w mieście Bartoszyce jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków o różnych gabarytach i jest zgodny z większością urządzeń grzewczych. Paliwo nie wytwarza dużej proporcji pyłów ani popiołu w procesie spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie wymaganej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie powoduje produkowania dymu i toksycznych związków.

Ekogroszek Bartoszyce - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek