Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Susz

Chcąc sprostać wymaganiom klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy chcą skorzystać z wysokiej jakości ekogroszku w mieście Susz, przygotowaliśmy w naszej firmie szeroką ofertę nowoczesnych paliw węglowych. Są to między innymi wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co szybko i sprawnie kupisz opał odpowiedni do możliwości dowolnego urządzenia grzewczego. Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem na rynku i obszerną listą usatysfakcjonowanych klientów. Dzięki temu możemy zagwarantować, że znajdujący się w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz zakupić w mieście Susz, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko pod względem jakości i doskonałych parametrów technicznych, lecz również atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Susz

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o wysokich wymaganiach, którzy planują zadbać o rozsądne i opłacalne ogrzewanie budynku mieszkalnego, siedziby przedsiębiorstwa lub budynku o innym charakterze, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Suszu, ale też w wielu innych miastach w całym kraju. Jako wytwórca innowacyjnego paliwa węglowego, zapewniamy, że parametry techniczne zgadzają się ze wszystkimi normami jakości węgla oraz wyróżniają się w stosunku do innych obecnych na rynku rozwiązań.

Nasz ekogroszek opałowy nadaje się do spalania w kotłach dowolnej wielkości. Do jego najważniejszych plusów można zaliczyć możliwość zachowania porządku w piecu, zautomatyzowany proces dostarczania ciepła, a także utrzymanie odpowiedniej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Dodatkowo, jako wytwórca i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych nieustannie dbamy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najkorzystniejszych w Polsce bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Suszu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Susz i okolicach, to znakomita pozycja dla wszystkich, nawet szczególnie wymagających klientów. Jako producent innowacyjnego paliwa z węgla, przypilnowaliśmy, aby opał wyróżniał się wysoką wartością opałową i niewielką ilością popiołu. Wszystkie produkty z naszego asortymentu nadają się do użytku w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – ekogroszek workowany jest materiałem ekonomicznym, efektywnym energetycznie, a różnorodność oferowanych wariantów sprawia, że bez problemu kupisz odpowiedni opał dla siebie. W celu usprawnienia przewozu i magazynowania zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych worków. Wewnątrz znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najlepszych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Susz)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, higieniczne magazynowanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na zewnątrz domu jest możliwe dzięki zamknięciu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • oferuje doskonałą jakość – dowodem odpowiedniego standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i właściwości, o których szczegółowe dane znajdują się na workach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w workach jest łatwy i wygodny w przewożeniu, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a następnie do kotłowni lub na posesję nie powoduje żadnego problemu,

  • zapewnia komfort użytkowania oraz łatwość porcjowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zapewnić, że w opakowaniach znajdziesz precyzyjnie odliczoną ilość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Suszu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Susz

Jeśli planujesz zamówić ekogroszek workowany w Suszu i okolicach, to zachęcamy Cię do zaznajomienia się z detalami naszej oferty i złożenie zamówienia. Jako eksperci od materiałów opałowych zapewniamy innowacyjne paliwo węglowe, które możesz także kupić w różnych pozostałych miastach na obszarze całego kraju. Wskutek zamknięcia produktu w trwałych workach jego przewożenie i magazynowanie są wygodne oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek naszej produkcji to powiązanie świetnej klasy rozwiązań i idealnych parametrów technicznych z atrakcyjną ceną zakupu. Chcemy, aby efektywne energetycznie materiały opałowe były łatwo dostępne dla każdej osoby, dlatego postawiliśmy na dostarczanie materiału opałowego zgodnego ze wszelkimi istotnymi przepisami i mającego wymagane potwierdzenia jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania rodzinnego czy biznesowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL od lat zalicza się do najbardziej konkurencyjnych w kraju.

To jeszcze nie koniec! Ekogroszek sprzedawany w Suszu jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości kotłów. Materiał nie powoduje powstawania dużej proporcji szkodliwych substancji i pozostałości na etapie spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie wymaganej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Susz - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek