Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ełk

Chcąc sprostać wymaganiom klientów prywatnych i biznesowych, którzy potrzebują wysokiej jakości ekogroszku w Ełku, przygotowaliśmy w naszym sklepie bogatą ofertę najnowocześniejszych paliw węglowych. Znajdziesz wśród nich między innymi wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co szybko i sprawnie kupisz materiał odpowiedni do parametrów posiadanego pieca. Możemy pochwalić się zdobywanym przez 30 lat doświadczeniem w tym sektorze i długą listą zadowolonych klientów. Ze względu na te kluczowe kwestie możemy zagwarantować, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Ełk, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko w odniesieniu do jakości i znakomitych parametrów technicznych, lecz także atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ełk

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy pragną zapewnić sobie komfortowe i opłacalne sposoby ogrzewania domu, biura lub magazynu, oferujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w mieście Ełk, lecz także na terenie wielu innych miast w całym kraju. Będąc wytwórcą nowoczesnego opału, upewniliśmy się, że elementy jego specyfikacji są zgodne ze wszystkimi normami jakości węgla oraz wyróżniają się w porównaniu do konkurencyjnych propozycji.

Dostępny w naszym sklepie węgiel ekogroszek sprawdzi się do spalania w urządzeniach grzewczych o różnych wielkości. Do jego największych plusów zalicza się między innymi łatwość zachowania higieny w kotle, automatyczny mechanizm ogrzewania oraz utrzymanie optymalnej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Dodatkowo, jako doświadczony wytwórca i funkcjonujący w tej branży od lat dystrybutor materiałów opałowych nieustannie pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najkorzystniejszych w całym kraju z utrzymaniem wysokich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Ełku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Ełk i okolicach, to doskonały wybór nawet dla osób o szczególnie wysokich oczekiwaniach. Będąc specjalistami od innowacyjnego paliwa z węgla, zadbaliśmy o to, aby produkt odznaczał się korzystną ilością produkowanego ciepła i niedużą ilością pozostałości. Wszystkie elementy naszego asortymentu nadają się do użytku w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Dodatkowo węgiel ekogroszek jest materiałem ekonomicznym, wydajnym, a różnorodność obecnych typów gwarantuje, że na pewno wybierzesz optymalny opał dostosowany do swoich własnych potrzeb. W celu usprawnienia przewozu i składowania wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najlepszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Ełk)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia wygodne, schludne magazynowanie – zachowanie ładu w okolicy kotła lub na podwórku jest możliwe dzięki trzymaniu opału w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najwyższą jakość – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i obecność atestów, o których szczegółowe dane umieszczono na opakowaniach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i szybki w transporcie, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a potem do kotłowni bądź na podwórko nie powoduje najmniejszego problemu,

  • zapewnia wygodę oraz łatwość porcjowania – w SAM-BUD-ROL upewniamy się, że w workach umieściliśmy dokładnie odmierzoną objętość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Ełku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ełk

Jeśli chcesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Ełk i okolicach, to zapraszamy Cię do zaznajomienia się z detalami naszej oferty i zamówienia odpowiedniego opału. W SAM-BUD-ROL oferujemy innowacyjne paliwo węglowe, które możesz też kupić w wielu innych miejscowościach na terenie całej Polski. Dzięki zamknięciu opału w wytrzymałych workach jego przewożenie i przechowywanie jest proste oraz zupełnie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek naszej produkcji to połączenie doskonałej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów technicznych z opłacalną kwotą zakupu. Pragniemy, aby wydajne paliwo było bez problemu dostępne dla każdego klienta, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie opału spełniającego wszystkie obowiązujące wytyczne i posiadającego poważane atesty jakości, który można zakupić bez nadwyrężania rodzinnego czy biznesowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie bez wątpienia zalicza się do najkorzystniejszych na rynku.

To nie koniec plusów! Ekogroszek dostępny w Ełku jest przeznaczony do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych rozmiarach i jest odpowiedni do większości pieców. Opał nie produkuje dużej proporcji szkodliwych związków chemicznych ani popiołu w procesie spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie wymaganej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie powoduje powstawania dymu i toksycznych substancji.

Ekogroszek Ełk - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek