Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pasym

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy potrzebują opłacalnego ekogroszku w mieście Pasym, opracowaliśmy w naszej firmie szeroką ofertę ekonomicznych rozwiązań do ogrzewania. Są to między innymi wersje Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co szybko i sprawnie znajdziesz produkt dopasowany do parametrów aktualnie wykorzystywanego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się zdobywanym przez trzy dekady doświadczeniem na rynku i obszerną listą zadowolonych klientów. Ze względu na te kluczowe aspekty mamy pewność, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można zamówić w mieście Pasym, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko w odniesieniu do jakości i świetnych parametrów, lecz również atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pasym

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o wysokich wymaganiach, którzy pragną postawić na komfortowe i korzystne finansowo ogrzewanie budynku mieszkalnego, firmy lub hali produkcyjnej, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Pasym, ale także w wielu innych miastach w całej Polsce. Będąc wytwórcą najnowocześniejszego opału, upewniliśmy się, że jego parametry zgadzają się ze wszystkimi normami węgla oraz odznaczają się świetnym standardem na tle konkurencyjnych propozycji.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany jest odpowiedni do wykorzystania w kotłach dowolnych gabarytach. Do jego kluczowych zalet zalicza się między innymi możliwość zachowania higieny w urządzeniu grzewczym, automatyczny mechanizm dostarczania ciepła, a także utrzymanie wymaganej temperatury w dowolnym wnętrzu. Dodatkowo, jako doświadczony wytwórca i obecny w tym sektorze od lat dystrybutor paliw grzewczych cały czas dbamy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najkorzystniejszych na rynku z utrzymaniem wysokich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Pasymiu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Pasymiu i okolicach, to znakomity wybór dla wszystkich, nawet tych szczególnie wymagających klientów. Będąc specjalistami od innowacyjnego paliwa z węgla, przypilnowaliśmy, aby opał wyróżniał się dobrą ilością wytwarzanego ciepła i niedużą zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie części naszego asortymentu nadają się do użytku w urządzeniach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Dodatkowo ekogroszek jest paliwem opłacalnym, wydajnym, a szeroki wybór obecnych rodzajów powoduje, że na pewno znajdziesz odpowiedni opał dostosowany do swoich własnych potrzeb. W celu ułatwienia transportu i przechowywania wszystkie produkty są umieszczane w opakowaniach o wadze 25 kg. W środku znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w naszym sklepie należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Pasym)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, czyste magazynowanie – utrzymanie ładu w pobliżu kotła lub na zewnątrz domu jest możliwe dzięki przechowaniu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najlepszej jakości – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego znakomity skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których dokładne informacje znajdują się na opakowaniach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek workowany jest łatwy i szybki w transporcie, a przełożenie go do auta dostawczego, a następnie do pomieszczenia z kotłem lub na działkę nie sprawia żadnego problemu,

  • zapewnia wygodę użytkowania oraz łatwość porcjowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w workach znajdziesz precyzyjnie odmierzoną zawartość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Pasymiu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pasym

Jeżeli planujesz postawić na ekogroszek workowany w Pasymiu i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się ze szczegółami naszego asortymentu i złożenie zamówienia. W SAM-BUD-ROL oferujemy innowacyjne produkty węglowe, które możesz również zamówić w wielu innych miejscach na terenie całej Polski. Przez zamknięcie opału w solidnych opakowaniach jego przewożenie i przechowywanie są komfortowe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek produkowany w SAM-BUD-ROL to połączenie doskonałej jakości i perfekcyjnych parametrów z opłacalną kwotą kupna. Dążymy do tego, aby wydajne paliwo było bez problemu dostępne dla wszystkich klientów, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie opału zgodnego ze wszystkimi istotnymi regulacjami i mającego poważane atesty jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania domowego czy biznesowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy niewątpliwie zalicza się do najkorzystniejszych nad Wisłą.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek dostępny w mieście Pasym jest przeznaczony do ogrzewania budynków o różnej wielkości i jest zgodny z większością kotłów. Paliwo nie powoduje powstawania dużej zawartości tlenków siarki i pozostałości na etapie spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie wymaganej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle wytwarza minimalnej ilości dymu i niebezpiecznych substancji.

Ekogroszek Pasym - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek