Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nidzica

Chcesz zaopatrzyć się w ekogroszek w Nidzicy? W takim razie serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziesz wydajne materiały opałowe w najniższej cenie. W naszej firmie od ponad trzech dekad zdobywamy doświadczenie w przetwarzaniu i dostarczaniu najwyższej jakości opału, wskutek czego udało nam się wypracować zaufanie tysięcy klientów indywidualnych i firmowych z całej Polski. Obecnie oferujemy przede wszystkim ekogroszek workowany, który oferujemy nie tylko w mieście Nidzica, ale także wielu pozostałych regionach w całym kraju. Co więcej, biorąc pod uwagę potrzeby klientów, oferujemy różnorodne rodzaje nowoczesnych paliw węglowych, których doskonała jakość idzie w parze z przystępną ceną. Zapraszamy do przeanalizowania naszego asortymentu!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nidzica

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek oferowany w mieście Nidzica i pobliskich miejscowościach to niewątpliwie produkt dla osób o szczególnych potrzebach, którzy szukają innowacyjnego i paliwa o obniżonej szkodliwości dla środowiska. Zawarte w naszym sklepie produkty doskonale nadają się do wyposażania nie tylko domów prywatnych, ale także placówek o innym charakterze – biur, hal magazynowych oraz wielu podobnych miejsc. Bez obaw można postawić na węgiel ekogroszek w różnej wielkości urządzeniach grzewczych, z pełną świadomością, że wygenerowane ciepło pozwoli osiągnąć wymaganą temperaturę w każdym miejscu.

To jednak nie koniec! Dzięki własnej produkcji możemy zaoferować Ci wydajny i wysokiej klasy produkt w korzystnej cenie – koszt zakupu ekogroszku plasuje się wśród jednych z najbardziej konkurencyjnych na rynku. Ze względu na ten fakt możesz zakupić sprawdzony, ceniony przez użytkowników i spełniający obowiązujące wymogi towar bez nadwyrężania osobistego albo firmowego budżetu. Korzystając z dostępnego w naszej ofercie paliwa ograniczysz koszty ogrzewania.

Najlepszy ekogroszek w Nidzicy

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w asortymencie SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w Nidzicy i okolicach wyróżnia się głównie wysoką ilością dostarczanego ciepła i niewielką ilością popiołu wytwarzaną w trakcie spalania. Z powodzeniem można stosować nasze materiały opałowe w kotłach dowolnej klasy oraz sprzętach typu ecodesign. Stawiając na oferowane paliwo ekogroszek, zyskujesz paliwo z ziarnami o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Całość jest pakowana w wytrzymałe, wygodne w składowaniu worki zawierające 25 kg towaru, które są także proste w transporcie. W naszym asortymencie dostępny jest wydajny materiał w różnorodnych rodzajach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, różniących się pomiędzy poszczególnymi propozycjami wydajnością, wskaźnikiem spiekalności (RI) i zawartością wilgoci, siarki oraz popiołu. Jedno pozostaje bez zmian – zerowa lub niewielka spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Nidzica)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pewność w kwestii jakości rozwiązań, za którą odpowiadają cenieni oraz zaufani dostawcy, a także dedykowane oznaczenia widoczne na opakowaniach, poświadczające o składzie oraz zawartości paliwa,

  • dogodny dowóz – ekogroszek workowany jest nieskomplikowany, a także szybki w przenoszeniu z i do samochodu, co naturalnie wywiera korzystny efekt na szybkość przesyłki prosto pod wskazany adres,

  • porządek – oferowany przez naszą firmę opał jest prosty i czysty w magazynowaniu, dzięki umieszczeniu materiału w polipropylenowych, odpornych na uszkodzenia workach, które mogą znaleźć się zarówno w kotłowni, jak i na zewnątrz,

  • możliwość prostego odmierzania udostępniania ze względu na precyzyjnie zmierzoną ilość i masę innowacyjnego materiału opałowego, który bez problemu znajdzie wystarczająco miejsca w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Nidzicy
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nidzica

W firmie SAM-BUD-ROL od ponad trzech dekad sprzedajemy naszym klientom rewelacyjnej klasy paliwo, zalecane do domów jednorodzinnych, obiektów użytkowych czy biur. Nasz asortyment, w obrębie którego można znaleźć między innymi ekogroszek workowany dostępny w mieście Nidzica i okolicach, przygotowaliśmy szczególnie z myślą o potrzebach użytkowników szukających efektywnego, zgodnego z większością pieców innowacyjnego paliwa węglowego.

Zamówienie nowoczesnego opału prosto od producenta to jednocześnie korzystny sposób na poczynienie oszczędności. Cena ekogroszku oferowanego w naszym sklepie jest niezwykle opłacalna, a jednocześnie sam opał jest zaliczany do grupy ekonomicznych. Rzecz jasna, zadbaliśmy o nie tylko atrakcyjny koszt opału, ale przy tym świetną jakość i wydajność. Dzięki takiemu podejściu dostępny u nas ekogroszek workowany współgra z obowiązującymi normami.

Najlepszym dowodem rewelacyjnej jakości ekogroszku oferowanego w mieście Nidzica są różnorodne certyfikaty, zaświadczające jego pierwszorzędne szczegóły techniczne i własności. Z nami nie kupujesz kota w worku – każdy element oferty ma umieszczone na worku kluczowe informacje na temat zawartości zawartości po spalaniu, siarki i wilgoci, wartości opałowej oraz współczynnika spiekalności (RI). Ze względu na obecność tych informacji nie musisz się obawiać, że podczas ogrzewania będą powstawać spore ilości niekorzystnych substancji, takich jak związki zawierające siarkę czy popiół, które mogą przyczynić się uszkodzenia kotła. Polecamy zakup węgla ekogroszku, dzięki któremu zapewnisz sobie wymagany poziom temperatury w danym budynku.

Ekogroszek Nidzica - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek