Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Mrągowo

Jesteś zainteresowany kupnem ekogroszku workowanego w mieście Mrągowo? W takiej sytuacji zachęcamy do zapoznania się z detalami naszych! SAM-BUD-ROL od więcej niż 30 lat funkcjonuje w branży materiałów opałowych, a dzięki wieloletniej obecności na rynku zdołaliśmy wypracować nie tylko bezcenne kompetencje, ale także szacunek klientów. Z tego powodu postanowiliśmy zainicjować samodzielną produkcję nowoczesnego materiału opałowego, odznaczającego się wydajnością, jakością i atrakcyjną proporcją ceny do jakości. Nasz ekogroszek oferowany w mieście Mrągowo poleca się do większości kotłów, z kolei bogaty wybór sprzedawanych produktów zapewnia, że bez problemu wybierzesz materiał idealny do swoich oczekiwań i możliwości oraz typu urządzenia grzewczego.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Mrągowo

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który zamówisz w mieście Mrągowo i okolicach, to innowacyjne źródło opału skierowane do szczególnie wymagających klientów. Przede wszystkim polecamy jego wykorzystanie osobom, które potrzebują efektywnego energetycznie, opłacalnego i wygodnego sposobu na ogrzewanie domu jednorodzinnego, biura czy dowolnego miejsca o innym charakterze. Przykładamy wielką wagę, aby dostępny u nas ekogroszek generował dużo ciepła i pozwalał na utrzymanie w budynku optymalnej temperatury.

Dodatkowo nasze rozwiązania nadają się do użytku w kotłach o różnej wielkości, a do ich największych atutów zalicza się doskonała jakość i korzystne parametry, które zapewniamy jako wytwórca. Opał spełnia wszystkie wymagania prawne, jest bezpieczny podczas używania, a przy tym nie ma potrzeby naciągać domowego lub firmowego budżetu, aby go zakupić. Cena ekogroszku w w naszym sklepie z pewnością okaże się atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Mrągowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeśli interesuje Cię kupno ekogroszku workowanego w mieście Mrągowo, to dostępny w naszym asortymencie materiał zdecydowanie sprosta Twoim wymaganiom. W SAM-BUD-ROL oferujemy w szczególności najnowocześniejsze materiały opałowe z węgla w czterech typach. Każde z nich cechuje się świetną wartością opałową, niewielką ilością pozostałości wytwarzanych w czasie użytkowania oraz zawartością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek produkcji naszej firmy jest dostosowany do wykorzystania w kotłach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. Dzięki naszej firmie masz szansę nabyć go w sporych, pojemnych opakowaniach o masie 25 kg, nie przepłacając – zapewniamy opał na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach kupna. Niska cena ekogroszku dostępnego w naszą firmę łączy się z wysoką jakością, przez co nie musisz wybierać między znakomitymi parametrami a finansami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Mrągowo)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja najwyższej jakości – jako wytwórca ekogroszku możemy zapewnić doskonałe standardy materiałów, o czym możesz przeczytać na opakowaniach. Zamieściliśmy na nich parametry i skład konkretnego wariantu.

  • Ułatwienie utrzymania porządku – dostępny u nas opał jest dostarczany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i wygodę składowania w kotłowni czy na podwórku.

  • Łatwość dozowania – paliwo oferujemy w workach o pojemności, która umożliwia bezproblemowe przeniesienie go do podajnika na opał.

  • Szybki transport – nasz ekogroszek to nie tylko bezproblemowe i czyste magazynowanie, lecz też prosty, szybki transport. Przez umieszczenie materiałów w workach masz możliwość bez trudności przenieść je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Mrągowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Mrągowo

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, którzy potrzebują świetnego jakościowo ekogroszku workowanego w mieście Mrągowo i okolicach, przygotowaliśmy w naszej firmie szeroki wybór nowoczesnego opału. Wśród naszych propozycji znajdziesz takie rodzaje jak Power Max, Classic, Ecodesign oraz Comfort, które wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi i niskimi kosztami. Cena ekogroszku naszej produkcji jest jedną z najkorzystniejszych na rynku, przy czym wszystkie standardy produkcji stoją na najwyższym poziomie.

Dostępny u nas węgiel ekogroszek jest zgodny ze wszelkimi obowiązującymi wymogami prawnymi, zdobył niezbędne atesty jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To idealne potwierdzenie, że materiał opałowy w SAM-BUD-ROL odznacza się najwyższą klasą na tle konkurencyjnych produktów obecnych w Polsce. Dodatkowo możesz bezpiecznie wykorzystywać paliwo w większości kotłów, nie obawiając się o uszkodzenie urządzenia grzewczego. Dzięki zakupowi oferowanego w naszym sklepie ekogroszku dostępnego w Mrągowie zredukujesz koszt ogrzewania budynku, dodatkowo utrzymując optymalną temperaturę w każdym pomieszczeniu.

W SAM-BUD-ROL dbamy również o stan otoczenia. Z tego powodu węgiel ekogroszek jest efektywnym rozwiązaniem. Na etapie spalania nie wytwarza dymu i nadmiernej ilości niebezpiecznych, niekorzystnych dla środowiska chemikaliów. Dzięki temu możesz cieszyć się jego korzyściami, jednocześnie ograniczając zanieczyszczanie powietrza. Jeśli interesuje Cię skorzystanie z naszego ekogroszku, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Ekogroszek Mrągowo - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek