Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Działdowo

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów indywidualnych i firmowych, którzy szukają efektywnego ekogroszku w Działdowie, opracowaliśmy w naszej firmie różnorodną ofertę ekonomicznych paliw węglowych. Są to między innymi rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie wybierzesz produkt odpowiedni do specyfikacji posiadanego kotła. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Ze względu na te kluczowe aspekty możemy zagwarantować, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zakupić w Działdowie, spełni Twoje wymagania nie tylko pod kątem jakości i znakomitych parametrów, ale też atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Działdowo

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o wysokich wymaganiach, którzy chcą zapewnić sobie rozsądne i korzystne finansowo ogrzewanie domu jednorodzinnego, biura bądź dowolnego innego budynku, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Działdowie, lecz także na terenie wielu innych miast w kraju. Jako wytwórca najnowocześniejszego opału, zapewniamy, że elementy jego specyfikacji spełniają wszystkie wymagania w kwestii węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą na tle innych dostępnych na rynku rozwiązań.

Nasz ekogroszek sprawdzi się do spalania w urządzeniach grzewczych o dowolnych rozmiarach. Do jego najistotniejszych atutów zalicza się między innymi wsparcie dla zachowania czystości w kotle, automatyczny mechanizm spalania oraz utrzymanie odpowiedniej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Ponadto, jako wytwórca i obecny w tym sektorze od lat dystrybutor materiałów opałowych nieustannie pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najlepszych w kraju z utrzymaniem wysokich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Działdowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Działdowo i okolicach, to świetny wybór dla wszystkich, nawet tych wyjątkowo wymagających klientów. Będąc ekspertami od nowoczesnego paliwa z węgla, przypilnowaliśmy, aby produkt cechował się korzystną wartością opałową i niedużą zawartością popiołu. Wszystkie części naszej oferty sprawdzą się w użytku w urządzeniach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Dodatkowo ekogroszek opałowy jest materiałem korzystnym cenowo, wydajnym, a bogaty wybór dostępnych produktów gwarantuje, że z łatwością znajdziesz odpowiedni materiał dla siebie. Aby usprawnić przewóz i przechowywanie, materiały są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. Wewnątrz znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Działdowo)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia wygodne, schludne składowanie – zachowanie porządku w okolicy kotła lub na zewnątrz domu jest możliwe dzięki przechowaniu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • oferuje doskonałą jakość – dowodem świetnego standardu naszego ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których dokładne informacje umieszczono na opakowaniach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek workowany jest prosty i komfortowy w przewożeniu, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a później do magazynu bądź na posesję nie sprawia najmniejszego kłopotu,

  • zapewnia wygodę i łatwość porcjowania – w naszej firmie upewniamy się, że w opakowaniach umieściliśmy bezbłędnie odmierzoną wagę ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Działdowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Działdowo

Jeśli planujesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Działdowo i pobliskich miejscowościach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się ze szczegółami naszej oferty i zamówienia wysokiej klasy opału. W SAM-BUD-ROL oferujemy nowoczesne produkty węglowe, które można także zamówić w licznych innych miejscowościach na obszarze Polski. Wskutek zamknięcia produktu w wytrzymałych workach jego przewożenie i składowanie jest proste oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek workowany wytwarzany przez naszą firmę to połączenie doskonałej jakości i znakomitych parametrów technicznych z atrakcyjną ceną kupna. Chcemy, aby efektywne energetycznie paliwo było bez problemu dostępne dla każdego klienta, wobec czego zdecydowaliśmy się na dostarczanie opału spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące normy i dysponującego wymaganymi poświadczeniami jakości, który można wykorzystać bez obciążania prywatnego lub biznesowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie niewątpliwie zalicza się do najkorzystniejszych w Polsce.

To nie koniec plusów! Ekogroszek oferowany w Działdowie może być wykorzystany do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnej wielkości i jest zgodny z większością urządzeń grzewczych. Paliwo nie produkuje dużej zawartości pyłów i pozostałości na etapie spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie odpowiedniej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie wydziela dymu i trujących substancji.

Ekogroszek Działdowo - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek