Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Korsze

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy szukają wydajnego ekogroszku w mieście Korsze, opracowaliśmy w naszym sklepie bogatą ofertę nowoczesnych materiałów opałowych. Są to na przykład rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie kupisz opał odpowiedni do parametrów Twojego kotła. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w tym sektorze i długą listą zadowolonych klientów. Dzięki temu możemy zapewnić, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można zakupić w mieście Korsze, sprosta Twoim potrzebom nie tylko pod względem standardu produkcji i świetnych parametrów technicznych, ale również korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Korsze

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o szczególnie wymagających klientach, którzy pragną postawić na komfortowe i ekonomiczne sposoby ogrzewania domu, siedziby firmy lub hali produkcyjnej, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Korszach, lecz też w wielu innych miastach w całej Polsce. Jako doświadczony wytwórca najnowocześniejszego materiału opałowego, upewniliśmy się, że parametry techniczne zgadzają się ze wszystkimi normami jakości węgla oraz wyróżniają się w stosunku do konkurencyjnych odpowiedników.

Nasz ekogroszek sprawdzi się w urządzeniach grzewczych dowolnej wielkości. Do jego największych atutów można zaliczyć możliwość utrzymania czystości w kotle, niewymagający ingerencji proces ogrzewania, a także zagwarantowanie optymalnej temperatury w każdym pomieszczeniu. Co więcej, jako producent i wieloletni dystrybutor opału cały czas dbamy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najkorzystniejszych na rynku bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Korszach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Korsze i okolicach, to doskonała propozycja nawet dla osób o szczególnie wysokich oczekiwaniach. Będąc ekspertami od innowacyjnego opału węglowego, zadbaliśmy o to, aby opał cechował się wysoką wartością opałową i niedużą zawartością popiołu. Wszystkie części naszej oferty mogą być używane w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko – ekogroszek workowany jest materiałem opłacalnym, efektywnym energetycznie, a różnorodność oferowanych wariantów powoduje, że bez problemu kupisz odpowiedni materiał dostosowany do swoich własnych potrzeb. W celu ułatwienia przewozu i przechowywania wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. Wewnątrz znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL jest jedną z najkorzystniejszych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Korsze)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na proste, schludne przechowywanie – utrzymanie porządku w okolicy pieca lub na zewnątrz domu jest możliwe dzięki trzymaniu materiału w trwałych polipropylenowych workach,

  • jest najlepszej jakości – dowodem świetnego standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego znakomity skład i właściwości, o których szczegółowe informacje znajdują się na opakowaniach,

  • są bezproblemowe w przewożeniu – ekogroszek w workach jest łatwy i wygodny w przewożeniu, a przełożenie go do pojazdu dostawczego, a potem do kotłowni lub na działkę nie sprawia najmniejszego problemu,

  • gwarantuje wygodę oraz łatwość porcjowania – na etapie pakowania staramy się zagwarantować, że w opakowaniach znajdziesz dokładnie odliczoną masę ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Korszach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Korsze

Jeśli pragniesz postawić na ekogroszek workowany w Korszach i sąsiednich miejscowościach, to zachęcamy Cię do zaznajomienia się z detalami naszej oferty i złożenie zamówienia. W naszym sklepie sprzedajemy nowoczesne paliwa węglowe, które możesz także kupić w różnych pozostałych regionach na terenie Polski. Wskutek zamknięcia materiału w solidnych workach jego przewożenie i składowanie są proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek wytwarzany przez naszą firmę to powiązanie świetnej jakości i znakomitych parametrów z atrakcyjną ceną kupna. Chcemy, aby efektywne materiały opałowe były bez problemu dostępne dla wszystkich klientów, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy produkcję paliwa grzewczego spełniającego wszelkie aktualnie funkcjonujące przepisy i posiadającego poważane poświadczenia jakości, który możesz kupić bez obciążania domowego bądź firmowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy niewątpliwie zalicza się do najbardziej atrakcyjnych w branży.

To nie koniec zalet! Ekogroszek oferowany w mieście Korsze może być wykorzystany do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości pieców. Materiał nie produkuje dużej zawartości szkodliwych związków chemicznych ani pozostałości w trakcie spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie żądanej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle powoduje powstawania minimalnej ilości dymu i toksycznych substancji.

Ekogroszek Korsze - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek