Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Orneta

Odpowiadając na potrzeby klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy chcą skorzystać z efektywnego ekogroszku w mieście Orneta, stworzyliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodną ofertę ekonomicznych rozwiązań do ogrzewania. Są to na przykład typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie znajdziesz produkt dostosowany do możliwości dowolnego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem w tym sektorze i długą listą zadowolonych klientów. Dzięki temu możemy zagwarantować, że obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który można kupić w Ornecie, spełni Twoje oczekiwania nie tylko pod względem klasy rozwiązań i doskonałych szczegółów technicznych, ale też atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Orneta

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o wyjątkowo wymagających klientach, którzy pragną zadbać o rozsądne i korzystne finansowo ogrzewanie domu, biura bądź hali produkcyjnej, sprzedajemy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Orneta, ale też w obrębie wielu innych miast w kraju. Jako wytwórca najnowocześniejszego paliwa węglowego, upewniliśmy się, że jego parametry spełniają wszystkie normy procesów spalania oraz odznaczają się znakomitą klasą na tle innych obecnych na rynku propozycji.

Dostępny w naszej ofercie węgiel ekogroszek sprawdzi się w piecach różnych gabarytach. Do jego kluczowych plusów możemy zaliczyć łatwość utrzymania porządku w urządzeniu grzewczym, niewymagający ingerencji mechanizm dostarczania ciepła oraz utrzymanie odpowiedniej temperatury w dowolnym wnętrzu. Co więcej, jako doświadczony producent i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych cały czas dbamy, aby cena ekogroszku była jedną z najkorzystniejszych w całym kraju bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Ornecie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Orneta i okolicach, to doskonały wybór nawet dla osób o wyjątkowo wysokich wymaganiach. Jako wytwórca nowoczesnego paliwa z węgla, zadbaliśmy o to, aby opał charakteryzował się korzystną wartością opałową i niewielką zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszego asortymentu nadają się do użytku w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Ponadto ekogroszek jest materiałem opłacalnym, wydajnym, a bogaty wybór oferowanych rodzajów powoduje, że na pewno wybierzesz odpowiedni opał dostosowany do swoich własnych potrzeb. Aby ułatwić transport i magazynowanie, wszystkie produkty są umieszczane w opakowaniach o masie 25 kilogramów. W środku znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najlepszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Orneta)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na komfortowe, higieniczne składowanie – zachowanie porządku w okolicy kotła lub na zewnątrz domu jest łatwiejsze dzięki trzymaniu opału w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje doskonałą jakość – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których dokładne informacje umieściliśmy na opakowaniach,

  • są wygodne w przewożeniu – ekogroszek workowany jest łatwy i wygodny w transporcie, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a później do magazynu bądź na podwórko nie sprawia żadnego kłopotu,

  • gwarantuje wygodę użytkowania oraz łatwość porcjowania – w SAM-BUD-ROL staramy się zapewnić, że w opakowaniach umieściliśmy precyzyjnie odliczoną masę ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Ornecie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Orneta

Jeśli planujesz skorzystać z rozwiązań takich jak ekogroszek workowany w Ornecie i okolicach, to gorąco proponujemy zapoznanie się z detalami naszego asortymentu i złożenie zamówienia. Jako eksperci od opału oferujemy nowoczesne paliwo węglowe, które możesz też zamówić w wielu innych miejscowościach na obszarze całego kraju. Przez zamknięcie produktu w solidnych workach jego przewóz i przechowywanie są proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek naszej produkcji to powiązanie doskonałej jakości i znakomitych parametrów technicznych z opłacalną kwotą zakupu. Chcemy, aby wydajne paliwo było łatwo dostępne dla wszystkich klientów, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy produkcję opału zgodnego ze wszystkimi istotnymi normami i dysponującego niezbędnymi atestami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania rodzinnego lub biznesowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL niewątpliwie zalicza się do najkorzystniejszych nad Wisłą.

To nie koniec korzyści! Ekogroszek oferowany w mieście Orneta może być używany do dostarczania ciepła do budynków o różnej wielkości i jest zgodny z większością pieców. Paliwo nie produkuje dużej ilości tlenków siarki i popiołu na etapie spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie optymalnej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle wytwarza minimalnej ilości dymu i trujących substancji.

Ekogroszek Orneta - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek