Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pisz

Starając się sprostać wymaganiom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy chcą skorzystać z efektywnego ekogroszku w mieście Pisz, opracowaliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodną ofertę ekonomicznych rozwiązań do ogrzewania. Będą to przykładowo wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu bez problemu kupisz opał odpowiedni do parametrów Twojego pieca. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i długą listą zadowolonych klientów. Ze względu na te kluczowe aspekty możemy zapewnić, że znajdujący się w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Piszu, spełni Twoje wymagania nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i świetnych parametrów, lecz również atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pisz

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy planują zadbać o komfortowe i opłacalne ogrzewanie budynku mieszkalnego, placówki przedsiębiorstwa bądź hali produkcyjnej, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Piszu, ale także w wielu innych miastach w całej Polsce. Będąc doświadczonym wytwórcą najnowocześniejszego paliwa węglowego, upewniliśmy się, że parametry techniczne spełniają wszystkie normy procesów spalania oraz wyróżniają się w porównaniu do innych dostępnych na rynku odpowiedników.

Nasz ekogroszek opałowy sprawdzi się w kotłach dowolnych rozmiarach. Do jego kluczowych plusów zalicza się między innymi wsparcie dla utrzymania czystości w piecu, automatyczny proces spalania, a także zagwarantowanie odpowiedniej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Ponadto, jako doświadczony producent i działający w tej branży od lat dystrybutor paliw grzewczych cały czas pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najniższych na rynku z utrzymaniem wysokich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Piszu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w Piszu i okolicach, to znakomita pozycja nawet dla osób o szczególnie wysokich wymaganiach. Będąc specjalistami od innowacyjnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby materiał wyróżniał się dobrą wartością opałową i niedużą zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszego asortymentu mogą być używane w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Co więcej, węgiel ekogroszek jest produktem ekonomicznym, efektywnym, a różnorodność obecnych produktów powoduje, że bez problemu znajdziesz odpowiedni materiał dostosowany do swoich własnych potrzeb. W celu ułatwienia przewozu i przechowywania wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najlepszych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Pisz)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia komfortowe, schludne przechowywanie – zachowanie ładu w pobliżu kotła lub na zewnątrz domu jest prostsze dzięki zamknięciu materiału w solidnych polipropylenowych workach,

  • oferuje najlepszą jakość – dowodem świetnego standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których dokładne informacje umieszczono na opakowaniach,

  • są wygodne w przewożeniu – ekogroszek workowany jest prosty i wygodny w przewożeniu, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a potem do pomieszczenia z kotłem bądź na posesję nie powoduje najmniejszego kłopotu,

  • gwarantuje wygodę oraz łatwość dozowania – na etapie pakowania staramy się zapewnić, że w opakowaniach znajdziesz bezbłędnie odmierzoną objętość ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Piszu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pisz

Jeżeli chcesz zamówić ekogroszek workowany w Piszu i sąsiednich miejscowościach, to gorąco proponujemy zapoznanie się ze szczegółami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. W naszym sklepie zapewniamy nowoczesne produkty węglowe, które możesz także kupić w wielu pozostałych miejscowościach na terenie Polski. Przez zamknięcie opału w trwałych opakowaniach jego transport i przechowywanie są komfortowe oraz całkowicie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek produkowany w SAM-BUD-ROL to powiązanie wysokiej jakości i perfekcyjnych parametrów z opłacalną kwotą kupna. Dążymy do tego, aby wydajne materiały opałowe były łatwo dostępne dla każdej osoby, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie opału zgodnego ze wszelkimi istotnymi normami i posiadającego poważane potwierdzenia jakości, który można wykorzystać bez obciążania domowego lub biznesowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy niewątpliwie zalicza się do najkorzystniejszych w Polsce.

To nie koniec plusów! Ekogroszek dostępny w mieście Pisz jest przeznaczony do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych rozmiarach i jest zgodny z większością pieców. Paliwo nie wytwarza dużej proporcji szkodliwych związków chemicznych ani popiołu w trakcie spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie żądanej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Pisz - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek