Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Bisztynek

Starając się sprostać oczekiwaniom klientów prywatnych i biznesowych, którzy szukają opłacalnego ekogroszku w Bisztynku, opracowaliśmy w naszej firmie bogatą ofertę innowacyjnych materiałów opałowych. Znajdziesz wśród nich przykładowo typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi szybko i sprawnie kupisz opał dopasowany do możliwości Twojego pieca. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem w tym sektorze i długą listą zadowolonych klientów. W efekcie możemy zapewnić, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Bisztynku, sprosta Twoim potrzebom nie tylko pod względem standardu produkcji i świetnych szczegółów technicznych, lecz też wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Bisztynek

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy chcą zadbać o rozsądne i korzystne finansowo ogrzewanie domu jednorodzinnego, siedziby firmy czy magazynu, sprzedajemy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Bisztynku, ale również w wielu innych miejscowościach w całym kraju. Będąc doświadczonym wytwórcą najnowocześniejszego paliwa węglowego, możemy mieć pewność, że elementy jego specyfikacji są zgodne ze wszystkimi normami jakości węgla oraz wyróżniają się na tle innych dostępnych na rynku odpowiedników.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek jest odpowiedni do wykorzystania w urządzeniach grzewczych dowolnej wielkości. Do jego najistotniejszych atutów zalicza się między innymi możliwość zachowania porządku w piecu, automatyczny mechanizm ogrzewania, a także zapewnienie optymalnej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Co więcej, jako doświadczony producent i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najbardziej atrakcyjnych w kraju bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Bisztynku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w Bisztynku i okolicach, to doskonały wybór dla wszystkich, nawet wyjątkowo wymagających klientów. Jako wytwórca nowoczesnego paliwa z węgla, przypilnowaliśmy, aby materiał odznaczał się wysoką wartością opałową i niewielką ilością pozostałości. Wszystkie części naszego asortymentu mogą być używane w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Co więcej, ekogroszek workowany jest produktem korzystnym cenowo, efektywnym energetycznie, a różnorodność dostępnych rodzajów gwarantuje, że na pewno kupisz optymalny opał dostosowany do Twoich potrzeb. W celu usprawnienia transportu i przechowywania materiały są umieszczane w workach o wadze 25 kg. Wewnątrz znajdziesz ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najlepszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Bisztynek)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na komfortowe, czyste magazynowanie – utrzymanie ładu w pobliżu pieca lub na zewnątrz budynku jest prostsze dzięki trzymaniu opału w solidnych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego doskonały skład i właściwości, o których dokładne dane znajdują się na workach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek workowany jest prosty i wygodny w przewożeniu, a przeniesienie go do auta dostawczego, a potem do pomieszczenia z piecem czy na posesję nie powoduje najmniejszego kłopotu,

  • gwarantuje komfort oraz łatwość dawkowania – w naszej firmie upewniamy się, że w opakowaniach umieściliśmy bezbłędnie zmierzoną wagę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Bisztynku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Bisztynek

Jeżeli chcesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Bisztynek i pobliskich miejscowościach, to zapraszamy Cię do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i złożenie zamówienia. Jako eksperci od opału sprzedajemy innowacyjne paliwa węglowe, które można także kupić w licznych innych regionach na obszarze całego kraju. Wskutek zamknięcia produktu w solidnych opakowaniach jego transport i magazynowanie są wygodne oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek opałowy wytwarzany przez naszą firmę to połączenie świetnej jakości i perfekcyjnych parametrów technicznych z atrakcyjną kwotą zakupu. Dążymy do tego, aby efektywne materiały opałowe były bez problemu dostępne dla każdej osoby, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie materiału opałowego spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące wytyczne i dysponującego niezbędnymi potwierdzeniami jakości, który możesz kupić bez obciążania rodzinnego bądź firmowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie od lat zalicza się do najbardziej konkurencyjnych nad Wisłą.

To nie wszystko! Ekogroszek dostępny w Bisztynku może być wykorzystany do dostarczania ciepła do budynków o różnej wielkości i jest zgodny z większością pieców. Materiał nie wytwarza dużej proporcji tlenków siarki ani pozostałości na etapie spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie żądanej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle wytwarza minimalnej ilości dymu i toksycznych związków.

Ekogroszek Bisztynek - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek