Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Miłomłyn

Odpowiadając na potrzeby klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy chcą skorzystać z wydajnego ekogroszku w Miłomłynie, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL szeroką ofertę ekonomicznych materiałów opałowych. Można wśród nich znaleźć między innymi rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu z łatwością wybierzesz opał odpowiedni do parametrów aktualnie wykorzystywanego kotła. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem w branży i długą listą usatysfakcjonowanych klientów. Dzięki temu mamy pewność, że obecny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który można zamówić w Miłomłynie, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko w odniesieniu do jakości i doskonałych szczegółów technicznych, ale również wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Miłomłyn

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o wysokich wymaganiach, którzy chcą zadbać o komfortowe i opłacalne ogrzewanie domu, siedziby firmy lub magazynu, proponujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Miłomłynie, ale także w wielu innych miastach w kraju. Będąc wytwórcą najnowocześniejszego materiału opałowego, zapewniamy, że elementy jego specyfikacji spełniają wszystkie wymagania dotyczące procesów spalania oraz odznaczają się doskonałym standardem w stosunku do innych obecnych na rynku propozycji.

Nasz ekogroszek jest odpowiedni do wykorzystania w urządzeniach grzewczych różnych gabarytach. Do jego najistotniejszych zalet można zaliczyć łatwość zachowania higieny w piecu, zautomatyzowany proces ogrzewania i utrzymanie wymaganej temperatury w dowolnym wnętrzu. Co więcej, jako wytwórca i obecny w tej branży od lat dystrybutor opału bez przerwy dbamy, aby cena ekogroszku była jedną z najniższych w kraju bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Miłomłynie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Miłomłyn i okolicach, to świetna propozycja nawet dla osób o wyjątkowo wysokich oczekiwaniach. Jako producent nowoczesnego opału węglowego, zadbaliśmy o to, aby produkt cechował się dobrą wartością opałową i niedużą ilością popiołu. Wszystkie części naszego asortymentu nadają się do użytku w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – ekogroszek opałowy jest paliwem opłacalnym, efektywnym, a bogaty wybór proponowanych typów gwarantuje, że z łatwością kupisz najlepszy materiał dostosowany do Twoich potrzeb. Aby usprawnić transport i przechowywanie, zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. Wewnątrz znajdziesz ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najlepszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Miłomłyn)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na proste, schludne przechowywanie – utrzymanie porządku w kotłowni lub na zewnątrz budynku jest możliwe dzięki trzymaniu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje doskonałą jakość – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego nienaganny skład i parametry, o których dokładne dane znajdują się na workach,

  • są wygodne w przewozie – ekogroszek workowany jest prosty i szybki w przewożeniu, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a następnie do magazynu lub na posesję nie sprawia żadnego problemu,

  • gwarantuje komfort oraz łatwość dozowania – w SAM-BUD-ROL staramy się zagwarantować, że w workach umieściliśmy dokładnie zmierzoną masę ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Miłomłynie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Miłomłyn

Jeśli pragniesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Miłomłyn i sąsiednich miejscowościach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami naszego asortymentu i zamówienia odpowiedniego opału. W SAM-BUD-ROL zapewniamy nowoczesne paliwa węglowe, które można też zamówić w różnych pozostałych regionach na terenie całej Polski. Dzięki zamknięciu opału w wytrzymałych opakowaniach jego przewożenie i przechowywanie są wygodne oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek dostępny w SAM-BUD-ROL to powiązanie świetnej klasy rozwiązań i idealnych parametrów z korzystną ceną kupna. Dążymy do tego, aby wydajne paliwo było bez problemu dostępne dla wszystkich klientów, ze względu na co postawiliśmy na dostarczanie materiału opałowego spełniającego wszelkie aktualnie funkcjonujące przepisy i posiadającego poważane atesty jakości, który można zakupić bez nadwyrężania domowego lub firmowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy niewątpliwie należy do jednych z najkorzystniejszych nad Wisłą.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek sprzedawany w mieście Miłomłyn jest przeznaczony do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych gabarytach i jest kompatybilny z większością kotłów. Materiał nie produkuje dużej proporcji szkodliwych substancji ani popiołu podczas spalania, jednocześnie gwarantując zachowanie odpowiedniej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Miłomłyn - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek