Ekogroszek workowany Reszel

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów prywatnych i biznesowych, którzy poszukują opłacalnego ekogroszku w mieście Reszel, stworzyliśmy w naszym sklepie szeroką ofertę innowacyjnych materiałów opałowych. Znajdziesz wśród nich między innymi wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co szybko i sprawnie kupisz opał dostosowany do specyfikacji swojego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i długą listą zadowolonych klientów. Ze względu na te kluczowe aspekty możemy zapewnić, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można nabyć w Reszlu, spełni Twoje wymagania nie tylko w odniesieniu do jakości i doskonałych parametrów, ale również atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Reszel

EKOGROSZEK dla wymagających

Myśląc o szczególnie wymagających klientach, którzy planują zapewnić sobie rozsądne i opłacalne ogrzewanie domu, firmy czy dowolnego innego budynku, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Reszel, ale także na terenie wielu innych miast w całym kraju. Będąc doświadczonym producentem najnowocześniejszego materiału opałowego, upewniliśmy się, że jego parametry spełniają wszystkie wymagania w kwestii węgla oraz wyróżniają się w stosunku do konkurencyjnych odpowiedników.

Nasz ekogroszek nadaje się do wykorzystania w piecach dowolnej wielkości. Do jego najważniejszych plusów możemy zaliczyć łatwość utrzymania czystości w piecu, automatyczny proces dostarczania ciepła oraz utrzymanie optymalnej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Dodatkowo, jako wytwórca i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych cały czas dbamy, aby cena ekogroszku była jedną z najlepszych w całym kraju z utrzymaniem wysokich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Reszlu

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Reszel i okolicach, to doskonała pozycja dla wszystkich, także tych najbardziej wymagających klientów. Jako producent innowacyjnego paliwa węglowego, przypilnowaliśmy, aby produkt cechował się korzystną wartością opałową i niedużą zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie części naszego asortymentu nadają się do użytku w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Dodatkowo ekogroszek jest materiałem opłacalnym, efektywnym energetycznie, a różnorodność obecnych wariantów sprawia, że na pewno wybierzesz najlepszy materiał dostosowany do Twoich potrzeb. Aby usprawnić transport i magazynowanie, wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. W środku możesz znaleźć ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w branży.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Reszel)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na wygodne, czyste składowanie – utrzymanie porządku w kotłowni lub na podwórku jest możliwe dzięki zamknięciu opału w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najlepszą jakość – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego znakomity skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których dokładne informacje umieszczono na workach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek w workach jest prosty i szybki w transporcie, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a później do magazynu czy na działkę nie sprawia żadnego problemu,

  • gwarantuje komfort i łatwość dawkowania – w SAM-BUD-ROL upewniamy się, że w opakowaniach umieściliśmy bezbłędnie odliczoną ilość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Ekogroszek workowany w Reszlu
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Reszel

Jeśli pragniesz postawić na ekogroszek workowany w Reszlu i okolicach, to zapraszamy Cię do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i zamówienia odpowiedniego produktu. Jako eksperci od materiałów opałowych oferujemy innowacyjne produkty węglowe, które możesz również nabyć w różnych innych regionach na terenie Polski. Przez zamknięcie produktu w trwałych workach jego przewożenie i magazynowanie są proste oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek opałowy produkowany przez naszą firmę to powiązanie wysokiej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów technicznych z opłacalną kwotą zakupu. Pragniemy, aby wydajne paliwo było bez problemu dostępne dla każdego klienta, dlatego postawiliśmy na dostarczanie materiału opałowego zgodnego ze wszystkimi aktualnie funkcjonującymi regulacjami i posiadającego wymagane potwierdzenia jakości, który możesz kupić bez obciążania domowego czy firmowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie z pewnością zalicza się do najbardziej konkurencyjnych w Polsce.

Na tym jednak nie koniec! Ekogroszek oferowany w Reszlu jest przeznaczony do ogrzewania domów i innych budynków o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Paliwo nie powoduje powstawania dużej ilości tlenków siarki i popiołu w procesie spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie żądanej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle wytwarza minimalnej ilości dymu i szkodliwych substancji.

Ekogroszek Reszel - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.

- Wojciech -

Mało popiołu, ten co jest - bardzo drobny. Żadnych niespodzianek / śmieci w węglu. Transport na uzgodnioną godzinę, wjazd paleciakiem aż do samej komórki z węglem