Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pieniężno

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów prywatnych i biznesowych, którzy chcą skorzystać z wysokiej jakości ekogroszku w mieście Pieniężno, opracowaliśmy w naszej firmie różnorodną ofertę ekonomicznych rozwiązań do ogrzewania. Można wśród nich odnaleźć na przykład typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu bez problemu wybierzesz materiał odpowiedni do parametrów aktualnie używanego urządzenia grzewczego. Możemy poszczycić się ponad 30-letnim doświadczeniem w tym sektorze i niezwykle długą listą zadowolonych klientów. W efekcie mamy pewność, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zakupić w mieście Pieniężno, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko pod względem jakości i znakomitych szczegółów technicznych, ale także korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pieniężno

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o wysokich wymaganiach, którzy planują postawić na rozsądne i opłacalne ogrzewanie domu, placówki firmy bądź magazynu, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Pieniężnie, ale też w wielu innych miastach w całym kraju. Jako producent nowoczesnego opału, możemy mieć pewność, że jego parametry są zgodne ze wszystkimi normami węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą w porównaniu do konkurencyjnych odpowiedników.

Nasz węgiel ekogroszek sprawdzi się w urządzeniach grzewczych dowolnych rozmiarach. Do jego największych zalet możemy zaliczyć wsparcie dla utrzymania porządku w kotle, automatyczny proces dostarczania ciepła oraz zapewnienie żądanej temperatury w każdym wnętrzu. Dodatkowo, jako wytwórca i obecny w tym sektorze od lat dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najlepszych w całym kraju z utrzymaniem wysokich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Pieniężnie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym sklepie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Pieniężno i okolicach, to doskonała pozycja dla wszystkich, nawet tych szczególnie wymagających klientów. Jako wytwórca nowoczesnego opału węglowego, zadbaliśmy o to, aby opał charakteryzował się wysoką wartością opałową i niewielką zawartością pozostałości. Wszystkie produkty z naszego asortymentu mogą być wykorzystywane w urządzeniach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Co więcej, ekogroszek jest materiałem korzystnym cenowo, efektywnym, a bogaty wybór proponowanych rodzajów gwarantuje, że z łatwością znajdziesz odpowiedni opał dostosowany do swoich własnych potrzeb. W celu ułatwienia przewozu i magazynowania zamówienia są umieszczane w opakowaniach o masie 25 kg. Wewnątrz znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najlepszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Pieniężno)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na komfortowe, czyste magazynowanie – zachowanie porządku w okolicy pieca lub na podwórku jest możliwe dzięki przechowaniu materiału w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najwyższą jakość – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego znakomity skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których dokładne dane umieszczono na opakowaniach,

  • są wygodne w transporcie – ekogroszek w workach jest prosty i komfortowy w transporcie, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a następnie do kotłowni lub na podwórko nie powoduje żadnego kłopotu,

  • zapewnia komfort użytkowania i łatwość dawkowania – na etapie pakowania staramy się zapewnić, że w workach znajdziesz dokładnie odliczoną masę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Pieniężnie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pieniężno

Jeżeli planujesz skorzystać z produktów takich jak ekogroszek workowany w mieście Pieniężno i sąsiednich miejscowościach, to zachęcamy Cię do zaznajomienia się z detalami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. Jako eksperci od materiałów opałowych sprzedajemy innowacyjne paliwo węglowe, które można także zamówić w licznych pozostałych miejscach na obszarze Polski. Dzięki zamknięciu materiału w solidnych opakowaniach jego przewóz i przechowywanie są komfortowe oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek workowany wytwarzany przez naszą firmę to połączenie świetnej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych z opłacalną ceną zakupu. Pragniemy, aby wydajne materiały opałowe były łatwo dostępne dla każdego klienta, wobec czego zdecydowaliśmy się na wytwarzanie materiału opałowego zgodnego ze wszystkimi najistotniejszymi normami i posiadającego poważane atesty jakości, który można wykorzystać bez nadwyrężania prywatnego czy firmowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL niewątpliwie zalicza się do najkorzystniejszych na rynku.

To nie wszystko! Ekogroszek oferowany w mieście Pieniężno może być używany do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnych rozmiarach i jest kompatybilny z większością pieców. Paliwo nie powoduje powstawania dużej ilości tlenków siarki i pozostałości na etapie spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie optymalnej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle wydziela minimalnej ilości dymu i toksycznych substancji.

Ekogroszek Pieniężno - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek