Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kisielice

Odpowiadając na oczekiwania klientów prywatnych i firmowych, którzy potrzebują opłacalnego ekogroszku w Kisielicach, stworzyliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodną ofertę innowacyjnych paliw węglowych. Będą to na przykład rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co bez problemu kupisz produkt dopasowany do parametrów aktualnie wykorzystywanego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem w tym sektorze i obszerną listą zadowolonych klientów. Dzięki temu możemy zapewnić, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można zamówić w mieście Kisielice, sprosta Twoim potrzebom nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i świetnych parametrów, lecz również korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kisielice

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o wysokich wymaganiach, którzy pragną postawić na wydajne i opłacalne ogrzewanie domu jednorodzinnego, siedziby firmy bądź dowolnego innego budynku, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Kisielicach, ale też w obrębie wielu innych miejscowości w kraju. Będąc producentem najnowocześniejszego opału, zapewniamy, że jego parametry zgadzają się ze wszystkimi normami procesów spalania oraz wyróżniają się w porównaniu do konkurencyjnych odpowiedników.

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek sprawdzi się w urządzeniach grzewczych różnych rozmiarach. Do jego największych zalet zalicza się między innymi łatwość zachowania higieny w kotle, niewymagający ingerencji mechanizm ogrzewania i zagwarantowanie żądanej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Co więcej, jako doświadczony producent i obecny w tym sektorze od lat dystrybutor opału bez przerwy dbamy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najniższych w całym kraju z utrzymaniem wysokich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Kisielicach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Kisielicach i okolicach, to świetna propozycja nawet dla osób o wyjątkowo wysokich wymaganiach. Jako producent innowacyjnego opału z węgla, przypilnowaliśmy, aby opał cechował się dobrą wartością opałową i niewielką zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie części naszego asortymentu nadają się do użytku w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Dodatkowo ekogroszek workowany jest paliwem korzystnym cenowo, efektywnym energetycznie, a szeroki wybór oferowanych rodzajów sprawia, że na pewno wybierzesz odpowiedni materiał dla siebie. W celu ułatwienia przewozu i składowania materiały są umieszczane w workach o masie 25 kilogramów. W środku możesz znaleźć ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL jest jedną z najkorzystniejszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Kisielice)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, higieniczne przechowywanie – utrzymanie ładu w kotłowni lub na zewnątrz budynku jest możliwe dzięki trzymaniu materiału w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje doskonałą jakość – dowodem odpowiedniego standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i parametry, o których dokładne dane umieściliśmy na opakowaniach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek w workach jest prosty i szybki w transporcie, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a następnie do magazynu czy na działkę nie sprawia żadnego kłopotu,

  • gwarantuje komfort i łatwość dawkowania – na etapie pakowania staramy się zagwarantować, że w opakowaniach umieściliśmy precyzyjnie odliczoną objętość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Kisielicach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kisielice

Jeśli pragniesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Kisielice i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się ze szczegółami naszej oferty i zamówienia odpowiedniego opału. W naszej firmie sprzedajemy nowoczesne paliwo węglowe, które można też zamówić w różnych pozostałych miejscach na terenie całego kraju. Przez zamknięcie opału w trwałych workach jego transport i magazynowanie jest proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek naszej produkcji to połączenie doskonałej jakości i perfekcyjnych parametrów z korzystną kwotą zakupu. Dążymy do tego, aby efektywne energetycznie źródła opału były bez problemu dostępne dla każdego klienta, wobec czego postawiliśmy na wytwarzanie opału spełniającego wszelkie aktualnie funkcjonujące normy i mającego poważane poświadczenia jakości, który można zakupić bez obciążania prywatnego czy biznesowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie od lat jest jedną z najkorzystniejszych na rynku.

Na tym jednak nie koniec! Ekogroszek dostępny w Kisielicach jest przeznaczony do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości kotłów. Paliwo nie powoduje powstawania dużej ilości szkodliwych związków chemicznych i pozostałości na etapie spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie wymaganej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Kisielice - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek