Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Gołdap

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy szukają wydajnego ekogroszku w Gołdapi, stworzyliśmy w SAM-BUD-ROL szeroką ofertę nowoczesnych materiałów opałowych. Są to na przykład typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi z pewnością wybierzesz produkt odpowiedni do możliwości Twojego kotła. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i długą listą zadowolonych klientów. Dzięki temu możemy zagwarantować, że znajdujący się w naszym sklepie ekogroszek workowany, który można zakupić w Gołdapi, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i znakomitych parametrów, ale też korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Gołdap

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o wysokich wymaganiach, którzy planują zadbać o rozsądne i ekonomiczne ogrzewanie budynku mieszkalnego, firmy lub magazynu, proponujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Gołdapi, lecz także w wielu innych miastach w kraju. Będąc producentem innowacyjnego opału, możemy mieć pewność, że elementy jego specyfikacji są zgodne ze wszystkimi normami procesów spalania oraz odznaczają się znakomitą klasą w porównaniu do konkurencyjnych odpowiedników.

Nasz ekogroszek jest odpowiedni do spalania w piecach dowolnych gabarytach. Do jego największych zalet zalicza się między innymi możliwość zachowania czystości w kotle, niewymagający ingerencji proces spalania, a także zagwarantowanie wymaganej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Dodatkowo, jako wytwórca i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najkorzystniejszych nad Wisłą bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Gołdapi

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Gołdap i okolicach, to znakomita pozycja nawet dla osób o wyjątkowo wysokich oczekiwaniach. Jako producent innowacyjnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby materiał charakteryzował się wysoką wartością opałową i niewielką ilością popiołu. Wszystkie produkty z naszego asortymentu mogą być wykorzystywane w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Ponadto ekogroszek opałowy jest paliwem ekonomicznym, wydajnym, a różnorodność proponowanych rodzajów gwarantuje, że z łatwością wybierzesz najlepszy materiał dostosowany do Twoich potrzeb. W celu usprawnienia transportu i przechowywania zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. Wewnątrz znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najkorzystniejszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Gołdap)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia wygodne, czyste magazynowanie – utrzymanie porządku w kotłowni lub na zewnątrz budynku jest możliwe dzięki przechowaniu materiału w trwałych polipropylenowych workach,

  • jest najlepszej jakości – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których dokładne informacje umieściliśmy na workach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i szybki w przewożeniu, a przełożenie go do auta dostawczego, a potem do kotłowni lub na podwórko nie sprawia żadnego kłopotu,

  • gwarantuje komfort oraz łatwość dawkowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w workach umieściliśmy precyzyjnie odliczoną zawartość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Gołdapi
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Gołdap

Jeśli chcesz skorzystać z rozwiązań takich jak ekogroszek workowany w mieście Gołdap i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami oferty naszego sklepu i zamówienia wysokiej klasy opału. Jako eksperci od materiałów opałowych oferujemy nowoczesne produkty węglowe, które możesz także zamówić w wielu innych miastach na obszarze Polski. Dzięki zamknięciu produktu w wytrzymałych opakowaniach jego przewożenie i przechowywanie jest łatwe oraz zupełnie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek naszej produkcji to połączenie wysokiej jakości i znakomitych parametrów z opłacalną kwotą kupna. Dążymy do tego, aby efektywne materiały opałowe były bez problemu dostępne dla każdego klienta, dlatego już dawno rozpoczęliśmy produkcję paliwa grzewczego zgodnego ze wszystkimi istotnymi regulacjami i dysponującego niezbędnymi certyfikatami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania rodzinnego lub firmowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie od lat zalicza się do najkorzystniejszych na rynku.

To nie wszystko! Ekogroszek dostępny w mieście Gołdap może być używany do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Paliwo nie powoduje powstawania dużej zawartości szkodliwych związków chemicznych ani popiołu podczas spalania, jednocześnie gwarantując zachowanie wymaganej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Gołdap - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek