Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szczytno

Szukasz ofert na ekogroszek w Szczytnie? W takim przypadku zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty, która obejmuje nowoczesne paliwo węglowe w atrakcyjnej cenie. W naszej firmie od ponad trzech dekad specjalizujemy się w wytwarzaniu i dostarczaniu najwyższej klasy opału, wskutek czego zdołaliśmy zdobyć zaufanie wielu klientów prywatnych i biznesowych z różnych województw. W naszej aktualnej ofercie znajdziesz głównie ekogroszek workowany, sprzedawany zarówno w Szczytnie, jak i wielu pozostałych miejscach w kraju. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, oferujemy różne odmiany nowoczesnych paliw stałych, których najwyższa jakość idzie w parze z korzystną ceną zakupu. Zapraszamy do poznania korzyści!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szczytno

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek dostępny w mieście Szczytno i pobliskich miejscowościach to zdecydowanie produkt skierowany do najbardziej bezkompromisowych osób, którzy chcą postawić na zakup nowoczesnego i paliwa o obniżonej szkodliwości dla środowiska. Obecne w naszej ofercie ekogroszki doskonale nadają się do zaopatrywania w ciepło nie tylko budynków prywatnych, ale też placówek o innym charakterze – siedzib firm, zakładów przemysłowych oraz wielu podobnych miejsc. Śmiało można wykorzystać węgiel ekogroszek w różnej wielkości kotłach, mając świadomość, że wytworzone ciepło dostarczy odpowiednią temperaturę w każdym pokoju.

Na tym jednak nie koniec! Dzięki własnej produkcji możemy sprzedawać pewny i doskonałej klasy produkt w atrakcyjnej cenie – koszt zakupu ekogroszku mieści się wśród jednych z najbardziej konkurencyjnych na rynku. Dzięki temu możesz kupić wydajny, doceniany przez klientów i spełniający wszystkie wymogi ekogroszek bez rujnowania osobistego czy służbowego budżetu. Z wykorzystaniem dostępnego u nas ekogroszku zmniejszysz opłaty za ogrzewanie.

Najlepszy ekogroszek w Szczytnie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Sprzedawany przez SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w Szczytnie i okolicach wyróżnia się w największym stopniu sporą wartością opałową i minimalną zawartością popiołu produkowaną w przebiegu spalania. Z powodzeniem można używać nasz opał w kotłach grzewczych dowolnej klasy oraz rozwiązaniach kategorii ecodesign. Stawiając na proponowane paliwo ekogroszek, otrzymujesz materiał z ziarnami, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Zamówiony ekogroszek jest pakowany w odporne na uszkodzenia, dogodne w przechowywaniu worki o pojemności 25 kg, które są także bezproblemowe w przewożeniu. W naszym asortymencie znajduje się wydajny ekogroszek w różnych rodzajach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, różniących się od siebie wartością opałową, spiekalnością i zawartością wilgoci, popiołu oraz siarki. Jedna kwestia pozostaje niezmienna – zerowa lub niewielka spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Szczytno)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pewność w aspekcie jakości rozwiązań, którą zapewniają cenieni oraz zaufani dostawcy oraz dedykowane atesty umieszczone na workach, informujące o wydajności i zawartości paliwa,

  • wygodny dowóz – ekogroszek workowany jest prosty, a także szybki podczas przenoszenia z i do pojazdu, co jednocześnie przekłada się na tempo dowozu prosto pod określony adres,

  • organizacja – oferowany przez naszą firmę opał jest łatwy i schludny w składowaniu, ze względu na umieszczenie produktu w polipropylenowych, trwałych workach, które mogą znaleźć się zarówno w ciepłowni, jak i na podwórku,

  • opcja wygodnego odmierzania udostępniania poprzez dokładnie odmierzoną ilość i masę nowoczesnego materiału opałowego, który z łatwością mieści się w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Szczytnie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szczytno

W firmie SAM-BUD-ROL od dziesiątek lat sprzedajemy naszym klientom świetnej jakości paliwo, zalecane do domów, fabryk czy siedzib przedsiębiorstw. Nasz asortyment, w którym znajduje się szczególnie, ale nie tylko ekogroszek workowany sprzedawany w Szczytnie i okolicach, powstał specjalnie z myślą o potrzebach użytkowników poszukujących efektywnego, współpracującego z większością pieców nowoczesnego paliwa stałego.

Zakup nowoczesnego paliwa węglowego bezpośrednio od producenta to także znakomity sposób na ograniczenie kosztów. Cena ekogroszku dostępnego w naszej ofercie jest zdecydowanie korzystna, a dodatkowo sam opał należy do rozwiązań ekonomicznych. Oczywiście, zapewniamy nie tylko przystępny koszt zakupu, ale przy tym wysoką jakość i wydajność. Dzięki temu każdy ekogroszek opałowy współgra z obowiązującymi wymogami prawnymi.

Idealnym dowodem rewelacyjnej jakości ekogroszku sprzedawanego przez nas w Szczytnie są różnorodne autoryzacje, weryfikujące jego znakomite szczegóły techniczne i właściwości. U nas nie ma mowy o ryzyku – każdy produkt ma umieszczone na opakowaniu kluczowe informacje na temat proporcji zawartości po spalaniu, siarki czy wilgoci, ilości produkowanego ciepła oraz współczynnika spiekalności (RI). W efekcie nie musisz się obawiać, że podczas spalania wytworzą się duże ilości niebezpiecznych środków czy różnego rodzaju pozostałości, które mogą zwiększyć ryzyko uszkodzenia kotła grzewczego. Polecamy zakup węgla ekogroszku, dzięki któremu zapewnisz sobie ciepło w danym budynku.

Ekogroszek Szczytno - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek