Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowe Miasto Lubawskie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy szukają wydajnego ekogroszku w mieście Nowe Miasto Lubawskie, przygotowaliśmy w naszym sklepie szeroką ofertę ekonomicznych materiałów opałowych. Będą to między innymi wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi z pewnością kupisz opał odpowiedni do możliwości aktualnie używanego urządzenia grzewczego. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu możemy zapewnić, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można kupić w Nowym Mieście Lubawskim, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych, lecz także atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowe Miasto Lubawskie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy chcą zapewnić sobie komfortowe i korzystne finansowo ogrzewanie domu jednorodzinnego, biura czy budynku o innym charakterze, sprzedajemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Nowym Mieście Lubawskim, ale także na terenie wielu innych miast w całej Polsce. Jako wytwórca najnowocześniejszego opału, upewniliśmy się, że jego parametry spełniają wszystkie normy węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą w porównaniu do konkurencyjnych propozycji.

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek jest odpowiedni do spalania w piecach różnych gabarytach. Do jego największych atutów można zaliczyć łatwość zachowania czystości w urządzeniu grzewczym, niewymagający ingerencji proces dostarczania ciepła i zagwarantowanie żądanej temperatury w każdym pomieszczeniu. Co więcej, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najniższych w całym kraju z utrzymaniem wysokich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Nowym Mieście Lubawskim

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który zamówisz w Nowym Mieście Lubawskim i okolicach, to znakomity wybór nawet dla osób o wyjątkowo wysokich wymaganiach. Będąc ekspertami od nowoczesnego opału węglowego, przypilnowaliśmy, aby materiał wyróżniał się dobrą ilością wytwarzanego ciepła i niewielką zawartością pozostałości. Wszystkie elementy naszej oferty sprawdzą się w użytku w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Dodatkowo węgiel ekogroszek jest paliwem ekonomicznym, efektywnym, a bogaty wybór oferowanych typów powoduje, że bez problemu wybierzesz odpowiedni opał dla siebie. Aby ułatwić przewóz i przechowywanie, wszystkie produkty są umieszczane w opakowaniach o masie 25 kilogramów. W środku znajdziesz ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL jest jedną z najlepszych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Nowe Miasto Lubawskie)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, schludne składowanie – utrzymanie porządku w okolicy pieca lub na zewnątrz budynku jest możliwe dzięki zamknięciu opału w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • jest najlepszej jakości – dowodem odpowiedniego standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego doskonały skład i właściwości, o których dokładne dane umieszczono na opakowaniach,

  • są bezproblemowe w transporcie – ekogroszek workowany jest łatwy i wygodny w transporcie, a przeniesienie go do pojazdu dostawczego, a następnie do kotłowni czy na działkę nie sprawia najmniejszego kłopotu,

  • gwarantuje wygodę i łatwość dawkowania – na etapie pakowania staramy się zapewnić, że w opakowaniach umieściliśmy bezbłędnie zmierzoną wagę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Nowym Mieście Lubawskim
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Nowe Miasto Lubawskie

Jeżeli chcesz zamówić ekogroszek workowany w Nowym Mieście Lubawskim i pobliskich miejscowościach, to zapraszamy Cię do zaznajomienia się ze szczegółami naszej oferty i zamówienia wysokiej klasy materiału. Jako eksperci od materiałów opałowych sprzedajemy innowacyjne produkty węglowe, które można również nabyć w różnych innych miastach na terenie całego kraju. Dzięki zamknięciu materiału w trwałych workach jego przewożenie i magazynowanie jest komfortowe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek opałowy produkowany w SAM-BUD-ROL to powiązanie świetnej klasy rozwiązań i idealnych parametrów technicznych z opłacalną ceną zakupu. Pragniemy, aby efektywne paliwo było bez problemu dostępne dla wszystkich klientów, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie opału spełniającego wszelkie aktualnie funkcjonujące normy i dysponującego poważanymi poświadczeniami jakości, który można zakupić bez obciążania rodzinnego bądź biznesowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL od lat należy do jednych z najkorzystniejszych w branży.

Na tym jednak nie koniec! Ekogroszek dostępny w Nowym Mieście Lubawskim jest przeznaczony do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych rozmiarach i jest zgodny z większością urządzeń grzewczych. Paliwo nie powoduje powstawania dużej ilości tlenków siarki i popiołu podczas spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie żądanej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle wydziela minimalnej ilości dymu i trujących substancji.

Ekogroszek Nowe Miasto Lubawskie - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek