Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Miłakowo

Odpowiadając na oczekiwania klientów prywatnych i biznesowych, którzy poszukują wydajnego ekogroszku w Miłakowie, opracowaliśmy w naszym sklepie szeroką ofertę nowoczesnych materiałów opałowych. Są to na przykład wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co bez problemu kupisz produkt odpowiedni do możliwości dowolnego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą darzących nas zaufaniem klientów. W efekcie mamy pewność, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Miłakowie, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko pod względem klasy rozwiązań i doskonałych szczegółów technicznych, lecz również wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Miłakowo

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy pragną zadbać o rozsądne i opłacalne ogrzewanie budynku mieszkalnego, firmy bądź hali produkcyjnej, oferujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Miłakowo, ale również w wielu innych miejscowościach w całym kraju. Będąc doświadczonym producentem najnowocześniejszego paliwa węglowego, upewniliśmy się, że elementy jego specyfikacji zgadzają się ze wszystkimi normami procesów spalania oraz wyróżniają się na tle innych obecnych na rynku odpowiedników.

Nasz ekogroszek sprawdzi się w kotłach różnych gabarytach. Do jego najistotniejszych plusów możemy zaliczyć wsparcie dla zachowania czystości w piecu, niewymagający ingerencji proces spalania i zapewnienie wymaganej temperatury w każdym wnętrzu. Co więcej, jako producent i funkcjonujący w tej branży od lat dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najkorzystniejszych nad Wisłą bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Miłakowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Miłakowo i okolicach, to doskonała pozycja dla wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających klientów. Jako producent nowoczesnego opału węglowego, zadbaliśmy o to, aby opał cechował się wysoką wartością opałową i niewielką ilością pozostałości. Wszystkie elementy naszego asortymentu mogą być wykorzystywane w urządzeniach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko – ekogroszek jest materiałem opłacalnym, wydajnym, a różnorodność proponowanych typów sprawia, że z łatwością wybierzesz odpowiedni materiał dla siebie. W celu usprawnienia transportu i przechowywania zamówienia są umieszczane w workach o pojemności 25 kilogramów. W środku znajdziesz ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w naszym sklepie należy do jednych z najkorzystniejszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Miłakowo)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, czyste składowanie – zachowanie ładu w kotłowni lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki przechowaniu materiału w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje doskonałą jakość – dowodem świetnego standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego nienaganny skład i parametry, o których dokładne informacje znajdują się na opakowaniach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek w workach jest prosty i komfortowy w przewożeniu, a przeniesienie go do pojazdu dostawczego, a potem do magazynu lub na podwórko nie powoduje żadnego problemu,

  • zapewnia wygodę użytkowania oraz łatwość dawkowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zagwarantować, że w workach znajdziesz precyzyjnie odliczoną zawartość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Miłakowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Miłakowo

Jeżeli planujesz skorzystać z produktów takich jak ekogroszek workowany w Miłakowie i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami naszego asortymentu i zamówienia odpowiedniego opału. W naszej firmie oferujemy nowoczesne produkty węglowe, które możesz też kupić w licznych innych regionach na obszarze całego kraju. Dzięki zamknięciu opału w trwałych opakowaniach jego przewóz i przechowywanie są łatwe oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek naszej produkcji to powiązanie doskonałej klasy rozwiązań i idealnych parametrów technicznych z opłacalną kwotą zakupu. Chcemy, aby efektywne energetycznie paliwo było łatwo dostępne dla każdego klienta, dlatego już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie materiału opałowego spełniającego wszelkie obowiązujące regulacje i mającego niezbędne potwierdzenia jakości, który można zakupić bez obciążania domowego bądź biznesowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie od lat zalicza się do najkorzystniejszych na rynku.

Na tym jednak nie koniec! Ekogroszek dostępny w Miłakowie jest przeznaczony do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych gabarytach i jest kompatybilny z większością urządzeń grzewczych. Paliwo nie wytwarza dużej zawartości tlenków siarki ani pozostałości podczas spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie odpowiedniej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle wydziela minimalnej ilości dymu i niebezpiecznych związków.

Ekogroszek Miłakowo - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek