Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Orzysz

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy poszukują efektywnego ekogroszku w mieście Orzysz, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL szeroką ofertę innowacyjnych materiałów opałowych. Można wśród nich znaleźć przykładowo typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co z pewnością znajdziesz produkt dopasowany do możliwości posiadanego urządzenia grzewczego. Możemy poszczycić się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i obszerną listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu mamy pewność, że dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz zakupić w mieście Orzysz, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko pod kątem jakości i doskonałych parametrów, lecz także korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Orzysz

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o wyjątkowo wymagających klientach, którzy chcą zapewnić sobie wydajne i korzystne finansowo sposoby dostarczania ciepła do budynku mieszkalnego, placówki firmy bądź hali produkcyjnej, sprzedajemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w Orzyszu, ale także w obrębie wielu innych miast w całym kraju. Będąc wytwórcą innowacyjnego opału, zapewniamy, że elementy jego specyfikacji zgadzają się ze wszystkimi normami węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą w stosunku do konkurencyjnych odpowiedników.

Nasz ekogroszek workowany sprawdzi się w kotłach różnych gabarytach. Do jego najważniejszych plusów zalicza się między innymi łatwość zachowania higieny w urządzeniu grzewczym, niewymagający ingerencji proces dostarczania ciepła i zagwarantowanie odpowiedniej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Co więcej, jako wytwórca i działający w tej branży od lat dystrybutor paliw grzewczych cały czas dbamy, aby cena ekogroszku była jedną z najniższych na rynku bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Orzyszu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w Orzyszu i okolicach, to znakomity wybór dla wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających klientów. Jako producent nowoczesnego paliwa z węgla, przypilnowaliśmy, aby materiał odznaczał się wysoką wartością opałową i niewielką zawartością pozostałości. Wszystkie produkty z naszego asortymentu mogą być wykorzystywane w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – węgiel ekogroszek jest materiałem ekonomicznym, wydajnym, a bogaty wybór dostępnych produktów powoduje, że na pewno znajdziesz optymalny materiał dla siebie. Aby ułatwić transport i przechowywanie, zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych worków. W środku znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Orzysz)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na wygodne, schludne składowanie – utrzymanie porządku w kotłowni lub na zewnątrz domu jest łatwiejsze dzięki zamknięciu materiału w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najlepszą jakość – dowodem świetnego standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego znakomity skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których szczegółowe dane umieściliśmy na workach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek workowany jest prosty i komfortowy w transporcie, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a potem do kotłowni lub na działkę nie sprawia najmniejszego problemu,

  • gwarantuje wygodę użytkowania i łatwość porcjowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz bezbłędnie odliczoną wagę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Orzyszu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Orzysz

Jeżeli pragniesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Orzysz i sąsiednich miejscowościach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się ze szczegółami oferty naszego sklepu i zamówienia wysokiej klasy materiału. W SAM-BUD-ROL oferujemy nowoczesne paliwa węglowe, które można także nabyć w różnych pozostałych regionach na obszarze Polski. Dzięki zamknięciu produktu w wytrzymałych opakowaniach jego przewóz i składowanie jest komfortowe oraz całkowicie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek produkowany w SAM-BUD-ROL to powiązanie świetnej jakości i perfekcyjnych parametrów technicznych z atrakcyjną kwotą kupna. Pragniemy, aby efektywne materiały opałowe były bez problemu dostępne dla wszystkich klientów, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie opału zgodnego ze wszelkimi istotnymi regulacjami i posiadającego poważane atesty jakości, który można wykorzystać bez nadwyrężania prywatnego czy firmowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL od lat zalicza się do najkorzystniejszych na rynku.

To nie wszystko! Ekogroszek oferowany w mieście Orzysz jest przeznaczony do ogrzewania budynków o różnych gabarytach i jest zgodny z większością pieców. Opał nie wytwarza dużej ilości tlenków siarki i popiołu w trakcie spalania, jednocześnie gwarantując zachowanie optymalnej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle powoduje powstawania minimalnej ilości dymu i toksycznych substancji.

Ekogroszek Orzysz - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek