Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lidzbark Warmiński

Chcąc sprostać potrzebom klientów indywidualnych i firmowych, którzy potrzebują wydajnego ekogroszku w Lidzbarku Warmińskim, stworzyliśmy w naszym sklepie szeroką ofertę innowacyjnych rozwiązań do ogrzewania. Będą to między innymi wersje Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu bez problemu kupisz materiał odpowiedni do możliwości dowolnego kotła. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Ze względu na te kluczowe kwestie możemy zagwarantować, że dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Lidzbark Warmiński, spełni Twoje wymagania nie tylko pod kątem jakości i świetnych szczegółów technicznych, lecz również wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lidzbark Warmiński

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o wyjątkowo wymagających klientach, którzy chcą zapewnić sobie komfortowe i opłacalne ogrzewanie domu jednorodzinnego, siedziby przedsiębiorstwa czy innego budynku, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w mieście Lidzbark Warmiński, lecz również w wielu innych miastach w całej Polsce. Będąc wytwórcą najnowocześniejszego paliwa węglowego, upewniliśmy się, że elementy jego specyfikacji spełniają wszystkie wymagania dotyczące węgla oraz wyróżniają się w porównaniu do konkurencyjnych odpowiedników.

Nasz węgiel ekogroszek sprawdzi się do wykorzystania w kotłach o różnych gabarytach. Do jego kluczowych plusów można zaliczyć łatwość zachowania czystości w urządzeniu grzewczym, automatyczny proces spalania oraz utrzymanie żądanej temperatury w dowolnym wnętrzu. Co więcej, jako producent i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najlepszych w Polsce bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Lidzbarku Warmińskim

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Lidzbark Warmiński i okolicach, to doskonały wybór dla wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających klientów. Będąc specjalistami od innowacyjnego opału z węgla, przypilnowaliśmy, aby opał charakteryzował się wysoką wartością opałową i niedużą ilością pozostałości. Wszystkie elementy naszego asortymentu nadają się do użytku w urządzeniach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Dodatkowo węgiel ekogroszek jest produktem ekonomicznym, efektywnym, a różnorodność obecnych typów sprawia, że bez problemu kupisz najlepszy materiał dla siebie. W celu ułatwienia transportu i składowania materiały są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. W środku znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najkorzystniejszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Lidzbark Warmiński)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia komfortowe, schludne składowanie – utrzymanie porządku w okolicy pieca lub na podwórku jest możliwe dzięki trzymaniu materiału w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najlepszą jakość – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i obecność certyfikatów, o których szczegółowe informacje znajdują się na workach,

  • są wygodne w transporcie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i szybki w transporcie, a przełożenie go do auta dostawczego, a później do pomieszczenia z kotłem czy na podwórko nie sprawia najmniejszego kłopotu,

  • gwarantuje wygodę oraz łatwość dozowania – w SAM-BUD-ROL staramy się zagwarantować, że w opakowaniach umieściliśmy bezbłędnie odliczoną objętość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Lidzbarku Warmińskim
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Lidzbark Warmiński

Jeśli planujesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Lidzbark Warmiński i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się ze szczegółami naszej oferty i zamówienia wysokiej jakości materiału. Jako eksperci od materiałów opałowych sprzedajemy nowoczesne paliwa węglowe, które można także nabyć w licznych pozostałych miejscach na obszarze Polski. Przez zamknięcie produktu w solidnych opakowaniach jego przewożenie i składowanie są wygodne oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek workowany produkowany przez naszą firmę to połączenie wysokiej klasy rozwiązań i idealnych parametrów z korzystną ceną zakupu. Dążymy do tego, aby efektywne energetycznie materiały opałowe były bez problemu dostępne dla każdego klienta, dlatego postawiliśmy na produkcję paliwa grzewczego spełniającego wszelkie aktualnie funkcjonujące przepisy i dysponującego wymaganymi potwierdzeniami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania prywatnego czy firmowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL bez wątpienia należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych w branży.

To jeszcze nie koniec! Ekogroszek dostępny w mieście Lidzbark Warmiński jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków o różnych rozmiarach i jest kompatybilny z większością kotłów. Paliwo nie wytwarza dużej proporcji szkodliwych substancji i pozostałości w procesie spalania, jednocześnie gwarantując zachowanie odpowiedniej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie powoduje produkowania dymu i niebezpiecznych substancji.

Ekogroszek Lidzbark Warmiński - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek