Ekogroszek workowany Pasłęk

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów prywatnych i biznesowych, którzy chcą skorzystać z wysokiej jakości ekogroszku w Pasłęku, stworzyliśmy w SAM-BUD-ROL szeroką ofertę najnowocześniejszych materiałów opałowych. Można wśród nich odnaleźć między innymi wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu bez problemu kupisz materiał dostosowany do parametrów Twojego urządzenia grzewczego. Możemy poszczycić się zdobywanym przez trzy dekady doświadczeniem w tym sektorze i długą listą usatysfakcjonowanych klientów. Ze względu na te kluczowe aspekty mamy pewność, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zakupić w Pasłęku, spełni Twoje wymagania nie tylko pod względem standardu produkcji i świetnych parametrów, lecz też atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Pasłęk

EKOGROSZEK dla wymagających

Myśląc o wyjątkowo wymagających klientach, którzy pragną zadbać o komfortowe i ekonomiczne sposoby dostarczania ciepła do budynku mieszkalnego, siedziby firmy bądź magazynu, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w Pasłęku, lecz również w wielu innych miastach w kraju. Będąc wytwórcą innowacyjnego paliwa węglowego, upewniliśmy się, że parametry techniczne są zgodne ze wszystkimi normami procesów spalania oraz odznaczają się znakomitą klasą w porównaniu do innych obecnych na rynku rozwiązań.

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek jest odpowiedni do spalania w piecach różnych gabarytach. Do jego największych zalet można zaliczyć możliwość zachowania czystości w piecu, niewymagający ingerencji mechanizm spalania oraz utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym miejscu w budynku. Ponadto, jako producent i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych nieustannie pilnujemy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najbardziej atrakcyjnych w całym kraju bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Pasłęku

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Pasłęk i okolicach, to znakomity wybór nawet dla osób o szczególnie wysokich wymaganiach. Jako producent innowacyjnego paliwa z węgla, przypilnowaliśmy, aby materiał cechował się dobrą ilością produkowanego ciepła i niedużą ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszej oferty mogą być wykorzystywane w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Ponadto ekogroszek opałowy jest paliwem opłacalnym, efektywnym energetycznie, a różnorodność oferowanych wariantów powoduje, że z łatwością znajdziesz optymalny opał dla siebie. W celu ułatwienia przewozu i składowania wszystkie produkty są umieszczane w workach o pojemności 25 kg. W środku możesz znaleźć ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najlepszych nad Wisłą.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Pasłęk)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia proste, schludne przechowywanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki trzymaniu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • jest najlepszej jakości – dowodem świetnego standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których szczegółowe informacje znajdują się na opakowaniach,

  • są wygodne w transporcie – ekogroszek workowany jest prosty i wygodny w przewożeniu, a przeniesienie go do samochodu dostawczego, a potem do kotłowni bądź na posesję nie powoduje najmniejszego problemu,

  • gwarantuje wygodę użytkowania oraz łatwość dozowania – na etapie pakowania staramy się zapewnić, że w workach umieściliśmy bezbłędnie zmierzoną zawartość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Ekogroszek workowany w Pasłęku
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Pasłęk

Jeśli pragniesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Pasłęk i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami naszej oferty i zamówienia wysokiej jakości produktu. W SAM-BUD-ROL oferujemy innowacyjne produkty węglowe, które możesz też kupić w wielu innych miejscowościach na terenie całej Polski. Wskutek zamknięcia produktu w solidnych workach jego transport i przechowywanie są łatwe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek workowany produkowany w SAM-BUD-ROL to połączenie świetnej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych z korzystną kwotą kupna. Pragniemy, aby efektywne materiały opałowe były łatwo dostępne dla każdego klienta, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy produkcję opału spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące regulacje i mającego niezbędne poświadczenia jakości, który można zakupić bez nadwyrężania domowego lub biznesowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy od lat jest jedną z najkorzystniejszych w branży.

To nie koniec plusów! Ekogroszek oferowany w mieście Pasłęk jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych rozmiarach i jest odpowiedni do większości pieców. Opał nie wytwarza dużej ilości szkodliwych związków chemicznych ani pozostałości na etapie spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie żądanej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle powoduje powstawania minimalnej ilości dymu i trujących substancji.

Ekogroszek Pasłęk - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.