Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Górowo Iławeckie

Starając się sprostać wymaganiom klientów indywidualnych i firmowych, którzy potrzebują efektywnego ekogroszku w mieście Górowo Iławeckie, opracowaliśmy w naszym sklepie szeroką ofertę innowacyjnych materiałów opałowych. Są to przykładowo rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co szybko i sprawnie wybierzesz opał odpowiedni do możliwości posiadanego kotła. Możemy pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i obszerną listą usatysfakcjonowanych klientów. Ze względu na te kluczowe kwestie mamy pewność, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można nabyć w mieście Górowo Iławeckie, spełni Twoje wymagania nie tylko w odniesieniu do jakości i doskonałych parametrów, ale też wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Górowo Iławeckie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy planują zadbać o rozsądne i ekonomiczne sposoby ogrzewania domu, firmy bądź hali produkcyjnej, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w Górowie Iławieckim, ale również w obrębie wielu innych miejscowości w całym kraju. Jako wytwórca nowoczesnego opału, możemy mieć pewność, że jego parametry są zgodne ze wszystkimi normami węgla oraz odznaczają się świetnym standardem w stosunku do konkurencyjnych odpowiedników.

Nasz węgiel ekogroszek jest odpowiedni do spalania w kotłach różnych wielkości. Do jego największych atutów zalicza się między innymi łatwość zachowania czystości w piecu, niewymagający ingerencji mechanizm spalania i zapewnienie żądanej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Ponadto, jako wytwórca i działający w tej branży od lat dystrybutor materiałów opałowych bez przerwy dbamy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najniższych nad Wisłą bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Górowie Iławieckim

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Górowo Iławeckie i okolicach, to świetny wybór dla wszystkich, także tych najbardziej wymagających klientów. Będąc ekspertami od nowoczesnego opału węglowego, przypilnowaliśmy, aby opał wyróżniał się korzystną ilością dostarczanego ciepła i niedużą ilością pozostałości. Wszystkie części naszego asortymentu sprawdzą się w użytku w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Dodatkowo ekogroszek jest produktem korzystnym cenowo, efektywnym energetycznie, a bogaty wybór proponowanych typów powoduje, że bez problemu wybierzesz najlepszy opał dostosowany do Twoich potrzeb. W celu usprawnienia transportu i przechowywania wszystkie produkty są umieszczane w workach o pojemności 25 kilogramów. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najkorzystniejszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Górowo Iławeckie)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia wygodne, schludne przechowywanie – utrzymanie ładu w kotłowni lub na zewnątrz domu jest możliwe dzięki trzymaniu materiału w trwałych polipropylenowych workach,

  • jest najlepszej jakości – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których dokładne informacje umieściliśmy na workach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek workowany jest prosty i szybki w przewożeniu, a przełożenie go do auta dostawczego, a następnie do magazynu czy na podwórko nie powoduje najmniejszego kłopotu,

  • gwarantuje wygodę użytkowania i łatwość porcjowania – w SAM-BUD-ROL upewniamy się, że w workach umieściliśmy dokładnie odliczoną wagę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Górowie Iławieckim
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Górowo Iławeckie

Jeśli planujesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Górowo Iławeckie i pobliskich miejscowościach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami naszego asortymentu i złożenie zamówienia. Jako eksperci od opału sprzedajemy nowoczesne paliwo węglowe, które można także kupić w wielu innych miastach na obszarze całego kraju. Przez zamknięcie opału w wytrzymałych workach jego przewożenie i przechowywanie są łatwe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek produkowany przez naszą firmę to połączenie wysokiej klasy rozwiązań i idealnych parametrów z atrakcyjną kwotą kupna. Chcemy, aby wydajne paliwo było łatwo dostępne dla każdej osoby, ze względu na co postawiliśmy na produkcję opału spełniającego wszelkie obowiązujące regulacje i dysponującego niezbędnymi certyfikatami jakości, który można wykorzystać bez obciążania prywatnego czy firmowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy bez wątpienia zalicza się do najkorzystniejszych w Polsce.

Na tym jeszcze nie koniec! Ekogroszek dostępny w Górowie Iławieckim może być wykorzystany do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych rozmiarach i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Opał nie wytwarza dużej zawartości tlenków siarki ani popiołu podczas spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie żądanej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Górowo Iławeckie - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek