Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ostróda

Chcesz nabyć ekogroszek w Ostródzie? W takim przypadku serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziesz nowoczesne paliwo węglowe w rewelacyjnej cenie. W naszym przedsiębiorstwie od ponad trzech dekad zdobywamy doświadczenie w produkcji oraz dostarczaniu najwyższej jakości materiałów opałowych, przez co byliśmy w stanie zapracować na uznanie wielu klientów prywatnych i biznesowych z różnych województw. W naszej obecnej ofercie znajdziesz głównie ekogroszek workowany, dostępny nie tylko w mieście Ostróda, ale także licznych pozostałych regionach w całej Polsce. Co więcej, biorąc pod uwagę oczekiwania klientów, udostępniamy różne typy innowacyjnych materiałów opałowych, których najwyższa jakość łączy się z korzystną ceną. Zachęcamy do przeanalizowania naszego asortymentu!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ostróda

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek oferowany w Ostródzie i okolicach to bez wątpienia produkt trafiający w oczekiwania klientów o szczególnych potrzebach, którzy szukają nowoczesnego i paliwa o obniżonej szkodliwości dla środowiska. Zawarte w naszej ofercie produkty sprawdzą się w przypadku wyposażania nie tylko budynków prywatnych, ale też innych budynków – siedzib firm, magazynów i tym podobnych. Bez obaw można stosować węgiel ekogroszek w różnej wielkości kotłach, mając gwarancję, że wyprodukowane ciepło zagwarantuje odpowiednią temperaturę w każdym pomieszczeniu.

To jednak nie koniec! Jako producent mamy szansę zaoferować Ci efektywny i najwyższej klasy węgiel w rewelacyjnej cenie – koszt naszego ekogroszku plasuje się wśród jednych z najbardziej konkurencyjnych na rynku. Dzięki temu możesz nabyć sprawdzony, dobrze oceniany przez użytkowników i zgodny z wszystkimi normami węgiel bez przeciążania rodzinnego lub firmowego majątku. Korzystając z naszego opału ograniczysz cenę ogrzewania.

Najlepszy ekogroszek w Ostródzie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w asortymencie SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w Ostródzie i okolicach odznacza się przede wszystkim niezwykle korzystną wartością opałową i niewielką ilością pozostałości powstającą podczas spalania. Z powodzeniem można wykorzystywać nasze materiały opałowe w kotłach klasy 3., 4. i 5. oraz urządzeniach rodzaju ecodesign. Stawiając na dostępne u nas paliwo ekogroszek, dostajesz opał z ziarnami, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Całość jest ładowana w trwałe, łatwe w magazynowaniu worki o pojemności 25 kg, które są także proste w przewozie. W naszym asortymencie znajdziesz wydajny materiał w kilku odmianach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, różniących się między sobą wydajnością, zdolnością spiekania i zawartością popiołu, siarki oraz wilgoci. Jedno pozostaje niezmienne – zerowa lub niewielka spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Ostróda)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pewność w kwestii klasy produktów, za którą odpowiadają szanowani oraz sprawdzeni producenci oraz dedykowane oznaczenia obecne na opakowaniach, informujące o wydajności i strukturze materiału,

  • prosty transport – ekogroszek workowany jest łatwy oraz szybki w przenoszeniu do i z pojazdu, co naturalnie przekłada się na szybkość dostawy prosto do wskazanego miejsca,

  • porządek – oferowany przez naszą firmę opał jest łatwy i schludny w składowaniu, ze względu na umieszczenie produktu w polipropylenowych, wytrzymałych workach, które możesz umieścić zarówno w ciepłowni, jak i na podwórku,

  • możliwość łatwego odmierzania udostępniania poprzez precyzyjnie określoną ilość i masę nowoczesnego paliwa węglowego, które bez problemu znajdzie wystarczająco miejsca w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Ostródzie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ostróda

W SAM-BUD-ROL od dziesiątek lat oferujemy naszym klientom świetnej klasy paliwo, odpowiednie do domów jednorodzinnych, fabryk czy biur. Nasz bogaty wybór produktów, w którym można znaleźć na przykład ekogroszek workowany oferowany w Ostródzie i okolicach, został przygotowany szczególnie z myślą o potrzebach użytkowników chcących skorzystać z efektywnego, zgodnego z większością kotłów wysokiej klasy paliwa węglowego.

Zakup nowoczesnego opału bezpośrednio od producenta to również korzystny sposób na poczynienie oszczędności. Cena ekogroszku oferowanego w naszym sklepie jest niezwykle atrakcyjna, a do tego sam opał należy do rozwiązań ekonomicznych. Rzecz jasna, zapewniamy nie tylko przystępny koszt zakupu, ale również doskonałą jakość i wydajność. Dzięki takiemu podejściu każdy ekogroszek opałowy współgra z obowiązującymi normami.

Perfekcyjnym potwierdzeniem świetnej jakości ekogroszku oferowanego w mieście Ostróda są różnorodne badania, zaświadczające jego pierwszorzędne szczegóły techniczne i właściwości. Stawiając na nasze usługi, masz pewność co do jakości towaru – każdy element oferty ma umieszczone na worku dokładne dane na temat proporcji popiołu, siarki czy wilgoci, wydajności oraz zdolności spiekania. Dzięki temu nie musisz się martwić, że podczas korzystania z opału wytworzą się spore ilości szkodliwych środków, takich jak związki zawierające siarkę czy różnego rodzaju pozostałości, które mogą powodować uszkodzenia kotła grzewczego. Polecamy zakup węgla ekogroszku, dzięki któremu zapewnisz sobie ciepło w danym budynku.

Ekogroszek Ostróda - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek