Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Olecko

Odpowiadając na oczekiwania klientów prywatnych i biznesowych, którzy potrzebują opłacalnego ekogroszku w mieście Olecko, przygotowaliśmy w naszym sklepie różnorodną ofertę nowoczesnych paliw węglowych. Można wśród nich znaleźć przykładowo wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co bez problemu wybierzesz opał dostosowany do specyfikacji dowolnego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem w tym sektorze i niezwykle długą listą usatysfakcjonowanych klientów. Dzięki temu mamy pewność, że dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który można nabyć w Olecku, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko pod względem standardu produkcji i znakomitych parametrów, lecz także wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Olecko

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o szczególnie wymagających klientach, którzy planują zadbać o komfortowe i ekonomiczne sposoby ogrzewania domu jednorodzinnego, firmy bądź hali produkcyjnej, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Olecko, ale też w wielu innych miejscowościach w całej Polsce. Będąc wytwórcą innowacyjnego paliwa węglowego, możemy mieć pewność, że parametry techniczne spełniają wszystkie wymagania dotyczące jakości węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą w porównaniu do innych obecnych na rynku rozwiązań.

Nasz ekogroszek sprawdzi się w piecach różnych wielkości. Do jego największych atutów zalicza się między innymi możliwość utrzymania higieny w urządzeniu grzewczym, niewymagający ingerencji proces ogrzewania oraz utrzymanie wymaganej temperatury w każdym wnętrzu. Co więcej, jako doświadczony producent i działający w tej branży od lat dystrybutor paliw grzewczych nieustannie pilnujemy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najkorzystniejszych nad Wisłą bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Olecku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Olecko i okolicach, to świetna pozycja nawet dla osób o wyjątkowo wysokich wymaganiach. Będąc ekspertami od nowoczesnego paliwa z węgla, zadbaliśmy o to, aby produkt charakteryzował się korzystną ilością wytwarzanego ciepła i niedużą ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszej oferty mogą być używane w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Dodatkowo węgiel ekogroszek jest produktem korzystnym cenowo, efektywnym energetycznie, a różnorodność obecnych wariantów powoduje, że bez problemu znajdziesz optymalny opał dla siebie. Aby usprawnić przewóz i przechowywanie, wszystkie produkty są umieszczane w workach o wadze 25 kg. W środku znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najlepszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Olecko)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, schludne składowanie – utrzymanie porządku w okolicy kotła lub na podwórku jest prostsze dzięki trzymaniu ekogroszku w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najwyższej jakości – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego nienaganny skład i właściwości, o których szczegółowe informacje umieszczono na workach,

  • są wygodne w przewozie – ekogroszek w workach jest łatwy i szybki w przewożeniu, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a później do pomieszczenia z piecem lub na działkę nie powoduje najmniejszego problemu,

  • zapewnia wygodę użytkowania i łatwość dawkowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zapewnić, że w opakowaniach znajdziesz bezbłędnie odmierzoną objętość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Olecku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Olecko

Jeśli chcesz postawić na ekogroszek workowany w Olecku i okolicach, to zachęcamy Cię do zapoznania się ze szczegółami oferty naszego sklepu i zamówienia odpowiedniego opału. W naszym sklepie oferujemy innowacyjne paliwa węglowe, które możesz także nabyć w licznych pozostałych miejscowościach na terenie całego kraju. Przez zamknięcie produktu w trwałych workach jego transport i składowanie są proste oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek produkowany w SAM-BUD-ROL to połączenie doskonałej jakości i perfekcyjnych parametrów z opłacalną kwotą kupna. Dążymy do tego, aby efektywne energetycznie materiały opałowe były łatwo dostępne dla wszystkich klientów, dlatego postawiliśmy na wytwarzanie paliwa grzewczego spełniającego wszelkie aktualnie funkcjonujące wytyczne i dysponującego wymaganymi certyfikatami jakości, który możesz kupić bez obciążania prywatnego czy firmowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie z pewnością zalicza się do najbardziej atrakcyjnych w kraju.

To jednak nie koniec! Ekogroszek sprzedawany w Olecku może być używany do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością pieców. Opał nie wytwarza dużej proporcji tlenków siarki i pozostałości na etapie spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie żądanej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle powoduje powstawania minimalnej ilości dymu i trujących związków.

Ekogroszek Olecko - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek