Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Frombork

Starając się sprostać potrzebom klientów prywatnych i firmowych, którzy szukają efektywnego ekogroszku w mieście Frombork, przygotowaliśmy w naszym sklepie szeroką ofertę ekonomicznych materiałów opałowych. Można wśród nich znaleźć przykładowo wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi szybko i sprawnie kupisz opał odpowiedni do możliwości Twojego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem w tym sektorze i niezwykle długą listą usatysfakcjonowanych klientów. W efekcie mamy pewność, że znajdujący się w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz kupić we Fromborku, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko pod kątem standardu produkcji i znakomitych parametrów, ale także wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Frombork

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o wyjątkowo wymagających klientach, którzy chcą zadbać o wydajne i ekonomiczne sposoby dostarczania ciepła do domu jednorodzinnego, biura bądź magazynu, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w mieście Frombork, ale także w wielu innych miejscowościach w całej Polsce. Będąc doświadczonym wytwórcą innowacyjnego materiału opałowego, zapewniamy, że elementy jego specyfikacji spełniają wszystkie wymagania w kwestii jakości węgla oraz wyróżniają się na tle konkurencyjnych rozwiązań.

Nasz węgiel ekogroszek jest odpowiedni do wykorzystania w urządzeniach grzewczych różnych wielkości. Do jego najistotniejszych atutów można zaliczyć możliwość utrzymania higieny w urządzeniu grzewczym, zautomatyzowany mechanizm dostarczania ciepła i utrzymanie żądanej temperatury w dowolnym wnętrzu. Co więcej, jako wytwórca i obecny w tym sektorze od lat dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek we Fromborku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Frombork i okolicach, to świetny wybór dla wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. Będąc ekspertami od innowacyjnego paliwa węglowego, przypilnowaliśmy, aby materiał charakteryzował się wysoką ilością produkowanego ciepła i niedużą zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie elementy naszego asortymentu sprawdzą się w użytku w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko – węgiel ekogroszek jest produktem ekonomicznym, wydajnym, a bogaty wybór oferowanych typów gwarantuje, że na pewno wybierzesz odpowiedni opał dostosowany do swoich własnych potrzeb. Aby usprawnić transport i magazynowanie, wszystkie produkty są umieszczane w workach o masie 25 kg. W środku możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku w naszym sklepie jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Frombork)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, schludne magazynowanie – utrzymanie porządku w kotłowni lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki przechowaniu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – dowodem świetnego standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których szczegółowe dane umieszczono na opakowaniach,

  • są bezproblemowe w przewożeniu – ekogroszek w workach jest prosty i komfortowy w przewożeniu, a przełożenie go do samochodu dostawczego, a potem do magazynu czy na podwórko nie powoduje najmniejszego kłopotu,

  • gwarantuje wygodę użytkowania i łatwość dozowania – na etapie pakowania staramy się zagwarantować, że w workach znajdziesz dokładnie zmierzoną zawartość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) we Fromborku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Frombork

Jeżeli chcesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Frombork i sąsiednich miejscowościach, to gorąco proponujemy zapoznanie się z detalami naszego asortymentu i zamówienia wysokiej jakości materiału. W naszym sklepie sprzedajemy innowacyjne paliwo węglowe, które możesz także kupić w wielu innych miejscowościach na obszarze całej Polski. Dzięki zamknięciu produktu w wytrzymałych workach jego przewóz i składowanie jest proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek naszej produkcji to połączenie doskonałej jakości i perfekcyjnych parametrów z opłacalną ceną zakupu. Pragniemy, aby efektywne materiały opałowe były łatwo dostępne dla każdej osoby, ze względu na co postawiliśmy na dostarczanie opału zgodnego ze wszelkimi istotnymi regulacjami i posiadającego poważane poświadczenia jakości, który możesz kupić bez obciążania prywatnego lub biznesowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie z pewnością jest jedną z najbardziej konkurencyjnych nad Wisłą.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek oferowany we Fromborku może być wykorzystany do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością pieców. Opał nie produkuje dużej ilości tlenków siarki ani pozostałości w trakcie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Frombork - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek