Ekogroszek workowany Frombork

Starając się sprostać potrzebom klientów prywatnych i firmowych, którzy szukają efektywnego ekogroszku w mieście Frombork, przygotowaliśmy w naszym sklepie szeroką ofertę ekonomicznych materiałów opałowych. Można wśród nich znaleźć przykładowo wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi szybko i sprawnie kupisz opał odpowiedni do możliwości Twojego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem w tym sektorze i niezwykle długą listą usatysfakcjonowanych klientów. W efekcie mamy pewność, że znajdujący się w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz kupić we Fromborku, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko pod kątem standardu produkcji i znakomitych parametrów, ale także wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Frombork

EKOGROSZEK dla wymagających

Myśląc o wyjątkowo wymagających klientach, którzy chcą zadbać o wydajne i ekonomiczne sposoby dostarczania ciepła do domu jednorodzinnego, biura bądź magazynu, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w mieście Frombork, ale także w wielu innych miejscowościach w całej Polsce. Będąc doświadczonym wytwórcą innowacyjnego materiału opałowego, zapewniamy, że elementy jego specyfikacji spełniają wszystkie wymagania w kwestii jakości węgla oraz wyróżniają się na tle konkurencyjnych rozwiązań.

Nasz węgiel ekogroszek jest odpowiedni do wykorzystania w urządzeniach grzewczych różnych wielkości. Do jego najistotniejszych atutów można zaliczyć możliwość utrzymania higieny w urządzeniu grzewczym, zautomatyzowany mechanizm dostarczania ciepła i utrzymanie żądanej temperatury w dowolnym wnętrzu. Co więcej, jako wytwórca i obecny w tym sektorze od lat dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek we Fromborku

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Prezentowany w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Frombork i okolicach, to świetny wybór dla wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. Będąc ekspertami od innowacyjnego paliwa węglowego, przypilnowaliśmy, aby materiał charakteryzował się wysoką ilością produkowanego ciepła i niedużą zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie elementy naszego asortymentu sprawdzą się w użytku w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko – węgiel ekogroszek jest produktem ekonomicznym, wydajnym, a bogaty wybór oferowanych typów gwarantuje, że na pewno wybierzesz odpowiedni opał dostosowany do swoich własnych potrzeb. Aby usprawnić transport i magazynowanie, wszystkie produkty są umieszczane w workach o masie 25 kg. W środku możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku w naszym sklepie jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w branży.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Frombork)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, schludne magazynowanie – utrzymanie porządku w kotłowni lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki przechowaniu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – dowodem świetnego standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których szczegółowe dane umieszczono na opakowaniach,

  • są bezproblemowe w przewożeniu – ekogroszek w workach jest prosty i komfortowy w przewożeniu, a przełożenie go do samochodu dostawczego, a potem do magazynu czy na podwórko nie powoduje najmniejszego kłopotu,

  • gwarantuje wygodę użytkowania i łatwość dozowania – na etapie pakowania staramy się zagwarantować, że w workach znajdziesz dokładnie zmierzoną zawartość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika opału.

Ekogroszek workowany we Fromborku
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Frombork

Jeżeli chcesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Frombork i sąsiednich miejscowościach, to gorąco proponujemy zapoznanie się z detalami naszego asortymentu i zamówienia wysokiej jakości materiału. W naszym sklepie sprzedajemy innowacyjne paliwo węglowe, które możesz także kupić w wielu innych miejscowościach na obszarze całej Polski. Dzięki zamknięciu produktu w wytrzymałych workach jego przewóz i składowanie jest proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek naszej produkcji to połączenie doskonałej jakości i perfekcyjnych parametrów z opłacalną ceną zakupu. Pragniemy, aby efektywne materiały opałowe były łatwo dostępne dla każdej osoby, ze względu na co postawiliśmy na dostarczanie opału zgodnego ze wszelkimi istotnymi regulacjami i posiadającego poważane poświadczenia jakości, który możesz kupić bez obciążania prywatnego lub biznesowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie z pewnością jest jedną z najbardziej konkurencyjnych nad Wisłą.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek oferowany we Fromborku może być wykorzystany do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością pieców. Opał nie produkuje dużej ilości tlenków siarki ani pozostałości w trakcie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Frombork - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek