Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Jeziorany

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów prywatnych i firmowych, którzy szukają wysokiej jakości ekogroszku w mieście Jeziorany, stworzyliśmy w naszej firmie różnorodną ofertę ekonomicznych rozwiązań do ogrzewania. Można wśród nich odnaleźć między innymi typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co z pewnością wybierzesz opał dopasowany do specyfikacji aktualnie wykorzystywanego pieca. Wyróżniamy się zdobywanym przez 30 lat doświadczeniem w branży i długą listą zadowolonych klientów. W efekcie możemy zagwarantować, że obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz zakupić w Jezioranach, spełni Twoje potrzeby nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i znakomitych parametrów, lecz też korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Jeziorany

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o szczególnie wymagających klientach, którzy pragną postawić na rozsądne i korzystne finansowo sposoby ogrzewania domu jednorodzinnego, placówki firmy czy budynku o innym przeznaczeniu, oferujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w mieście Jeziorany, ale również na terenie wielu innych miast w kraju. Będąc producentem innowacyjnego opału, możemy mieć pewność, że parametry techniczne są zgodne ze wszystkimi normami węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą w stosunku do konkurencyjnych odpowiedników.

Dostępny w naszym asortymencie węgiel ekogroszek jest odpowiedni do spalania w kotłach o różnych rozmiarach. Do jego najistotniejszych zalet można zaliczyć wsparcie dla utrzymania higieny w piecu, zautomatyzowany proces spalania, a także zapewnienie wymaganej temperatury w każdym miejscu w budynku. Co więcej, jako producent i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najlepszych nad Wisłą bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Jezioranach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w Jezioranach i okolicach, to doskonała pozycja nawet dla osób o wyjątkowo wysokich wymaganiach. Będąc ekspertami od innowacyjnego paliwa węglowego, zadbaliśmy o to, aby opał cechował się korzystną wartością opałową i niedużą zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszego asortymentu nadają się do użytku w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – ekogroszek opałowy jest produktem opłacalnym, wydajnym, a różnorodność proponowanych typów gwarantuje, że na pewno kupisz optymalny materiał dla siebie. W celu usprawnienia transportu i przechowywania zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych worków. W środku możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najkorzystniejszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Jeziorany)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na proste, czyste przechowywanie – utrzymanie ładu w kotłowni lub na podwórku jest prostsze dzięki zamknięciu opału w trwałych polipropylenowych workach,

  • oferuje najwyższą jakość – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których szczegółowe informacje znajdują się na workach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i komfortowy w transporcie, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a później do kotłowni czy na działkę nie powoduje żadnego kłopotu,

  • zapewnia komfort i łatwość porcjowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zagwarantować, że w opakowaniach umieściliśmy bezbłędnie zmierzoną zawartość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Jezioranach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Jeziorany

Jeśli pragniesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Jeziorany i okolicach, to zapraszamy Cię do zaznajomienia się ze szczegółami naszego asortymentu i złożenie zamówienia. Jako eksperci od materiałów opałowych sprzedajemy nowoczesne paliwa węglowe, które można także zamówić w licznych innych miejscowościach na obszarze Polski. Wskutek zamknięcia materiału w solidnych workach jego przewożenie i składowanie jest proste oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek wytwarzany przez naszą firmę to powiązanie świetnej jakości i idealnych parametrów z atrakcyjną kwotą zakupu. Dążymy do tego, aby efektywne paliwo było łatwo dostępne dla każdego klienta, dlatego zdecydowaliśmy się na wytwarzanie opału spełniającego wszystkie obowiązujące przepisy i mającego niezbędne potwierdzenia jakości, który można wykorzystać bez nadwyrężania domowego czy firmowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy od lat należy do jednych z najkorzystniejszych na rynku.

Na tym jeszcze nie koniec! Ekogroszek oferowany w mieście Jeziorany jest przeznaczony do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych rozmiarach i jest zgodny z większością pieców. Paliwo nie produkuje dużej ilości pyłów ani popiołu podczas spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie wymaganej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie wydziela dymu i szkodliwych substancji.

Ekogroszek Jeziorany - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek