Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Mikołajki

Potrzebujesz ekogroszku workowanego w Mikołajkach? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zagłębienia się w szczegóły naszej obecnej oferty! Nasze przedsiębiorstwo od 1989 roku działa w sektorze materiałów opałowych, a w tym czasie zdołaliśmy zdobyć nie tylko bezcenne doświadczenie, ale też uznanie klientów. Z tego względu zdecydowaliśmy się zainicjować własną produkcję najnowocześniejszego materiału opałowego, wyróżniającego się efektywnością energetyczną, wysokim standardem wykonania i atrakcyjną proporcją ceny do jakości. Nasz ekogroszek dostępny w mieście Mikołajki sprawdzi się jako paliwo do większości pieców, z kolei bogaty wybór dostępnych produktów daje pewność, że bez wysiłku wybierzesz produkt dostosowany do Twoich oczekiwań i możliwości oraz wariantu pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Mikołajki

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który kupisz w mieście Mikołajki i okolicach, to innowacyjne paliwo węglowe przeznaczone dla wyjątkowo wymagających klientów. W szczególności zalecamy jego wykorzystanie osobom, które chcą skorzystać z efektywnego energetycznie, korzystnego cenowo i komfortowego materiału do ogrzewania budynku mieszkalnego, biura lub dowolnego budynku o innym charakterze. Staramy się, aby dostępny u nas węgiel ekogroszek zapewniał dużo ciepła i pozwalał na utrzymanie w pomieszczeniach oczekiwanej temperatury.

Ponadto dostępne w naszej ofercie materiały są odpowiednie do użytku w piecach o jakichkolwiek gabarytach, przy czym ich największą zaletą jest doskonała jakość i odpowiednie parametry, o które zadbaliśmy jako producent. Materiał spełnia wszystkie wymagania prawne, jest bezpieczny w czasie użytkowania, a co najważniejsze – nie ma potrzeby nadwyrężać prywatnego czy firmowego portfela, aby go zakupić. Nasza cena ekogroszku bez wątpienia okaże się atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Mikołajkach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeżeli chcesz wykorzystać możliwości ekogroszku workowanego dostępnego w Mikołajkach, to oferowany w naszym sklepie materiał z pewnością stanie na wysokości zadania. W SAM-BUD-ROL oferujemy przede wszystkim nowoczesne paliwo węglowe w różnych rodzajach. Każde z nich cechuje się świetną wartością opałową, niewielką ilością pozostałości wytwarzanych w czasie użytkowania oraz obecnością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek produkcji naszej firmy jest przeznaczony do użytkowania w kotłach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. U nas masz szansę nabyć paliwo w dużych, wygodnych workach o masie 25 kg, bez przepłacania – oferujemy opał na niezwykle atrakcyjnych zasadach. Niska cena ekogroszku dostępnego w SAM-BUD-ROL łączy się z wysoką klasą, przez co nie musisz iść na kompromis pomiędzy odpowiednimi parametrami a finansami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Mikołajki)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja najwyższej jakości – jako wytwórca ekogroszku możemy zagwarantować doskonałe standardy paliwa, o których możesz dowiedzieć się więcej z oznaczeń na opakowaniach. Umieściliśmy na nich parametry i składniki danego wariantu.

  • Zachowanie porządku – dostępny u nas materiał jest przechowywany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i komfort składowania w kotłowni bądź na podwórku.

  • Prostota dozowania – materiał oferujemy w workach o wadze umożliwiającej proste umieszczenie go w zbiorniku na opał.

  • Bezproblemowy transport – nasze materiały to nie tylko bezproblemowe i komfortowe składowanie, ale też bezproblemowy, szybki transport. Ze względu na umieszczenie materiałów w workach masz możliwość wygodnie przetransportować je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Mikołajkach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Mikołajki

W celu spełnienia wymagań klientów, którzy poszukują wysokiej jakości ekogroszku workowanego w mieście Mikołajki i sąsiednich miejscowościach, przygotowaliśmy w naszej firmie szeroki wybór innowacyjnego opału. Wśród naszych propozycji znajdziesz takie rodzaje jak Power Max, Classic, Ecodesign czy Comfort, które odznaczają się znakomitymi parametrami i korzystnymi cenami. Cena ekogroszku naszej produkcji jest jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku, a jednocześnie nasi klienci mogą mieć pewność, że wszelkie kwestie dotyczące produkcji stoją na odpowiednim poziomie.

Dostępny w naszym asortymencie węgiel ekogroszek jest zgodny ze wszystkimi obowiązującymi przepisami, ma wymagane atesty jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To idealny dowód na to, że materiał opałowy w SAM-BUD-ROL odznacza się najwyższą klasą na tle konkurencyjnych produktów obecnych na rynku. To nie wszystko – możesz bezpiecznie używać materiały w większości kotłów, nie martwiąc się o niesprawność urządzenia grzewczego. Dzięki wykorzystaniu oferowanego w naszym sklepie ekogroszku zapewnianego w mieście Mikołajki zmniejszysz opłaty za ogrzewanie budynku, przy tym zapewniając optymalną temperaturę w dowolnym pomieszczeniu.

W naszej firmie dbamy też o stan naszej planety. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest efektywnym rozwiązaniem. W trakcie spalania nie wytwarza dymu i nadmiernej ilości toksycznych, szkodliwych dla środowiska chemikaliów. W efekcie możesz korzystać z jego atutów, jednocześnie przykładając się do zmniejszenia zanieczyszczeń powietrza. Jeśli jesteś zainteresowany użyciem nowoczesnego ekogroszku, to zapraszamy do kontaktu!

Ekogroszek Mikołajki - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek