Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Iława

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy poszukują wydajnego ekogroszku w Iławie, przygotowaliśmy w naszym sklepie szeroką ofertę ekonomicznych rozwiązań do ogrzewania. Można wśród nich odnaleźć między innymi rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu bez problemu kupisz opał dostosowany do specyfikacji posiadanego kotła. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i długą listą zadowolonych klientów. Dzięki temu możemy zapewnić, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można kupić w Iławie, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i świetnych parametrów, ale również atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Iława

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o szczególnie wymagających klientach, którzy planują zadbać o rozsądne i korzystne finansowo ogrzewanie domu, siedziby przedsiębiorstwa czy dowolnego innego budynku, sprzedajemy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Iławie, lecz również w obrębie wielu innych miast w całym kraju. Jako doświadczony wytwórca innowacyjnego opału, upewniliśmy się, że jego parametry spełniają wszystkie normy procesów spalania oraz odznaczają się doskonałym standardem na tle konkurencyjnych odpowiedników.

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek sprawdzi się w piecach dowolnej wielkości. Do jego największych zalet możemy zaliczyć możliwość utrzymania higieny w piecu, automatyczny mechanizm dostarczania ciepła i zapewnienie odpowiedniej temperatury w dowolnym wnętrzu. Ponadto, jako wytwórca i wieloletni dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Iławie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w Iławie i okolicach, to świetna propozycja nawet dla osób o szczególnie wysokich oczekiwaniach. Jako producent innowacyjnego opału węglowego, przypilnowaliśmy, aby produkt charakteryzował się dobrą wartością opałową i niedużą ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszego asortymentu nadają się do użytku w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Ponadto ekogroszek workowany jest materiałem ekonomicznym, wydajnym, a różnorodność obecnych typów powoduje, że z łatwością znajdziesz najlepszy opał dla siebie. W celu usprawnienia przewozu i magazynowania materiały są pakowane do 25-kilogramowych worków. Wewnątrz znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Iława)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, schludne magazynowanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na zewnątrz budynku jest łatwiejsze dzięki zamknięciu materiału w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najlepszej jakości – dowodem świetnego standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego nienaganny skład i właściwości, o których dokładne dane umieszczono na workach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek workowany jest łatwy i komfortowy w transporcie, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a następnie do pomieszczenia z kotłem lub na posesję nie powoduje najmniejszego kłopotu,

  • zapewnia komfort oraz łatwość dawkowania – w SAM-BUD-ROL upewniamy się, że w opakowaniach umieściliśmy dokładnie odliczoną zawartość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Iławie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Iława

Jeśli planujesz skorzystać z rozwiązań takich jak ekogroszek workowany w mieście Iława i okolicach, to gorąco proponujemy zapoznanie się ze szczegółami naszego asortymentu i zamówienia wysokiej klasy produktu. W naszym sklepie oferujemy nowoczesne paliwa węglowe, które można również zamówić w licznych pozostałych regionach na obszarze całej Polski. Dzięki zamknięciu produktu w wytrzymałych opakowaniach jego przewożenie i przechowywanie są łatwe oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek produkowany przez naszą firmę to powiązanie świetnej jakości i znakomitych parametrów technicznych z korzystną kwotą zakupu. Dążymy do tego, aby efektywne energetycznie paliwo było bez problemu dostępne dla każdej osoby, dlatego postawiliśmy na produkcję materiału opałowego spełniającego wszelkie obowiązujące wytyczne i posiadającego niezbędne atesty jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania domowego czy biznesowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy bez wątpienia należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych na rynku.

To jednak nie koniec! Ekogroszek oferowany w Iławie może być wykorzystany do ogrzewania budynków o różnych gabarytach i jest kompatybilny z większością kotłów. Materiał nie powoduje powstawania dużej zawartości szkodliwych związków chemicznych i pozostałości podczas spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie wymaganej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle wydziela minimalnej ilości dymu i trujących związków.

Ekogroszek Iława - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek