Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szczyrk

Chcesz skorzystać z ekogroszku workowanego w Szczyrku? W takiej sytuacji zapraszamy do zagłębienia się w szczegóły dostępnych w naszym sklepie produktów! Nasze przedsiębiorstwo od 1989 roku funkcjonuje w sektorze paliw opałowych, a przez ten czas zdołaliśmy zyskać nie tylko niezwykle istotne kompetencje, ale także zaufanie klientów. Dzięki temu zdecydowaliśmy się podjąć wytwarzanie na własny rachunek nowoczesnego opału, cechującego się efektywnością energetyczną, jakością i atrakcyjną proporcją ceny do jakości. Nasz ekogroszek dostępny w mieście Szczyrk sprawdzi się jako materiał opałowy do dowolnych pieców, a zróżnicowanie dostępnych produktów gwarantuje, że z łatwością wybierzesz materiał dopasowany do Twoich wymagań i możliwości oraz wariantu pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szczyrk

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który sprzedajemy w mieście Szczyrk i pobliskich miejscowościach, to zyskujące popularność paliwo węglowe dedykowane szczególnie wymagającym klientom. Szczególnie zalecamy jego zakup klientom, którzy potrzebują efektywnego, ekonomicznego i komfortowego paliwa do ogrzewania domu, biura lub każdego budynku o innym charakterze. Skupiamy się na tym, aby dostępny u nas węgiel ekogroszek generował sporo ciepła, umożliwiając utrzymanie w budynku odpowiedniej temperatury.

Co więcej, dostępne w naszym asortymencie produkty nadają się do wykorzystania w kotłach o różnej wielkości, przy czym ich najistotniejszą zaletą jest doskonała jakość i odpowiednie szczegóły specyfikacji, które gwarantujemy jako wytwórca. Opał spełnia wszelkie regulacje, jest bezpieczny w czasie ogrzewania, a przy tym nie ma potrzeby nadwyrężać prywatnego lub firmowego portfela, żeby go kupić. Nasza cena ekogroszku bez wątpienia Ci się spodoba.

Najlepszy ekogroszek w Szczyrku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeżeli chcesz wykorzystać potencjał ekogroszku workowanego dostępnego w mieście Szczyrk, to sprzedawany w naszym sklepie materiał zdecydowanie spełni Twoje oczekiwania. Nasza oferta zawiera w szczególności nowoczesne materiały opałowe z węgla w kilku rodzajach. Wszystkie z nich cechują się wysoką ilością wytwarzanej energii, minimalną ilością pozostałości wytwarzanych podczas wykorzystywania materiału oraz obecnością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest dostosowany do użytkowania w kotłach klas od 3 do 5 oraz ecodesign. U nas możesz zamówić paliwo w dużych, pojemnych opakowaniach o objętości 25 kg, nie przepłacając – zapewniamy paliwo na niezwykle atrakcyjnych zasadach. Niska cena ekogroszku dostępnego w nasze przedsiębiorstwo idzie w parze ze świetną jakością, przez co nie musisz wahać się pomiędzy odpowiednimi parametrami a opłacalnością.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Szczyrk)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Świetny standard produkcji – jako producent ekogroszku opałowego możemy zapewnić doskonałe standardy opału, o których możesz dowiedzieć się więcej z etykiet na opakowaniach. Umieściliśmy na nich kluczowe cechy i skład danego paliwa.

  • Zachowanie porządku – obecny w naszym asortymencie opał jest dostarczany w polipropylenowych workach, które są czyste i wygodne w magazynowaniu w kotłowni bądź na zewnątrz.

  • Łatwość dozowania – paliwo dostępny jest w workach o wadze, która umożliwia proste przeniesienie go do podajnika opału.

  • Szybki transport – nasz ekogroszek to nie tylko łatwe i higieniczne przechowywanie, lecz też bezproblemowy, sprawny transport. Dzięki umieszczeniu ziaren w workach możesz bez trudności przetransportować je do samochodu dostawczego.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Szczyrku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szczyrk

Zwracając uwagę na wymagania klientów, którzy szukają dobrego ekogroszku workowanego w mieście Szczyrk i okolicach, stworzyliśmy w naszej firmie szeroki wybór innowacyjnego opału. W naszym sklepie znajdziesz rozwiązania takie jak Power Max, Classic, Ecodesign czy Comfort, które odznaczają się doskonałymi parametrami oraz niskimi cenami zakupu. Cena ekogroszku wytwarzanego przez nas należy do jednych z najkorzystniejszych na rynku, przy czym wszystkie kwestie dotyczące produkcji zostały zachowane.

Oferowany węgiel ekogroszek spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, zdobył niezbędne poświadczenia jakości oraz ma gwarancję producenta. To idealne potwierdzenie, że materiał opałowy w naszym sklepie odznacza się najwyższą jakością w stosunku do innych propozycji obecnych na rynku. Co więcej, możesz bez wahania używać paliwo w większości pieców, nie martwiąc się o uszkodzenie urządzenia grzewczego. Z pomocą naszego ekogroszku zapewnianego w Szczyrku zredukujesz koszt ogrzewania budynku, jednocześnie zapewniając odpowiednią temperaturę w całym wnętrzu.

W naszej firmie dbamy również o środowisko. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest efektywnym źródłem ciepła. W trakcie spalania nie produkuje dymu i nadmiernej ilości trujących, szkodliwych dla środowiska substancji. Przez to możesz cieszyć się jego korzyściami, jednocześnie nie zanieczyszczając powietrza. Jeśli interesuje Cię nabycie nowoczesnego ekogroszku, to zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Ekogroszek Szczyrk - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek